Akční / Sci-Fi

John Rosewarne

Kostýmy:

Ruy Filipe
  • Lacike

Cyborg Cop. Z polovice Robocop a z druhej Terminator. Cyborg Cop. Presne takto super drsne predstavuje tento film neskutocne zabavny trailer. Vo filme sa neustale striela, nieco vybuchuje, takze oproti sucasnym videobeckam byvalych akcnych hviezd to vyzera celkom velkolepo. Problem je, ze vsetka ta akcie je natocena dost diletantsky a monotonne, takze po chvili prestane byt zabavna aj v pripade, ked sa bavite na ucet tvorcov. O deji nema prilis zmysel s rozpisovat. Snad len spomeniem, ze sa tvorcovia brali prilis vazne a pokusy o dramaticke sceny dopadli este horsie ako akcne sceny. Vysledkom je volovina z ktorej sa da zostrihat zabavny trailer plny vybuchujucich veci, ale na ploche 95 minutoveho filmu to uz taka zabava rozhodne nie je. 2/10.(16.7.2012)

Mno spíš žádná sláva. Jsem velkým fanouškem Sama Firstenberga a min. první dva díly Amerického ninjy jsou pro mě nezapomenutelným klenotem videotéky. Ovšem dost si potrpím i na Ninja II a III s Kosugim nebo Avenging force. Proto při touze po dobrém trashi padla volba na Cyborg copa, který byl bohužel zklamáním. Bradleymu nelze upřít charisma, stejně jako Rhys-Daviesovi, zábavné to celkem je, ale milostně(Alonna) - komediální (teplý rastaman) rovina mi dost vadila, stejně jako slabý důraz na robotí triky (ta prokletá guma). Koukatelné, ale pro mě promarněná šance na béčko jako bejk, přičemž sám Firstenberg již do sféry A.I. zabijáku mnohem lépe zabrousil v American ninja II.(16.7.2013)

• otík

Tradiční akčňák staré dobré doby, ve které místo Bradleyho mohl být třeba Míša Dudikoff a dopadlo by to úplně stejně. Je ale pravda, že Bradley je pravý americký frajer a hlas Pavla Trávníčka k němu neodmyslitelně patří. Jinak jde o zcela standartní akční jednohudbu, ve které je třeba mozek zcela vypnout a pouze se bavit chtěným či nechtěným akčním humorem proloženým litry umělé krve a pár dobrými hláškami. Dnes totální céčko, které potěší jedině videofily věrné osmdesátkovým akčním filmům, ve své době přijatelné béčko. Hudba: Paul Fishman(16.10.2013)

• Wacoslav1

Tohle je snad nejvetsi trash co jsem kdy videl Bradley svuj extremne neherecky projev dotahl k dokonalosti aspon ze na ty jeho bitky se da koukat jinak uz od zacatku mi to prislo jako absolutni silenost jenom ta uvodni scena pak auto honicka ke ktery hraje jakasi country hudba a vsechno sperkuje brilantni dabing nevim zda jsou hlasky tak tupe i v originale ale obcas sem z nich fakt chcipal [jsi jenom hnusna vzpominka] nebo tomuhle blbci dej padaka mas padaka! prask krev se roztrikne na stenu co to delas? vzdyt tu bylo cerstve vymalovano!!!!! no ale vic jak za dve dat nemuzu zase tolik se Firstenberg nevytahl umi to i lip a ten Bradley jak se snazi hrat ale uplne zoufale to nedava asi nebude nahoda ze jak rychle jeho kariera zacala tak i skoncila ZABIT BRATRA ZABIT BRATRA ZABIT BRATRA(11.10.2012)

• castor

Tehdy to na videu docela frčelo. Sam Firstenberg předkládal ročníkům 1980 a mladším solidní béčkovou rozkoš, herci nabízeli prkenný výraz, režisér přinesl pár zmatených nebo úplně naivních momentů, scénárista si šel pro jistotu zaplavat, ale prostě to bylo naší součástí. Divák bojuje od začátku do konce, přesvědčuje sám sebe, že to dotáhne, a ono se mu to pár kouzelně blbými momenty nakonec i odvděčí.(24.1.2020)

• - Ve scéně, kdy Jack Ryan (David Bradley) s novinářkou dojdou do márnice a chtějí vidět mrtvoly, chce po dvojici černošský zaměstnanec povolení, načež Jack vytáhne bankovku, která je přeložená. V dalším záběru však jž přeložená není. (Armin82)