Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Mukade

Po 100 rokoch som si to znovu pozrel a .... postrehy (priebežne počas sledovania):  Epicaly memorable scénka na stretnutí anger manažmentu, tom prvom, kde rozlámal stoličku. xDDD ..............Teraz by som dal 4**, ale v 2001 päť, takže nechám 5. ()

Ušák89

Po ,,peckách,, jakö Patriot nebo Profesionál příjemné překvapení. Steven dokázal, že na to furt má. Bohužel ve svých dalších filmech nedokázal vysoko nastavenou laťku udržet na tož překonat. Škoda. ()

mezonek

Jsem už po shlédnutí mnoha Seagalových filmů zvyklý na to, že jsou většinou dosti kýčovité. Neztratil jsem však víru v Seagala a shlédnul jsem i tenhle film. A nestačil jsem se divit. Tenhle film je povedený kousek. Seagal opustil rovinu nezničitelného supermana a přešel do role realistické postavy. U filmu jsem se opravdu bavil a doufám, že takových filmů bude víc. Jen tak dál Stevene... ()

DonShark

Výborná akční komedie, škoda že v žánru chybí "komedie" , protože jsem se u toho filmu hodně bavil. Steven Segal je zde výtečný a Anthony Anderson také :) Miluju toho kluka černýho :) Takže zapnout telku, vytáhnout popcorn z mikrovlnky a věřte mi že o parádní akční zážitek máte postaráno. A ta hudba, úžasné ! Nejvíc se mi líbilo, když si Anthony a DMX jeli koupit Lamborgini :-) 92% ()

JARDAHONDA

Po Detroitském detektivovi Orinu Boydovi (Steven Seagal) by měli pojmeovat ulici nebo alespon budovu..Místo toho,jen pár dní potom,co sám zlikvidoval celou armádu politických atentátníků,řídí v bílých rukavicích dopravu.Nekdo chce Boyda odstranit z cesty ,někdo,kdo by se měl řídit následující radou : "obstarej si posily" *** ()

Lady ButterFly

Film s dobrým příběhem, poměrně překvapivými situacemi (alespoň já osobně jsem některé věci nečekala) a parádními hláškami - "Vidíte ten ksicht? To je šťastnej ksicht! Mohli byste jásat, bejt šťastný jako já..." Jeden z těch vážně lepších filmů senseie Seagala :-) ()

Profík

Není to zrovna přímo typický Seagal. Ale i tak je to fajn akční film, jeden z posledních pro Stevena na dloooouhou dobu, kde byl ještě v ucházející formě. 75%. ()

m.a.rtin

Jeden z lepších filmů se Seagalem, u kterého vlastně ani pořádně nevím, o co v tom ději jde. Pro mě osobně v podobných typech filmů ale tohle stejně nebylo nikdy příliš důležité :-) ()