Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

os10

Příběh z ulice, řekněme klasický, který stojí za to vidět. DMX uřvaná hudba k tomu i pasuje, ale dvakrát bych to vidět nemusel. ()

rubii

Jahůdka na dortu seagalových rolí. Námět a scénář filmu jeden z nej. Scéna na konci filmu s Anthonym je perfektní. Je vidět, že Steven je stále ve formě a nejeden bandita nebo policajt na něho nestačí. ()

Jay---

Tento film mne nikterak nenadchnul,zejména kvůli efektům,které leckdo ocenil,ale já osobně jsem jimi byl znechucen.Zpomalená salta a uhýbání kulkám ve stylu "Matrix" ,to skutečně není nic pro mne a ke Stevenu Seagalovi mi to vůbec nesedí.Chybí mi klasická svižnost pověstných "aikido" chvatů,které byly také zpomaleny a celkový dojem snímku v mých očích není příliš dobrý.Toť můj názor na toto dílo. ()

Horácius

Film který má koule. A u kterého jsem to opravdu nečekal. Takže na čtyřech trvám. Výborná akce a Seagal, jak má být. Velmi příjemné překvapení. ()

Bohdy67

Čim to, že spojení Seagal a sympatickej negr (V tom dobrym slova smyslu)tak dobře funguje? Už s Keenanem Ivory Wayansem to bylo dobry a ted s DMXem a Washingtonem skoro dokonaly. Uz to byla zase stara dobra segalovka, prosta vsech stupidnich radoby ekologickych poucek. Čistá akce, zajímavej děj i relativně zajímavý rozzuzlení. Navíc to stříbrný Diablo... Chtěl sem dát jen čtyři,ale po těch splaškách na který sem před chvílí koukal (Patriot, Profesionál), mu poprvý a asi i naposled šoupnu pět hvězd a 80% ()

ZekiZeki

Seagal není dobrý herec a Bartkowiak není dobrý režisér, přesto spolu dokázali natočit film, v kterém tu a tam probleskuje dobrá nálada a jakžtakž dobré řemeslo (netýká se úvodní akční scény). Může za to především netriviální scénář prošpikovaný humorem, který by v rukou těchto tvůrců čekal málokdo. Přepadení v Pacifiku sice netrumfuje (mimochodem jediný červený zářez Seagala na ČSFD), ale nemá k němu daleko. Škoda, že už následujícím filmem si Seagal svou znovunastartovanou kariéru zabil a skončil tak nadobro ve spárech video a tv trhu. No snad mu napotřetí vyjde účast v Expendables. Byla by to důstojná rozlučka jedné kdysi slavné akční ikony. ()

Apofis28

Spolu s Přepadením v Pacifiku nejlepší Seagalův film. Svižný, akční a ani ne tak hloupí, dá se říci že po všech těch propadácích je tohle poměrně dobrý film, což ale dost možná zapříčiňuje celé herecké obsazení, které je dost nadprůměrné. ()

Jekyl

Někdy až moc přehnaný (i když jasně, je to Seagal), ale stále docela ucházející. Bitky jsou slušný a semtam Steve dostane i nějakou to ránu, což se zdá být až neuvěřitelné při pohledu do jeho bitkové filmotéky. Je to ale koukatelná oddychovka. Snad jen postav mohlo být méně, někdy jsem se v nich ztrácel. Když to jednou za pár let náhodou naladím na TV, tak to nevypnu. Dialog při závěrečných titulkách má rozhodně hloubku :) ()

soukyd33

Super film o korupci policistů. Skvěle obsazené role a herecké výkony. 👍 Jestli si někdo myslí, že boje jsou nereálné, asi zatím žádný pořádný nezažil. Vycházím ze svých zkušeností (Sebeobrana a bojová umění) OST (Soundtrack) je super a film je tak zajímavější. Akce střídá boj a zase naopak. 👍 Doporučuji. Tento film mi prostě sedl. Hvězdiček 5***** ()

solver

Tak jsem si na památku DMX pustil klasiku všech klasik po 20 letech a jako staromilec zavzpomínal na doby, kdy nevadilo obtisknutí prsou na sklo, že se o někom řekne "je černej" a nebo si koupíte auto za víc než 100 tisíc dolarů v hotovosti :) ()