as-minor

Priemerná konverzačka z Apatovskej produkcie, ktorá stoji za povšimnutie, avšak zrejme je len jednorázovým produktom kinematografického univerza. Film určite nevyniká originalitou, ani obzvlášť podareným humorom. Zároveň mu škodí klišoidné pohrávanie sa s fenoménom amerického sna, ktorým na jednej strane opovrhuje, no zároveň je sám jeho výstavnou prezentáciou. Kladnou stránkou filmu sú však jednoznačne dialógy, ktoré sú v rámci tematického a žánrového vymedzenia konkrétneho diela remeselne zvládnuté. To je hlavným dôvodom pre tri hviezdy, inak by som ubral, keďže v rámci celku je film v podstate slabším priemerom určeným len na jedno premietanie. ()

Bogrant

Najlepšie antibiotikum na zlomené srdcia. Veľmi vydarená komédia s dramatickými prvkami inšpirovaná skutočnými udalosťami, čo do podstaty filmu ešte viac prehlbuje pocit nadšenia. Už dlho som sa tak dobre nezasmial aj pri momentoch, pri ktorých to nie je dvakrát vhodné, lenže tento film to všetko podáva s úplnou ľahkosťou a nevtieravo a taktiež po emocionálnej stránke to je jedna báseň. Kumail tu hrá sám seba výborne a Zoe je ú-žas-ná. Životabudič. ()

sonyrx

K tomuto krásnému filmečku se budu vracet opakovaně. Má totiž srdce, je okouzlující, moc se mi líbil. Krásný scénář! ()

DrifterSoul

Milé, dojemné, velmi vtipné. O střetu kultur a odlišných náhledů na život.  A to vše s notnou náloží IQ. Ideální sledovat v původní zvukové verzi s českými subtitles. Pastva pro uši. WARNING: Not suitable for primitives. ()

Thalin

Chápu, že je inspirované skutečností, ale to pojetí mě moc nezaujalo. Má to sice pár vtipných a i dramatických chvil, ale mezi hlavní protagonisty jako by nebyla žádná chemie. On mi většinu času přišel spíš trapný než vtipný a ona na mě působila hystericky. Nechápala jsem ten jejich vztah a neseděli mi k sobě. ()

goldvise

Moc dobré. Lidský příběh lidsky podaný. Filmový svět je asi vždy o něco laskavější než ten skutečný, ale tak to má být. ()

Jan_Hybern

Čekal jsem mnohem, mnohem více.... 80 % hodnocení vůbec nechápu. Film to určitě není špatný a párkrát jsem se i pousmál, ale zařadil bych to do normálního průměru, taková dívatelná romanťárna, u které leckteré oko nezůstane suché. :) Ale tak si říkám, jestli už toho "kómatu" ve filmu nebylo až moc. No a samozřejmě módní vlna humorného střetu kultur - pohled do rodiny přistěhovalců a jejich potýkání se se západní kulturou - je to vděčný zdroj humoru... ale také už tak trochu ohraný. No aspoň teď vím, na co balí holky muslimští kluci. :)))) ()

Maratonec

Poslední dobou opravdu dobrá komedie, která chvilkama lehce převyšovala hodnocenou úroveň, ale na můj vkus to chvilkami stálo na místě a abych hodnotil výše,něco tomu chybělo.. ()

lineker

Nenašel jsem nic co by mne dokázalo nadzvednout z klasické romanticko-komediální nálady. I to zřejmě dobře myšlené naroubovaní na současně palčivé problémy v soužití s muslimskou populací mne nedokázalo obměkčit. ()

Konev

Pěkně blbě? Spíš Pěkně blbý! Čekal jsem komedii, dočkal jsem se pár rádoby vtipných hlášek plných sprostých slov. Čekal jsem romantiku, dočkal jsem se pár úsměvů a převalování v posteli. Čekal jsem tedy aspoň onu záhadnou nemoc, dočkal jsem se jen protahování už tak dlouhého filmu. Nezachránili to ani 3 fotografie na konci filmu, že se jednalo o film podle skutečné události. Zajímalo by mě, kde ten Pákistánec pracoval, nebo jak si vydělával? Uberem? To samé ona, studentka a učit jí vidět nebylo, jen vymetala bar....Škoda 2 hodin času. P.S. A toho "populárního" komika vůbec neznám a jeho vtipu vůbec nerozumím. ()

BranuliQ

Takto má vyzerať romantická komédia! Skvelé gagy, dojemný príbeh a fungujúca chémia medzi hlavnými predstaviteľmi. A čo je najdôležitejšie, problémy súčasného sveta The Big Sick znázorňuje tak chytro, že by som sa vôbec nedivil minimálne nominácii na Oscara za scenár. Chytilo a nepustilo, Zoe Kazan naozaj skvelá. 90% ()

francouz2

Pěkně blbej film. Jestli jsem se zasmál jednou, tak to bylo hodně. Co se vám na tom líbilo? Že taky existuje neortodoxní muslim? A proč by nemohl existovat, i když takových je mizivé procento. Ale kvůli tomu nedám filmu víc než jednu hvězdu. ()

bedsore

Milej, přijemnej film. Možná až moc. Až to působí trochu vlezle, neupřímně. A někdy nudně, mdle. Jako když nasadíte v práci falešnej úsměv, abyste nikoho nenasrali. Ale má to i světlý okamžiky, ikdyž pod kůži se mi tenhle film nedostal. ()

silvia93

Příběh celkem dobrý, ale celé je to takové nudné a utahané a moc mě to nebavilo... Musím brát ta hodnocení víc s nadhledem... ()

Dstar

..tak tento film mne tedy moc neoslovil...za á : kdyby nedostala slečna infekci,tak by si snad vubec neuvedomil,že jí miluje? za bé: toto rozhodně není komedie,ale tragikomedie...mě tedy to vtipné nepřišlo.Ano,jsou tam některé vtipnější scénky,ale to je spíš oblast černého humoru.Na ten já moc nejsem a dobře vim proč....za mne 35% ps: herecké výkony tak cca 50% ()