Zakletá Ella

Začarovaná Ella

• Nový Zéland

Komedie / Fantasy / Romantický / Rodinný

USA / Irsko / Velká Británie, 2004, 96 min

Hodně silné 3*. Totiž - evidentně s trhlostí udělaná béčkovina, která se ani nesnaží maskovat, že neměla na pořádné triky, nicméně zachraňuje to nadstandardně dobře vypadající Anne Hathaway a jí dobře zobrazená nápaditá zápletka "dívky, jež musí poslechnout každé přání". Klidně se na to podívám znova :). ■ Po druhém vidění zvyšuji na neobjektivní 4* :).(22.12.2014)

• carly

v tomto filme veľa vecí načali a nič nedokončili. čo je smola, lebo mal potenciál. netvrdím, že nebol zábavný, ale už som videla lepšie - aj keď fanclub princa Chara bol úžasný :)) rovnako ako rozpávač. herecké obsadenie mi nevadilo, skôr naopak, prekážalo mi sprácovanie hlavného námetu - prišlo mi vyslovene nevyužité a nejak nelogické. a záver - myslím tým Dont go breaking my heart, to bolo moc aj na mňa.(31.5.2006)

Soundtrack Nick Glennie-Smith a Shaun Davey: 1. Don't Go Breakin' My Heart - Anne Hathaway and Jesse McCartney ,2. It's Not Just Make Believe - Kari Kimmel ,3. Respect - Kelly Clarkson ,4. Walking On Sunshine - Jump 5 ,5. True To Your Heart - Raven ,6. I Think I Love You - Kaci ,7. You Make Me Feel Like Dancing - Anne Hathaway ,8. Somebody To Love - Anne Hathaway ,9. If You Believe - Andrea Remanda and Bryan Adams ,10. Strange Magic - Darren Hayes ,11. Magic - Stimulator ,12. Once Upon A Broken Heart - Beu Sisters ,13. Score Suite by Sean Devel ,(12.5.2011)

• parabellum

No zase jsem na druhé straně tábora jak u mnohých filmů bývá. Docela mě zaráží dosti vysoké hodnocení tohoto paskvilu. Papundeklový kulisy, kostýmy a efekty jak z primovských VKV, céčkový herci, až na A. hathawey za kterou uděluji jedinou hvězdu, aspoň na ní se dalo koukat. U komedie by se člověk měl pobavit, bohužel u mě se projevil praví opak, pomalu jsem brečel nad 1000x ohranýma scénkama s úděsnýma hercema:(( Nad vším bych mávnul rukou, kdyby se tato rádoby fantasy/romantická/ komedie snažila kloudně parodovat své uspěšnější příbuzný ale tam bohužel u mě totálně propadla. Nikdy více!!!!(12.4.2009)

Milá a vtipná podívaná, která má ke Shrekovi a Princezně Nevěstě opravdu blízko a je na hony vzdálená dejme tomu nejnovější Sněhurce od Tarsema Singha. Anne Hathaway je nejen okouzlená, ale i jaksepatří okouzlující, a také obsazení ostatních rolí nemá chybičku. Obzvlášť mě bavili Cary Elwes coby proradný strýc a senzační Lucy Punch v roli zlé nevlastní sestry Hattie. Coververze Somebody To Love výborná, Eric Idle... prostě Eric idle.(16.5.2013)

• - Název města Lamia, kde princ Char žije, je latinské označení pro čarodějnici nebo upíra. (Teres)

• - Pisničky, které zpívá Ella, nazpívala všechny sama její představitelka Anne Hathaway. (Teres)