Finálového střetnutí Stanley Cupu mezi Pittsburgh Penguins a chicagskými Black Hawks se účastní kromě tisíců diváků také viceprezident se starostou. Stadion je ale obsazen a podminován teroristy, kteří žádají obrovské výkupné. Ke smůle zločinců je tu ale požární technik Darren McCord. Všechno by jim možná vyšlo, kdyby jeden z nich neudělal tu chybu, že jako rukojmí odvlekl do viceprezidentovy lóže i Darrenovu malou dcerku Emily, kterou i se synem vzal na zápas. Darren jednoho z teroristů donutí, aby mu prozradil, kde jsou uloženy nálože. Pak likviduje jednoho teroristu za druhým, odstraňuje nálože rozmístěné po celém stadionu a ještě si stačí, aby unikl pronásledovatelům, odskočit do brány "tučňáků", aby brilantním zákrokem zvrátil nerozhodný stav zápasu. (TV Nova)

Hanys_

Hodně špatný remake Smrtonosné pasti. Scénaristicky hodně mimo a bohužel ani akce moc nefunguje. "Zůstaň sedět, i kdyby ten stadion na tebe padal." 2/10 ()

gumolit

Myslím si ,že myšlienka filmu tak trochu vykráda Smrtonostnú pacsu!No a Jean-Claude je fakt nezničiteľný!Film na mňa pôsobil dosť komediálne dosť prehnane a až vtipne!Tá scéna kde sa bije s tým maskotom Tučniaka v kuchyni tak to vyzerá ako nejaká paródia tam som sa neskutočne nasmial a oni to mysleli fakt vážne?No tak to snád nie:-)A ozaj on tam fakt bol Jágr?:-)! ()

Yardie

Solidních 50%. Jasná snaha o kopii první Smrtonosné pasti. Samozřejmě ne příliš zdařilá. Chybí hlášky, trošku více napětí, více akce a i trošku soudnosti při některých nereálných scénách. Na druhou stranu to nebylo až tak špatné, celkem dobře se na to koukalo a nenudilo to. Prostě takový mírný podprůměr. Howgh! ()

Zyne

JCVD coby můj dětský idol zachraňující tisíce lidí během finále mé oblíbené NHL? tak jsem se těšil na suprové béčko...a vznikl z toho nemastný, neslaný maglajz s tolika logickými přehmaty až to ani na to béčko není vtipné... ()

mira007

Naivní hloupá zápletka a když to tady šlo do kin, tak noviny hlásaly, že tam hraje i Jarda Jágr... ten to pak popřel, že prý ti hokejisti měli jen jeho drez. Lhát se nemá, takže ten film je fakt nekoukatelná bída. ()

Santino7

Spomedzi filmov v hlavnej úlohe s JCVD jeden z tých lepších, alebo inak povedané, jeden z tých menších prúserov. K pozitívam radím aj to, že miestami sa na tom dalo i slušne zasmiať (ktovie, či to tak tvorcovia filmu aj plánovali a chceli), na um mi príde napríklad scéna s maskotom Pittsburghu Penguins. Celkovo za plus hodnotím aj nápad zasadiť to do prostredia hokejovej arény. To je ale asi tak všetko, inak to bola klasická van-dammovka "se vším všudy". 40% ()

Ant_Antony

Smrtonostná past stokrát jinak na způsob devadesátých let... Film, který dostal knockout už jen tím, že se natáčel během stávky hokejistů NHL, čímž záběry z ledové plochy dostávají na pr*el... Hasič kope a mlátí kolem sebe, jak MMA profík, už jen to je druhé prohrané kolo... Matně si pamatuji, že jsem na tom byl v kině, protože jsem byl fanda JCVD a Penguins... O třicet let později nejsem ani jedno... ()

Brejlil

Akční film má asi nějaký vážný problém, když se mi u něj podaří usnout. No, možná, že to není chyba filmu, já usnu i u formule jedna. Takže nějaká podobnost? No ano, v zásadě je tento film stejný jako libovolný závod F1. Dlouhá období nudy se snaží přebít nějaká akce. Tak, kde na okruhu létají kousky karbonu a občas celé vozy, tam nastoupí jednočlenná úderka a začne. Ze začátku to jde, boj s tučňákem má docela grády (i když střihači bych vrazil obě ruce do fritézy) a občas i pokus o humor zazní. Pak už to jde s kopce, velice otravné děti, nelogické díry, JCVD na ledě a... A pak mně zahalil oblak Morfeův a zbytek jsem milosrdně prospal. ()

helloween93

Tenhle film působí jako vykrádačka Smrtonostné pasti nebo Přepadení v Pacifiku. Celý film se odehrává během finále Stanleyova poháru mezi Pittsburgem a Chicagem...Powers Boothe hraje záporáka dobře, ale film nudí díky nevýraznému scénáři. Van Damme tu likviduje teroristy vylepšováky alá MacGyver, a tak jediné zajímavé je, když jde Jean Claude chytat za Pittsburgh.:D 2* ()

GOREGASM

Typická ŽánKládovka. Divák musí být v prvé řadě vybaven blbuvzdorností a zároveň schopností vyžívat se v hereckém neumětelství hlavního hrdiny. Doslovnou hrstí třešinek na tomto akčním dortu jsou okolností, za kterých se snímek odehrává. Ztvárnění finále Stanley Cupu skutečně pobaví a dá jasně najevo, že režisér Hyams vnímá hokej podobně jako hlavní záporák (jediný fakt dobrý herec, Powers Boothe), tedy že jde o hru neandrtálců s přemrštěnými platy. Hokejové záběry nemá smysl komentovat, ale ty kecy ze strany hráčů a trenérů...No, trága... Naštěstí k popukání, obzvláště, když, přestože stále nechápu proč, si Žán navlékne brankářskou výstroj a potvrdí, že talent postrádá nejen v herectví. K dobru Sudden Death lze přičíst svižné tempo i technickou stránku, takže nakonec si možná mnozí z nás ani neuvědomí jako lobotomii jim belgický multitalent opět připravil :-) ()

Rathalos

Nahla smrt je fakt vydareny akcny film s J.C.Van Dammem,jeden z tych naj a pre mna je to uz aj klasika,stare dobre casy,hodnotim ako fajn a davam 4 hviezdicky...:-) ()

MickeyStuma

Jakmile se Bruce Willis proslavil akčním snímkem ´Smrtonosná past´ (1988), odehrávající se ve výškové budově, a svůj úspěch potvrdil i volným pokračováním ´Smrtonosná past 2´ (1990) dějově pro změnu na letišti, spousta tvůrců na tomto námětu začalo parazitovat a tak vzniklo na stejné téma spousta dalších podobných filmových počinů. Jako například ´Přepadení v Pacifiku´ (1992) na válečné lodi, ve kterém byl, jak známo, Steven Seagal na vrcholu, což se taktéž pokusil zopakovat volným pokračováním ´Přepadení 2: Temné území´ (1995), kde zase bojoval proti teroristům ve vlaku, ale to se mu už bohužel oproti Willisovi již nepovedlo. Do série patří i ´Air Force One´ (1997), což už podle názvu musí být dané místo střetu každému jasné. V něm si v akční roli pro změnu zase zařádil Harrison Ford. A také ne zrovna špatně. A dalo by se směle pokračovat dál. Zabředl do toho i Jean-Claude Van Damme, který už ze svého vrcholu pomalu padal a ani tento snímek ho nijak nepřibrzdil. V diváckém zájmu zůstal někde na půl cesty. V rámci akční popkornové zábavy to sice nevyznívá špatné, ale tady se spíše jedná jen o smrtící hru teroristů. Děj už asi nemá cenu nijak přibližovat. Na začátku se jen krátce dozvíme o  vzniklém traumatu hlavní postavy a pak už to jede jak na běžícím kole. Na nějakou originalitu se tedy nehraje, ale svůj předpoklad snímek splňuje. Plná sportovní hokejová hala nic netušících lidí, brutální teroristé se svými požadavky a jeden bývalý hasič, který s vervou svoji vlastní všem ukáže, zač je toho loket. Co chtít víc. Jednoduchá zápletka s patřičnými intriky, spousta akčních scén, jedna hláška vedle druhé a samozřejmě fyzikální nelogičnosti, které  k tomu už tak nějak patří, neboť, co si budeme povídat, bez toho by to prostě nebylo ono. Díra do filmového světa sice tímto zrovna udělána nebyla, ale nakonec, proč ne. Smrtonosná past tímto dostala další filmový zářez, ke kterému se už kvůli akčním devadesátkám a Jeanu-Claudovi dá vracet. ()

Besyn

Ale to jenom zato,že se to celé odehrává při zápasu mé oblíbené NHL.Jinač je to celkem podprůměrná a dějově děravá (jako ostatně skoro všechny jeho filmy )Van-Dammovka. ()