Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Džejkop

Starý dobrý Seagal? Ne tak docela. Je to po dlouhé době film se Seagalem na který se dá koukat stejně dobře, jako na kousky z počátku devadesátých let. S tím rozdílem, že Stevie již dávno není tím nesmrtelným chlápkem, který svým aikidem kosí jednoho parchanta za druhým. Je to prostě policajt, člověk, který může šlápnout vedle a udělat chybu. Plné vtipu a akce, pohodový film. ()

SOLOM.

Jeden z posledních záchvěvů, kdy Steven Seagal předvedl ještě docela solidní výkon a neztrapňoval se před kamerou. Dokonce i samotný příběh o drogách a křivých policajtech není špatný. Několik slibných pasáží by se tu našlo, atmosféra taky nebyla špatná, stejně tak bojové (soubojové) scény a ani ostatní herci nebyli vůbec marní. Ke konci už to sice trošku smrdělo trapností, ale nad tím se dá mávnout rukou. Škoda, že tu Eva nedostala více prostoru, na tuhle ženskou se prostě pěkně dívá. 60% ()

lennyd

Poté, co Orin Boyd (Steven Seagal) sice zachrání víceprezidenta, ale způsobem, který si rozhodně za rámeček nedá, je odvelen na patnáctý okrsek - což je asi ten nejhorší okrsek ve městě. Ač je hned zpočátku varován svou novou šéfou, že musí dodržovat pravidla a být členem týmu, starého psa novým kouskům nenaučíš, a takřka vzápětí je Boyd na stopě místním zkorumpovaným poldům, kteří čile obchodují se zabavenými drogami... Sice jde o typickou Seagalovku (sám proti celému světu), ale tím, že Andrzej Bartkowiak nenechal celý film jen na Seagalovi, ale zapojil do akce i pár jiných herců (cool tvářícího se DMX či ukecaného Anthony Andersona, Isaiaha Washingtona, Michaela Jai White či Billa Duke), dostal film trochu jiný nádech, a světe div se, docela se mi i líbil. Sice scénář je tak trochu předvídatelný, ale i tak mne pár momentů docela překvapilo (rozložení sil v závěrečné přestřelce). Chválím také natočení automobilových honiček - tolik zničených kolemstojících aut, to se snad nepodařilo ani Michaelu Bayovi :) Jo a DMX má docela fajn káru :) ()

adams89

Po propádácích typu Patriot a Tajný agent Jack T. už to s ním pomalu vypadalo zle, Seagal ale přišel se solidním comebackem a pro spoustu jeho fanoušků posledním svým povedeným filmem, Lovcem policajtů. Tentokrát jsme ho mohli vidět v boji proti drogám a zkorumpovaným policistům, pro Stevena prostředí, kde se asi cítí jako ryba ve vodě. Mezi jeho všemi filmy má tento dost možná nejlepší úvodní minuty, v kterých je jistě nejhumornějším místem vyhození viceprezidenta, v rámci jeho ochrany, hlavní postavou z mostu přímo do řeky. Dalších zábavných momentů je ve filmu víc než dost a člověk ani nemusí být Seagalovým fanouškem, aby se u nich nezasmál. Dojem mi jen trochu zkazilo finále, kde bych pár výtek našel. Velká škoda potom, že Steven zahodil svoji kariéru následujícím nepovedeným Na pokraji smrti.70% ()

ScreamJay

Všichni stárneme a tak tomu je i u pana Seagala. Sice už si odskočil od svých „akčních“ ekologických dokumentů, ale k jeho původním filmům má tohle docela daleko. Film nenabízí nic převratného a větší akce se strhne až na samotný závěr. Ale když to vezmu z pohledu nenáročného, jo jasně nenáročného diváka, který nečeká žádné novátorství a jde mu jen o to se u filmu vysloveně nenudit, pak zase musím říct, že úplně nudit se u toho nelze. A sem tam je to i vtipný. ()

• Čtveřice DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson a Tom Arnold se o tři roky později znovu sešla během natáčení snímku Od kolébky do hrobu (2003), který také režíroval Andrzej Bartkowiak. (Jizni Tlapa)
  • Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)
  • O bojovou choreografii se postarali sami protagonisté filmu Steven Seagal a Michael Jai White. (ČSFD)