V niektorých pasážach jasný odpad a veľa trápností. Katastrofálna práca so strihom. Dejový linka slabá na štýl telenovely kde ale na miesto 180 častí Rapoš všetko narval do 2 hodín. No čo.. Lalaland to nieje... ALE. Som len obyčajný chlap, ktorému keď dáte pekné ženy ( hlavne Olszanska), alkohol, hokej, rock n roll (aspoň ten čo tam bol) tak mi to postačí. Ďalšiu hviezdu dávam za aj moje krásne Beskydy. A jednu za Jarka. Soundtrack na naše pomery celkom počúvateľný, myslím teda Nohavicu, Cmoríka, Jandovú.(26.2.2017)

• Olík

Každý má plnou hubu (promiňte mi ten výraz) Zdeňka Trošky a jeho "tvorby", ale tady se taky točí podobné "skvosty"......mokré sny Petra "vždycky jsem se chtěl stát rockere a proto okrádám důchodce na Šlágr TV" Šišky. Za tohle by se měl Dejdar omluvit Bártu Simpsonovi, Děrgel Janáčkově konzervatoři, Kříž Štěpánu Šafránkovi, Doga Lemmy Kilmisterovi, Nohavica Krylovi, Šiška všem a Kramár......no Kramár, to je taková postavička, že tam sedí. Pominuli, že scénář napsal "Šiška Petarda" společně s Duem Yamaha o cigárpauze mezi jednotlivými sety na vystoupení v Dolním Senošlapově, tak tady je špatně snad úplně všechno....natočené, zahrané...snad i ten catering byl převážně o rohlících na strouhanku. Epické záběry na v dešti rokujícího Pavla Kříže.....vau, múzy pláčou, Jimi Hendrix rotuje v hrobě a Michal David se blaženě tiskne k ruské Máše. Chápu pane Šiška, že jste si vždycky přál stát se druhým Mickem Jaggerem, šňupat modrou skalici ze zadků potetovaných osmnáctek a poté souložit vše co neuteče, každopádně bych Vám doporučil, zůstat u Dětí z Pirea a své nenaplněné touhy si nechat na večerní usínání.(3.1.2018)

• senor

Nádherné. Horší než odpad! Takže asi -*. Už jsem se skoro bál, že Duo Yamaha tam nebude, ale nakonec se hoši zlatí ukázali. Film jsem si pustil v rámci akce "někdy je dobré si pustit úplné dno, ať má člověk perspektivu" a nezklamal mě. Nesmyslné osudy velkého množství neživotných a netalentovaných panáků, splácaných dohromady s promem na slezsko.(15.1.2018)

• Něrpa

Nebetyčná píčovina s otřesnou hudbou a absencí děje. Novodobé mučení filmem. Kříž a Dejdar úplně mimo měřítka. Hudba mě málem přinutila udělat si lobotomii, protože to byla nehorázná sračka. Ale má to i pozitiva. Pěkné prostředí a hlavně Michalinu a Sáru. Jo a vlastně ještě guralskou kapelu, která jediná hrála dobře. V této posrané republice nemáme žádnou rockovou kapelu. Neumíme to a ti co to dělají, jsou pouhou parodií rocku.(29.1.2018)

• HDeer

Mal som tú česť dostať sa ku scenáru ešte pred jeho adaptáciou, a už vtedy som mal isté výhrady, no domnieval som sa, že ide o nejakú technickú verziu, ktorá sa ešte postupne pretransformuje do finálneho konceptu. Žiaľ, mýlil som sa. Film pôsobí presne tak isto, ako som ho už vnímal na papieri. Je to len zlepenec množstva scén bez akejkoľvek plynulosti. Dialógy pôsobia neprirodzene a miestami až absurdne. Osobnosť osudov či asociácia s postavami nulová. A to ešte nehovorím o odpornom komixe, ktorý je absolútne nevhodný (opodstatnenie limitovaným rozpočtom neobstojí). Navzdory tomu, že súhlasím s tvrdeniami o prijateľnej úrovni hudby a prítomnosti osobnosti Jarka Nohavicu (pridal by som ešte zaujímavé prostredie Těšínskeho Sliezka), takto zbabrané snímky nemajú v distribúcií čo hľadať, preto teda odpad.(24.6.2018)

• - Když Izzi (Pavel Kříž) vyzvedává na motorce Kláru (Michalina Olszańska), která jde z vyšetření a vychází ven z budovy, jedná se ve skutečnosti o budovu českotěšínské radnice. Následně spolu odjíždějí z náměstí po ulici Čapkova, která je jednosměrná a vyjíždí tudíž v protisměru. Dá se to poznat i podle toho, jak jsou zaparkovaná všechna auta. (J.Cobra)

• - Roman Izzi Iziáš, který nazpíval postavu Izziho (Pavel Kříž) si ve filmu také zahrál, a to postavu hard rockového kytaristy. Ve skutečném životě je to zakladatel, zpěvák a nepřehlédnutelný frontman hardrockové kapely Doga. (J.Cobra)

• - Koncerty se hrály v Ostravském klubu Garage. (edy66)