Komentáře uživatelů k epizodě (9)

Vstupem do druhého případu se nám z Kapitána Exnera stává především velmi příjemná Pragensie. Kochám se procházkou Exnera pod pankráckým Véčkem, zločin je spáchán v 1. podzemním antikvariátu a panečku, ty výhledy z barrandovských vilek... Nu, má to své lepší chvilky. Nadto pucfleci mají mezi sebou hezkou bromance interakci a Exner sám o sobě dráždí spolehlivě profesorky i zubařky bez rozdílu povah. Nu, jde to.(3.9.2017)

Titulky nabíhají ještě ve 14. minutě! :-DDD Spíš než originalitu v tom spatřuji zbytečné natahování. Škoda, protože herecky (i díky "dlouhánům" Janu Vondráčkovi a Martinovi Velikému) vtipná podívaná. A rozhodně pobaví "seriál v seriálu".(6.9.2017)

• otík

Kouzelný Arnošt Goldflam ukáže Exnerovi, jak umí paragán zabíjet nožem a případ je na světě. A pak se to stane znovu a znovu. Na první část druhého dílu až moc vražd, chybí zcela humor, na scéně mraky postav a Vlček s Beránkem nemají prostor, stejně jako Vica. Bohužel velmi slabý díl.(28.10.2017)

• sator

au....(13.9.2017)

Pokud si pustíte dvojdíl najednou a bez reklam, je celkem příjemné podívání. Slavní herci v malých rolích. Případy mají logiku, je vidět, že se jedná o adaptaci. U mě dobrý....(19.10.2017)

• VLADEK

Scénář této části je primácký seriálový samožer.(17.9.2017)

Vlastně je to čím dál větší sranda. Lamač ženských srdcí Exner spí v křesle s (dvoubarevnou dělenou!) kravatou na krku, aby si vypil ranní kávu podávanou éterickou intelektuálkou v negližé a poirotovsky deklamuje francouzské fráze. Produktové placování ohozů a botek Bandi utěšeně pokračuje. Nic proti, stylová elegance je dnes vzácné zboží. Tolik pěkných ohozů by jeden v českém seriálu pohledal. Ikea se taky snaží. Ty dva somrácké otrapy v hodnosti poručíka by měl Exner jednou zahnat živým humrem nebo aspoň kriketovou pálkou (určitě nějaké má). Pobavil mě i Kanyza. A Vica naštěstí pořád nikde. Jo, je to takové topornější a vyumělkované, ale vlastně se těším na další pokračování. Však jen málokdo z pražské kriminálky zaparkuje Jaguar E- Type v protisměru metr od chodníku ve vilové čtvrti a jde si pokecat s Harapesem.(4.9.2017)

Tak asi takhle by to mohlo i fungovat. 1) zločin v antikvariátu při vypadnutí pojistek celkem solidní 2) Michal Dlouhý tady hraje Exnera tak, jak by to mohlo fungovat 3) Pat a Mat Novotný vs. Vondráček konečně smysluplnější dialogy a scény 4) je to vtipnější než první dva díly. 5) co je nejvíce do očí bijící, že na jeden metr čtvereční tam hraje rekordní množství lidí, kteří jindy mají hlavní role nebo mají celebritní pozornost větší než obvykle. Navzdory tomu, že se tam vmísí občas nudné dialogy tak to byl nejlepší díl.(4.9.2017)

• Josef.Svejk

Opravdu kravina ... škoda filmu, a pokud to bylo natáčené digitálně, škoda hard disk space. Nevydržel jsem déle než asi 15 minut.(4.9.2017)