Tajný život mazlíčků 2

• USA The Secret Life of Pets 2 (více)

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt)

corpsy

Už samotný úspech prvého dielu ( vyše 875 miliónov doláčov ), mi prišiel ako nezmyselný. No a neúspech dvojky ( iba 429 mega ), mi práve preto prišiel ako zmysel dávajúci. Stavať jeden diel nad druhý, tu nemá podklady. Obe sú akosi nedotiahnuté animáky, pričom ten druhý stavia na komplexnosti a určitej závislosti na dnešnej pochybnej dobe ( to keď králiček oblečený do ženských šiat a parochne, v hrôze vykríkne - ´´Tak to je...bohovské´´ ). Čo už, za desať rokov, tu neostane aj tak kameň na kameni, tak si teda užívajme. ()

Korbitch

Ten film je po všech stránkách v pohodě. Kromě jedné. Scénář. To je tak bohapustá a nudná sračka, že tohle patří slovy králíčka Snížka, do kanálu! ()

Laxik

Tohle bylo špatný. Jakože fakt fakt špatný. Ale musím uznat, že děti se řehnily celou dobu, takže chyba je možná na mé straně. ()

Naslund

Takhle mají vypadat rodinné filmy. Já se smál od začátku do konce a věřím, že i děti si užijou. Docela rád bych věděl, jaké zvíře je favoritem režiséra. Myslím, že to bude kráva, ale králík bude v závěsu. Hlavně si počkejte na závěrečný králíkův rap v titulcích. ()

honajz2

V poslední době tu mám samá příjemná překvapení. Ve středu mě překvapila dvojka LEGO Příběhu a dneska mě velmi příjemně překvapilo pokračování Tajného života mazlíčků. Zase, nečekal jsem, že bude druhý díl lepší a už vůbec jsem nečekal, že se mi bude líbit. První díl mě totiž nudil, nebavil a u ničeho jsem se tam nezasmál, tady to ale dopadlo překvapivě dobře. Sice se to nevyhne tomu otravnému fekálnímu humoru, který mě v animácích dost vytáčí, avšak ten zbytek buď neurazil nebo jsem se u něj i zasmál (top je scéna s jehnětem na větvi). Co se příběhu, je dost jednoduchý a je dělený vlastně na tři příběhy, které se - naštěstí - na konci nějak propojí dohromady. Ono to dlouhou dobu působí s dělením na tři příběhy jako kdyby se člověk díval na nějaký protáhnutý díl nějakého seriálu, jako film to vypadá až v tom akčním finále. Zdá se mi to takové odfláknuté, ale z jisté větší části odpustím, jelikož je tu perfektně vedená posloupnost času a děje. Na to jsem si dával pozor a nezaznamenal jsem ani jednou, že by se v nějakém dni nebo noci vynechalo pro děj něco důležitého. Hlavně z tohohle důvodu dávám nakonec slabé 4*, místo mých původních lepších 3*. Sice mi tu ještě vadí, že jediná zlá postava ve filmu je Rus (jako by neexistovaly jiné "zlé" země - ona vlastně nemůže existovat zlá země, existují jen zlí lidé a ti můžou být jak z Ruska, tak i z USA, Číny, Česka, Německa nebo klidně i odněkud z Belize, je to jedno), ale jinak se mi Tajný život mazlíčků 2 celkem líbil a konečně jsem si našel nějaký (většinou pozitivní) vztah k více postavám z jedničky, třeba Snížka mám o něco radši než v jedničce, kde jsem si nebyl jistý, co si o něm myslet, stejně jako u Maxe a Koule (i když ta tu mohla mít větší roli než měla), ale hlavně jsem o něco víc oblíbil Brigitte, kvůli její roztomilosti. 4* ()

Figu

Čistě průměrnej animák vyloženě pro nejmenší publikum... Je to trochu rozjetější jednička, která slepuje tři příběhy do jedné závěrečné koncovky. Tam si myslím, že si lidi zodpovědný za Maxe a Barona s tou story vyhráli daleko víc jak u předešlýho dílu. Hvězdu musím přihodit za to, že kino zážitek otce se svojí tříletou dceruškou je pocit k nezaplacení! Jo a taky Kohout s krocanem jsou lehce frajeři! Blllllll Blllll Blllllll 70% ()

M.i.k.e

na poli animáků lehce nadprůměrná zábava,která ovšem stále nemá čím překvapit. Oproti prvnímu dílu jde ale rozhodně o krok kupředu.Fórků je hodně a spousta z nich funguje,králík - superhrdina s hlasem Kevina Harta je vynikající a hlavně si to vůbec na nic nehraje a nesnaží se být ničím víc než nenáročnou zábavou,která letí kupředu a nikde se zbytečně nezastavuje.I díky stopáží cca osmdesáti minut je druhý Tajný život mazlíčků víc než příjemná jednohubka...70% ()

rakovnik

Krásná animace, roztomilé postavy. Tím dle mého končí předností "dvojky" mazlíčků. Příběh byl rozdělený na dvě či tři roviny, kdy mě nejvíce zaujala asi ta nejméně důležitá s kočkami a hračkou. Sice do sebe všechno zapadlo, ale tento příběh byl slabší než ulítlá 'jednička". ()

Streeper

Pokračování mazlíčků má daleko slabší děj než jednička. Kdežto původní film nám nabídl originalitu, skvělé postavy a super námět, tady už vše známe. Sem tam se objeví pár nových postav, ale nikdo není vyloženě důležitý či zapamatování hodný. Příběh je slabý, bez napětí, dokonce i bez poučení pro ty nejmenší. Sem tam jsem se ale zasmála a navíc dali více prostoru Snížkovi, což mě potěšilo. Jednička je ale o dost lepší! ()

UhLee

(5/10). Druhý díl už nemá takovou jiskru jako díl první.. Ale pořád se nejedná o žádnou katastrofu.. Snížek je rozkošný.. Bohužel ruský rádoby padouch stojí za starou belu. ()

Lachtaan

Jedničku jsme před třemi lety viděli dokonce v kině a byl jsem s ní dost spokojený. Oznámení dvojky mě vskutku potěšilo, nijak jsem ji ale nevyhledával a ani jsem nepomyslel, že bych ji také sloupnul na velkém plátně. Jestli toho teďko lituju, je celkem irelevantní, protože jsem si tuhle směsici příjemných vtipů a roztomile jednoduchého příběhu užil i doma a velké množství úsměvných momentů v dabingu, který jediný kino poskytuje u animáků, by vůbec nevyznělo tak pamětihodně. “Why are you hanging out with every cat in the universe?” ()

Ryuuhei

To je tak, když se dojí, dojí, až je vemeno prázdné. V případě druhého dílu Tajného života mazlíčků se vydojilo co mohlo už v prvním díle, který neoslnil, ale ani neurazil. Za to dvojka je už nekonzistentní, nepropracovaná groteska rozdělená na celkem tři příběhové linky, kdy ani jedna z nich nevyniká, nebaví a rozhodně nenadchne. Nevím, jak to mají děti, sám už pár let dítě nejsem, ale já se trochu pousmál snad jen jednou a to si ještě nejsem jist, zda nebylo při reklamě. /// Viděno na Nova Cinema. ()

oveckaoa

Bohužel kouzlo prvního dílu vyprchalo a přijde mě, že to uspěchaly navíc tomu uškodily i trailery kde je 90 procent scén . Koule nemá ani jednu vtipnou scénu oproti jedničce ten jestřáb tam pro změnu není vůbec a ostatní postavy jsou upozaděny na úkor nových. Rooster je tam úplně zbytečný a Daisy též moc nepředvede. Humor oproti jedničce klesl z kvalitního na dětinský (malé děti budou potěšeni dospělí budou trpět) a i příběh je spíše takový slepenec scén. Celé to zachraňuje Chloe + kočky krocan a kráva co si hraje na psa (ti dva by si zasloužily sólovky případně ten krocan hrát záporáka v třetím dílu ). 60 procent pokud to vydělá a bude třetí díl sem ochoten na to klidně jít. P.s. nechápu proč český překladatel počeštil Rooster na kohout zní to divně radši to měly nechat pod názvem Rooster. P.s.2 tu hip hopovou scénu na konci si mohly odpustit ()

MikyAff

První díl si upřímně už moc nepamatuji, ale něco mi říká, že tenhle se mi líbí víc. Pěkné střídání lokací a různé dějové linie, které se ve finále propojí. Studio Illumination podle mě v poslední době nevydává zrovna dobrý snímky, přesto druzí Mazlíčci mě dokázali pobavit a ke konci i trochu dojmout, z čehož jsem byla sama překvapená. Animace je roztomilá a dětem se film líbit bude. Dospělák se buď pobaví a nebo bude muset tu hodinku a půl vydržet, což není tak hrozný. :) ()

Pavlínka9

Ale jo - já jsem se bavila asi jako u "jedničky" :) Je to roztomilý, příjemný, zábavný, animovaný :) Nové postavy, ale hlavně mě bavily ty původní ze stejného domu, kdy je skvělé vidět, jak pes předstírá, že je kočka :D ()

lykan9

Určitě je dvojka lepší jak jednička. Hlavním pozitivem je rozdělení příběhu do tří rovin, díky čemuž se ani dospělý nemá čas nudit. Nic objevného sice Tajný život mazlíčků 2 není, ale rozhodně se jedná o nadprůměr. ()

VasaX

Velmi pěkný animák o (domestikovaných) zvířatech. Je pěkné, že má několik dějových linek, které se velmi přirozeně pak spojí dohormady, takže s pořád něco děje a je na co koukat. Ano, pokud bych měl obsesi na to, aby záporák byl alfou a omegou filmu, tak se dá říct, že tady Mazlíčci 2 selhávají. Ale mně osobně slabý záporák nevadil - hlavní byly dobrodružství a skopičiny mazlíčků a to nezbytně nemusí pohánět dramatický linka. Přeci jen je to film pro děti... ()

VanTom

Bez pořádné dramaturgie se tři samostatné dějové linky spojují až v akčním finále, ale vlastně to do formátu jednoduchých, bláznivých anekdot o svérázných domácích mazlíčcích zapadá. Povrchní, spotřební animovaná groteska pro děti občas pobaví fórky a narážkami, jindy si zas trochu zívnete, naštěstí neotravuje. Kdyby nic, tak po technické stránce je na co se koukat. ()

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (více)