pardalek

Liam Neeson classic! Typický hrdina, takový, jaké vždycky hraje, dostane se do šlamastyky a jak z toho ven, co? Co se mi líbilo: Jakmile se to rozjelo, šlapalo to jak dobře rozjetej vlak a bylo to napínavé. Tísnivé pocity od té doby, co nechali přejet toho chlapa s novinama, se mě pak nepoštěly do konce filmu a bavilo mě přemýšlet, kdo je ten záhadný svědek ve filmu. Zvrat na konci filmu mě osobně taky překvapil, (ve spoustě komentářů tu lidi píšou, že to věděli, no já ne). Co se mi nelíbilo: Odporná postava té lady, co tomu tam "šéfuje", v podstatě ta herečka (Vera Farmiga) tak často hraje mrchy, že jí nevěřím už ani dobrý den, jen co ji vidím, haha. A taky ta krutost -zabíjení nevinných lidí. Potom mi přišel lehce slabší i začátek, kdy jsem se nudila, jak kdyby vlak ještě stál ve stanici. Celkově ale 4 hvězdy, za akci, Liama, záhadu, a pěkný spád filmu. ()

Richmond

Dráma ako má byť. Bolo to napínavé trochu mysteriózne určite si to treba pozrieť minimálne dvakrát aby ste to pochopili. Dej je prepletený veľa mien atď. síce neoriginálny námet dokonca s tým istým hercom, pripomína mi to snímok Non-Stop. Ale určite by som tento snímok nehádzal medzi odpad má to nieč do seba. 75% 4* ()

Majo.evans

Liama Neesona mam rad.Ma skvelu formu na svoj vek..Ale takychto filmov uz ma kopu a je to fakt ako cez kopirak.Nechapem,ze stale bere taketo filmy. Okrem toho co sa tyka reality a fyzikalnych zakonov v tomto filme,tak fakt bieda.Uz mi to pripomina Seagalovki. Zaujimavy komentar: owwidius ()

Konev

Po zdejších komentářích typu: od začátku jsem věděl, kdo to byl, digitální efekty...jsem byl mile překvapen. Napětí se začne po krátkém úvodu, a potom až do konce to jede. A ten závěr už byla šachová partie. Liam už je přeci jenom dědek, ale hrát umí a ten jeho hlas je stále charismatický. ()

goauld

Tak vyloženě špatné to nebylo, ale také to nebylo vyloženě skvělé. Vidina peněz (především po vyhazovu) je sice silná, ALE přecejen - peníze nejsou všechno ;-) Jednomu přijde divné, JAK mohla zcela cizí žena ve vlaku si sednou ke zcela náhodnému cestujícímu a jen tak mezi "omáčkou" : Mám pro Vás takovou hru - chcete si zahrát??? mu řekne, že jako policista detektiv to pro něj bude hračka ;-) ...Ano.... divné to je, ALE divnější je - jak mohla vědět, že je zrovna detektiv??? Zřejmě byl v NYPD asi ten nejlepší a denně v místní televizi...pak ano - ale to by ho asi znali i v tom vlaku ;-) Takže to je hnedka ta první "zajímavost"... No a pak tu máme "podezřelou" souhru náhod a nejasností - jako by ten vlak byl zkrz nazkrz prošpikován kamerama (psaní žádosti o pomoc do novin, které mohl vidět snad jedině ten, kdo do nich psal) až po onu - "tajemnou" ženštinu kolem které se to vlastně celé točilo a kterou mohli zabít v podstatě kdykoliv po cestě :-D ()

sisaq

pred 15ti lety jsem mel fobii kdykoliv jsem na letisti nebo v mrakodrapu zahledl nekoho podbneho bruuusovi W. Ted je to strach z toho ze omylem unesu manzelku, dceru nebo kohokoliv blizkeho liaaamovi. Uz sesty nebo sedmy film na stejne tema a ty zapornaci se proste nepouci! Zacatek a napad zajimavy, ale od poloviny film opravdu na hrane unosnosti a ten konec jsem potzpel se skripenim zubu. Prekvapive spatne... ()

Vaelor

Začátek mě neskutečně naladil, byl jsem šťastnej z toho, jaký film jsem zase dokázal vybrat, aby se z něj vzápětí vyklubala taková neskutečná srač**. Tolik přešlapů a neskutečných blbostí napasovat do jedné poloviny filmu, to už je opravdu kumšt. Připadá mi, že první polovinu filmu napsali a natočili rozumně myslící lidé, aby tu druhou, v rámci nějaké dobročinné spolupráce, nechali dokončit ústav pro mentálně postižený. A ten konec nejspíš pacienti tohoto ústavu dodělávali po elektrošokové terapii. Jinak si to nedovedu racionálně vysvětlit. ()

Denzen

Serrovi už došli asi všetky nápady, tak si proste vykradol Non-Stop len so zmenou dopravného prostriedku. Ako detektívny thriller by to bolo v pohode, keby sa tak tvorcovia strašne nespoliehali na digitálne efekty. Ani Neeson už nie je vo svojej forme, aby za celý film zmlátil v neprehľadných súbojoch len dvoch týpkov, to už musí byť nejaká chyba. 50% a očakávam nabudúce dajaký spin-off Nebezpečnej rýchlosti v autobuse. ()

hujerita

Začiatok kurva dosť dobrý, ale potom sa to zmení na klasickú kokotinu, ktorá nemá zmysel a nik nevedel ako pokračovať, tak tam jebneme zopár výbuchov, vykokotený vlak a nápodobné stupidity. Škoda preškoda. Sa my rozum zastavoval. ()

JanniV

Jsou hvězdy, který zazářily na filmovým nebi a zhasly. Liam Neeson, možná nezáří tak silně jako supernova, ale, řekněme od dob Rob Roye, jelikož od té doby si ho pamatuju já, nikdy nebyl bez práce. Zaslouženě. Co dodat? Není to sice žádný vlak Tonnyho Scotta, ale za mě dobrý, 4*, pokud očekáváte pohodový biják na večer před spaním, nebo k pivku, 3* pokud jste morous, pseudointelektuál a věčný mrmlal, co musí všechno hejtovat, i když tomu prd rozumí. Howg. ()

petruska777

Asi mám nějakou slabost pro Liama Neesona, ale své role se i v tomto snímku podle mě zhostil na výbornou a celkově se mi film líbil. Je tam možná trochu podobnost s Non-Stopem, ale nijak mi to nevadilo, film nepostrádal napětí, měl spád a Liam je pořád velmi charismatický. Za mě spokojenost. ()

Sekyn

Neeson nemá asi při cestování veřejnými dopravními prostředky příliš mnoho štěstí. Nejdřív trable v letadle, teď ve vlaku. Čím asi pojede příště a kdo mu opět výlet zkazí vyhrožováním nějakou smrtí? No už jen za tohle bylo o hvězdičku míň! A pak tu máme taky tu smrtící zatáčku v závěru filmu projetou stovkou, což samozřejmě musí logicky vést k neuvěřitelnýmu kreši plnýmu výbuchů, rozervání kolejí a vykolejenýmu vagónu, kterej urazí ještě aspoň kylák, aby toho bylo dost zničenýho. Ale naštěstí cestující vyvázli bez jedinýho škrábance! U nás na maloměstě jezdí vlak stovkou normálně a ta zatáčka nevypadala nikterak rozdílně od těch, které jsou i u nás. No a pak tu máme ono nemožné ovládání a zastavení dopravního prostředku, jako jsme to viděli už 1000x v jiných filmech. Vlak je snad co se týče zastavení nejjednoduší zastavit. Když pominu, že kazdej vůz má samostatnou. nezávislou brzdu, je tu mnoho dalších bezpečnostních zařízení, od tlačítka mrvého muže pro strojvůdce po detekci rychlosti souprav. Takže ten vlak by zastavil dřív, než by si něčeho Liam stihnul vůbec všimnout. Ale na to, že to bylo omezeno na vlak to nebylo špatný. Nuda to nebyla a večer to rozhodně nezkazí :-) ()

herdek550

Klasický film dějem úplně stejný jako film "NON-STOP" . Na konci je absolutně fantasy/nerealistická akce. Dobrý začátek a "hloupý" konec. Průměrný film na domácí sledování, nečekejte zázrak. ()

Simella

Od filmu jsem toho nečekala mnoho, v podstatě jsem si ho vybrala náhodně na nedělní odpoledne, ale i přesto jsem byla zklamaná. Říkala jsem si, že starý dobrý Liam Neeson by v akčním thrilleru mohl obstát. Je pravda, že se snažil, ale problém byl ve scenáři. Celý námět je neuvěřitelně přitažen za vlasy a působí absolutně nerealisticky. Děj je zjevně inspirován divadelní hrou 10 malých černoušků (rasově korektní název - A nezbyl žádný). Finále překvapilo, jen nevím, zda pozitivně. Na zabití času se to dá, ale jestli čekáte víc, tak nemohu doporučit. ()