Akční / Sci-Fi

Scénografie:

John Rosewarne

Kostýmy:

Ruy Filipe

Se divím, že nenechali Zounara nadabovat ten film úplně celej, včetně ženské postavy. V době vzniku už jsem byl na podobný film asi starý, tak snad štěstí, že jsem jej viděl až celé čtvrtstoletí po vzniku. Snad jen tak jsem si dokázal užít tu (nechtěnou) nadsázku a úchvatnou tupost, kterou to předkládá. Film trochu sráží zjištění, že to má ještě dvě pokračování. No do prdele... Škoda, že se Alonna Shaw filmu nevěnovala dál, jistě toho měla ještě co ukázat. 2,5*(6.8.2018)

• Wacoslav1

Tohle je snad nejvetsi trash co jsem kdy videl Bradley svuj extremne neherecky projev dotahl k dokonalosti aspon ze na ty jeho bitky se da koukat jinak uz od zacatku mi to prislo jako absolutni silenost jenom ta uvodni scena pak auto honicka ke ktery hraje jakasi country hudba a vsechno sperkuje brilantni dabing nevim zda jsou hlasky tak tupe i v originale ale obcas sem z nich fakt chcipal [jsi jenom hnusna vzpominka] nebo tomuhle blbci dej padaka mas padaka! prask krev se roztrikne na stenu co to delas? vzdyt tu bylo cerstve vymalovano!!!!! no ale vic jak za dve dat nemuzu zase tolik se Firstenberg nevytahl umi to i lip a ten Bradley jak se snazi hrat ale uplne zoufale to nedava asi nebude nahoda ze jak rychle jeho kariera zacala tak i skoncila ZABIT BRATRA ZABIT BRATRA ZABIT BRATRA(11.10.2012)

• c.tucker

Velmi nepovedené zetko, kde David Bredley pronáší nesmyslné věty a střílí vše na potkání krátkou brokovnicí i na několik desítek až stovek metrů. Roboti jsou opravdu velmi nepovedení a zbytek jak by smet, na češ tomu moc nepřidává ani špatný dabing a zvuk, kde výstřel z AK47 zní občas jak brokovnice. Je zde ukázano, jak se senzačně balí ženský proslovem o banánu a drogách. - "Vždycky jíš banán takhle?" - "Jsi lhář. Jsi obchodník s narkotiky!"(20.3.2009)

Třikrát sláva ti MIDO, které jsi k nám přivezlo jedny z největších béčkových pecek mé puberty a sice první dva díly PHANTASM a CYBORG COPA! Sláva i tobě Same Firstenbergu, králi akčňích béček zbožňovaných malými kluky po celém světě jako nesmrtelný AMERICKÝ NINJA a AMERICKÝ SAMURAJ! A nejvíc sláva tobě Davide Bradley, největší frajere pod sluncem, geniálně nadabovaný Pavlem Trávníčkem, který když rošťácky vykoukneš z pod slunečních brýlí, musí zvlhnout každá žena v místnosti! A ty Alono Shaw, blonďatý anděli jehož sněhobílá prsa jsem si na videu donekonečna pauzoval, kam jsi se poděla ty, rozněcovatelko mých bouřících se hormonů? CYBORG COP je raným dílkem Nu Image, už léta zásobující videopůjčovny akčními a hororovými béčky jako jsou pokračování LOVCE STÍNů, série OPERACE DELTA FORCE (nezaměňovat se starší klasickou sérií DELTA FORCE s Chuckem Norrisem!) nebo nověji všichni ti KROKODÝLI, PAVOUCI, OCTOPUSY, SHARK ATTACKY a také hrůzné videopočiny JCVD a Stevena Seagala. A je to pohodové béčko se sympatickými postavami, dostatkem výbuchů i Bradleyho kopů z otočky a vtipných dialogů. Vzájemné pošťuchování se mezi Bradleyho poldou a Aloninou novinářkou baví, stejně jako hlášky bondovského padoucha Jonathana Rhyse-Daviese.(8.11.2005)

Ľudia nemajú žiadne spomienky :) To boli časi, keď nám VTV prinášala takéto skvosty. Klišé na akom som vyrastal. Bitky, erotická scéna, finálny súboj s monštrom a psychologický útok na city Cyborg Copa... (Ozaj, úvodná scéna z tohto filmu bola použitá aj v inom, kde hral ten istý herec - a nikomu nevadilo, že má iný účes - ale na názov si nespomeniem). A to geniálne prerazenie lebky! Skrátka klasika, ktorá ma miesto v mojom srdci...(11.3.2006)

• - Ve scéně, kdy Jack Ryan (David Bradley) s novinářkou dojdou do márnice a chtějí vidět mrtvoly, chce po dvojici černošský zaměstnanec povolení, načež Jack vytáhne bankovku, která je přeložená. V dalším záběru však jž přeložená není. (Armin82)