Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Marze odpad!

Chtěl jsem vědět jestli to jsou herci nebo skutečnost., Honza Musil říká: „Je to přesně půl na půl. Příběh je postavený na pravdě. Vlastně scénáře nám posílají sami diváci a pak se i sami účastní natáčení. Většinou je to ten člověk, co dal podnět k jejich příběhu. Ale pak jsou lidé, kteří se před obrazovku kvůli negativnímu postoji bojí, tak ty nahrazujeme komparzem“ . ()

heyda

Jeden z nejkoukatelnějších pořadů v televizi hned po Ano, šéfe. Nechápu ty odpady, Musil umí dobře moderovat i režírovat jednotlivé příběhy tak, aby pomalu odkrývaly čím dál zajímavější zvraty.Trochu mě zamrzelo, že jde o herce (tím celý pořad vyzní dost hloupě), ale baví mě to. ()

honajz odpad!

Takový mix Soudkyně Barbary a Pošty pro tebe v hrané verzi, ale předstíraně autentické. Koneckonců je to znát i na dramaturgii, kdy se zásadní odhalení dějí postupně, až si člověk říká, jak to, že se o tom nemluvilo rovnou na nějakém vstupním pohovoru do show? A to publikum, to je taky něco úchvatného. ()

SOLOM. odpad!

Tak název tohoto rádoby pořadu TV Barrandov je opravdu vcelku trefný. Nebezpečný ON vskutku je, hlavně pro zachování zbytku zdravého rozumu. Nechápu, proč mají naše televize pořád potřebu točit nové a nové obdobné sračky, které jsou viditelně stejně nahrané…Párkrát jsem na to omylem přepnul a nestačil zírat. Nejen na tu sračku okolo, ale i výrazné zhoršení moderátorských kvalit Honzy Musila… ()

Necrotongue odpad!

Vždycky jsem měl za to, že český národ je jako celek chytřejší než bohabojní a překrmení občané USA, ovšem TV Barrandov se pokouší tento můj názor změnit. Myslel jsem si, že stupidity typu Show Jerryho Springera už nikoho k obrazovce nepřitáhnou, ale nejzoufalejší z českých televizních stanic se přesto rozhodla nasadit do dostihu koně, který vykazuje pohyb jen díky červům, kterými je požírán. Zřejmě jde o další vývojový stupeň Soudkyně Barbary. ()

GeusX odpad!

Taky způsob, jak nalákat k televizi chudáka diváka, který touží po "jakoby reálných" dramatických emotivních životních příbězích a může si je tak "užít" ze svého gauče... ()

Tommassi3 odpad!

Tohle skutečně nemá obdoby !! Tady barrandovští aháci skutečně nelžou..;) Televize důsledná jako atomová bomba se skutečně ultralevnou, a bohužel tak v podstatě i nesmírně efektivní, vlastní tvorbou.. ()

corpsy odpad!

Nikto ma nikdy nepresvedčí, že hosťujúci niesu herci za 500 Kč, podobne ako v ostatných ,,peckách´´ ako SÚDNA SIEŇ, či POLICAJTI V AKCII. ()

ledzepfan

Je to sice barandovské zvěrstvo a hodnotit to objektivně prostě nejde.. ale svým způsobem je to fascinující.. Musil tady se vší pompou, zase a znova, plýtvá svým moderátorským talentem na absurdních ptákovinách.. Herci jsou často zoufalí, ale někdy se překvapivě vyloupne i jedinec který si svou pošahanou roli užívá s přehledem.. Příběhy nevím jestli píše sám život, nebo banda zfetovaných paviánů, ale je to povětšinou solidní bizár (někde na úrovni 3000).... Když člověk sfoukne brčko, nebo je prostě v rozpoložení kdy má úchylnou potřebu zkoumat slepé střevo lidské společností, tak je tohle parádně zábavný a poučný materiál.... ()

NinonL

Ale ano, dá se na to dívat. Některé příběhy jsou lepší, jiné horší, ale průměr klidně dám. Občas se v příbězích objeví i trocha magie a tajemna a na konci většinou nechybí velmi překvapivé rozuzlení. Ne, že bych na to koukala každý den, ale občas, hlavně když čekám na mé oblíbené publicistické pořady pana ředitele Soukupa, si Nebezpečné vztahy dám celkem s chutí. ()

Korbitch odpad!

Honzík Musilů a jeho "zúčastněný " pohled je to nejhlubší dno. Jo a ať si tahle sračka přestane říkat reality show, protože to má s realitou společnýho asi tolik, jako kdysi já na Czechteku. ()

MartinezZ odpad!

Je skoro až neuvěřitelné, že existuje televizní český kanál, jenž dokázal v ubohosti a trapnosti mnohými svými pořady překonat kanál NOVA. A přeci se stalo. Musím se Barrandovu v tomhle skutečně poklonit, protože tím mě opravdu dokázal překvapit. ()

Laxik odpad!

Hyenismus nejvyššího kalibru, který se nejen pase na cizím neštěstí, ale ještě se opovažuje ty lidi soudit a vnucovat jim ústy pana Musila (který do té doby, než se zamyslíte nad tím, co vlastně říká, zní jako starostlivý sympaťák) vlastní názory na to, jak žít jejich životy. Jestli je to sehrané, nebo ne, to vám nepovím, protože jsem u toho nikdy nevydržel déle než pět minut, ale už jen kadence, se kterou jsou nové díly tohoto pořadu vypouštěny do éteru, leccos naznačuje. ()

topi odpad!

Tohle je asi ze všech Barrandovských pořadů největší sračka. Kdo tohle vymýšlí, ten by měl být zavřený v léčebně pro duševně choré. Neuvěřitelné! ()

K.I.N.G. odpad!

Jaké kino byste čekali ve večerních až nočních hodinách na TV kanále Kino Barrandov? 5 let starý hollywoodský áčkový akčňák nebo snad nějakou starší evropskou komedii? Kdepak. Dávají tam tři po sobě jdoucí díly pořadu z vlastní produkce, kde se skupina herců-neherců za almužnu ztrapňuje před zaplacenou kulisou ve studiu a předstírají, že jsou ta či ona postava v tom či onom vztahu k jinému herci-neherci ve studiu a řeší před zraky diváků své rádoby vztahové problémy a všem jim vládne pevnou rukou král všech televizních ubožáků Honza Musil, který zde přijal roli lékaře lidských duší a moralisty, a tak zde přítomné herce-neherce kárá, usměrňuje a promlouvá k nim. Celé je to čiré zoufalství, naprostý televizní odpad, a to, že je to ještě předstírané, to tomu dává korunu. Bohužel, žijeme v tak, v jistém slova smyslu, nemocné společnosti, že i takovýto pořad si dokáže najít své skalní příznivce a na Barrandově se již několik let těší velké oblibě a má mezi ostatními otřesnými pořady, kterým vládnou zase jiné ztroskotané celebrity, jimž se Barrandov snaží přiřknout status hvězd televizní zábavy, své pevné místo. ()