Sicario 2: Soldado

• USA Sicario: Day of the Soldado (více)

Sicario 2: Soldado otevírá novou kapitolu filmové série Sicario. V drogové válce neplatí žádná pravidla – a když kartely začaly převádět teroristy přes americké hranice, federální agent Matt Graver (Josh Brolin) vyzve tajemného Alejandra (Benicio Del Toro), kterému hlavoun kartelu vyvraždil rodinu, aby všemi prostředky, včetně těch nezákonných, válku eskaloval. Aby rozpoutal válku, unese Alejandro hlavounovu dceru – ale když se z dívky stane vedlejší oběť konfliktu, její osud tyto dva muže rozdělí, protože zpochybní vše, za co bojují. (Vertical Entertainment)

Mukade

Báječná najmä 2. polka. Keby neostali obaja nažive, tak hviezdy dolu, ale takto som hepy (: ............... update 2.9.'19 - po 2. pozretí: Brutal film s velkým 💗. Superb. ()

Hootik

film ztratil veškeré svoje poselství, atmosféru a prostě všechno, konec je nudnej jako svině, celá zápletka fungovala tak prvních pár minut a pak to spadlo na klasický klišé... jedna za Brolina, druha za SJW Del Tora, a 3 za námět filmu... jinak oproti jedničce je to hroznej shit nejlepší koment Hitman_47 "Postavy, které se vrátily z prvního Sicaria zde asi mezi filmy prožily Double rainbow zážitek a jejich smysl pro morálku a politickou korektnost začal bušit na poplach.,, ()

BruceTichac

Druhý díl opět vynikající!! Nechybí napětí, akce a možná i ta slza ukápne. Brolin s Del Torem to opět rozjeli ve velkým stylu, přesně tak, jak je chceme vidět. Doufám, že se dočkám i trojky. Za mě všechny palce nahoru!! ()

Martens14

Nestoupíš dvakrát do stejné řeky....dalo by se říct, oproti jedničce toto dílo trochu ztrácí na intenzitě. Ovšem drsnost prostředí a vynikající herecké výkony nahrazují občasné nudné pasaže. Trojka se nabízí, a už teď jsem nedočkavý. ()

jizvoun

Super herci, fajn námět s mou oblíbenou tématikou, ale je to o třídu horší než jednička. A chybí tomu napětí, kterým se první díl tolik vyšvihnul nahoru. ()

fricek12

Oproti jedničce, je tohle jeden velký nesmysl. Snaha všechno zamerikanizovat, udělat ze Sicaria kult a otevřít si dvířka k nekonečnému pokračování či snad seriálu. Řada věcí nedava smysl a je prostě tak, jak je. Granáty vybuchujou jako auta v Kobře 11, žádná kulka nerozbije okno u auta (zvlášť když před ním prostřelí hlavu spolujezdce). Je vidět, že bylo málo času na natáčení v Mexiku, protože občas nesedí slunce - např. na konci ve scéně s vrtulníky je noc, ale když za 15 minut dorazí do cíle, je poledne. ()

jarmil8

Ve výsledku je to béčková napodobenina kopírující styl předcházejícího filmu. Příběh je indiferentní, tuctový, postrádá předchozí aktuálnost, o postavy se nemusíte bát, i když dostanou kulku do hlavy. ()

Jurcekk

Páčilo sa mi úvodná scéna v obchode. Jak sa vyhodili odpálili traja típci. A potom som väčšinu času dumal aké pravdepodobné je byť Koščej Nesmrteĺny. A prečo to dievça raz vozili v tryskáči a raz v kufri auta či čo. To ako fakt??? ()

JCS

Syrové, tvrdé, drsné, nekompromisní a konečně skutečně dospělý film v teto době kreslených adaptací, byt mám Marvelovky a DC rád. ()

JendaBenda

Těšil jsem se dost, ale nějak jsem nedostal to, co jsem čekal. Bylo to nicméně super, zajímavé, možná moc ukecané a konec fakt divný. Ale vidět se to dá a vlastně to i doporučím. 60% ()

Fredolino

Sice se mi chvěla ruka i u té 1 hvězdičky, ale budiž. Nemám skoro co psát, Matty napsal skvělý komentář a není skoro co dodat, no snad jen, že mě zaráží, že hrdina-záporák se jde opět mstít za smrt své manželky a dcery, za které se pomstil už v jedničce. Navíc si oblíbí dceru člověka, jemuž jde vyvraždit rodinu, no nevím, a z čulibrka, který mu prostřelí tvář, ač tomu úhel střelby neodpovídal, si udělá učedníka!? A těch otevřených dvířek pro další pokračování? Ne, ani za peníze. ()

zurivymlok

Špatný film to není, ale přišel mi neuzavřený - vlastně je to jako předehra k nějakému dalšímu filmu. Tato neuzavřenost ve mě vyvolala na konci spíše pocit zklamání. ()

raru

Poviem to tak-porovnávať jednotku s dvojkou nie je na mieste. Sú to úplne odlišné filmy a aj keď jednotka mala nejak tak lepší šmrnc a bola zahalená tajomstvom o čo tam vlastne ide,dvojka sa mi páčila viac,aj keď tu bolo od začiatku všetko viac menej jasné. ()

HBJ

Docela slabota oproti prvnímu dílu.Atmosféra je teda stále obstojná, ale je to pomalý a nudný.Další zbytečný a zapomenutelný pokračování.. ()

chosan

Film se mě líbí. Má to spád, dobrý příběh, dobrý konec. Je to určitě lepší počin než první film takže za mě 70%. ()

Producenti oznámili třetí Sicario

Producenti oznámili třetí Sicario

22.09.2023

Snímek Sicario: Nájemný vrah z roku 2015 byl do velké míry tím, který definitivně nakopnul kariérní dráhy jak režiséra Denise Villeneuvea (Duna), tak scenáristy Taylora Sheridana (Yellowstone).… (více)

Třetí Sicario má scénář, dočkáme se filmu?

Třetí Sicario má scénář, dočkáme se filmu?

11.05.2022

Hollywood miluje franšízy, čím větší a úspěšnější, tím lepší. I proto dnes víceméně každý druhý film vzniká se záměrem novou franšízu nastartovat. Občas se ale povede rozjet filmovou sérii i zcela… (více)

O čem bude Call of Duty?

O čem bude Call of Duty?

17.06.2018

Režisér Stefano Sollima (Suburra) už brzy pošle do kin dvojku Sicaria, mezitím ale chystá i další projekty a jedním z nich je taky filmová adaptace populární herní série Call of Duty. V jednom z… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?