Alfa

• Slovensko Alfa (více)

Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám - je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého. Stanou se z nich přátelé, kteří budou nuceni přečkat bezpočet nebezpečných a náročných situací, pokud mají nalézt cestu zpátky domů dříve, než nadejde vražedná zima. (Falcon)

BStone

Evropa před 20 tisíci lety. Příběh o putování za obživou i za domovem, který se moc nepovedl. Děj je opravdu velice chabý, bez nějakého solidního vývoje a zejména zoufale nevypointovaný. Dramatické scény buď moc nefungují, nebo jsou svojí nereálností strašlivě přepálené. Škoda, protože vizuální stránka je velice podmanivá, ale nakonec je to téměř jediné pozitivum. Hezký film na víkendové odpoledne. 40% ()

Kakraholt

Nevím, jestli maskéři před natáčením tohoto filmu vůbec něco o době kamenné četli, ale pračlověk neměl na holení žiletky, nýbrž jen pazourek, takže si nemohl oholit hlavu a tvář do hladka, aniž by potom nevypadal jako Fredy Kruger a vůbec vypadal čtyřicetiletý pračlověk asi trochu jinak. Když si odmyslím tuto minelu a některé animace, které působily jako z filmů Jiřího Trnky, pak se mi film ale líbil. Kamera byla podmanivá, příběh o přežití nosný a i pohádkové ochočení dospělého divokého pravlka scenáristům odpustíte. Na 4 hvězdy by to muselo být všechno ještě trochu opravdovější, ale tento film revenantovsky zamýšlen nebyl. ()

raininface

Příběh prvního psa a jeho páníčka, natočený podle skutečných událostí, které se odehrály v letech 17982-17981 př. n. l. Baúúúúúúúúúúúúúúúúú... ()

murs

Rozpočet $51miliónov║Tržby USA $35,838,565 ║Tržby Celosvetovo $80,153,534 ▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ ()

PORTER44

Dobrodružná podívaná na jedno kouknutí dobrý,začátek se vleče a dost,než hlavní postava spadne ze skály pak je film zajímavější,přibude vlk a dobrodružná cesta domů začíná,pěkná příroda. ()

mikyta

Jede se na půl plynu a navíc se tvůrci nemohou rozhodnout, jestli točí syrovou podívanou, kdy skutečně za každým křovím čekalo nebezpečí, nebo Disney limonádu, u které chybělo už jen tklivé hudební číslo. Přitom v první půlce dokážeme docela obstojně konkurovat těm lepším survival kouskům, ač tvůrci nikdy neokecají příběhovou prázdnotu. Zápletka je nesmírně jednoduchá, bohužel kromě ní chybí i napětí a především emoce. O kluka jsem se nebála, o vlka také ne. A to je chyba. ()

Iku75

Děj před 20 000 lety hmm ty bundy s kapucí už jen logo od adidasu tam chybělo. A děj jsem nepochopil celá výprava na lov turů cestovala jednu noc a 2 dny jenže Keda se vracel stejnou cestou snad 1 měsíc . Kde jsem udělal chybu že jsem to nepochopil? ()

Mi_tO

Vizuálně krásně zpracovaný filmek. Dějově předvídatelný i tak poměrně příjemná jednohubka. Jen mi úplně nesednul mladý hlavní představitel. Jeho přerod z chlapce v může se moc nepovedl, furt vypadá jak vystrašená holka. Celkově jsem se bavil a dávám tři plus. ()

JerryPilsen

Po řemeslné stránce paráda,ale scénář hrůza.Plno logických nesmyslů i směšných detailů.Kdyby takhle Homo Sapiens lovili,asi by nás evoluce víc semlela. ()

MikeB

Možná už to někdo v hodnocení napsal, ale tenhle film vzniknul vlastně jenom kvůli poslední minutě. Závěrečná scéna úžasná. Vždycky říkám, že film je špatný tehdy, když si z něho nepamatujete jedinou scénu. A to u tohoto filmu neplatí :-). ()

maxs

Ačkoliv se považuji za kynologa a behaviorální chování psů je mým koníčkem, tenhle film je prostě a jednoduše "zmaštěnej". Vlk a člověk si k sobě nehledali cestu týden, ale roky. Navíc je mnohde vidět laciná počítačová animace. Ačkoliv jsem rád, že film na podobné téma vznikl, nemohu ani s největším sebezapřením udělit víc než 3/5*. Šlo z toho vymačkat násobně víc. ()

nufanek

Jedna hvězdička je za přírodu. Zvládl jsem pouze 30 minut filmu. Co mě naprosto odradilo od dalšího sledování filmu byl fakt, že se film odehrává před 20 000 lety a postavy měly oblečení ušité jehlou a nití. Naprostá nelogičnost. Možná si to pustím ještě jednou ale po 5ti pivech, kdy tyto věci nebudu hodnotit. ()

Ankroth

Krásné, velkolepé, výpravné a emocionální. Dávám plnou palbu, tady není o čem. A nějakej debil musel ke konci krájet poblíž mě cibuli, zvlhly mi totiž oči. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz