r3musko

Príbeh Romea a Julie na tisíci spôsob. Hra na city nefunguje a okrem toho sa tam za tie 2 hodiny nič zaujímavé nedeje. Nie je to vyložene zlý film, ale vzhľadom na to, že je v červených číslach na csfd som čakal viac. ()

Tucne.prasa odpad!

Rovnako plytké ako väčšina súčasných "umeleckých" prejavov typu Stand-up commedy, Rap, či fotky prehnané HDR filtrom. Môže nastať zlá konštelácia, keď nevie scenárista, režisér ani herci vypotiť (myslené doslova, krvopotne) žiadnu hlbokú emóciu či poriadny vtip. Skrátka, nepodarilo sa. Ale že sa to napriek tomu páči toľkým divákom, je už fakt na zamyslenie. Film by sa v origináli mal volať "The Big Shit". ()

Sejkorka

Romantická komedie o střetu dvou odlišných kultur, na jedné straně pákistánsko-islámské a na druhé americké, byla natočena podle vlastního příběhu herce Kumaila Nanjianiho, který zde ztvárnil sám sebe. Stál také za scénářem společně se „skutečnou“ Emily V. Gordonovou, již si zahrála Zoe Kazanová, a za což byli oba nominováni na Oscara za původní scénář. ... Opsal jsem z obsahu. Je to opravdu vtipné, milé ... Kumail má zvláštní smysl pro humor, který prodává jako stad up komik. Že je to podle skutečného příběhu a on hraje sám sebe, pochopí neinformovaný divák ze závěrečných titulků, resp. fotek, které jsou přiloženy. PODRUHÉ 13-1-24 pořád na 5* Velké martyrium s kopií, která by se dala přehrát přes televizi vedlo k tomu, že jsem musel vzít zavděk tu s titulky. Jak se občas stane, po počátečním ladění na ose zrak-obrazovka, tahle volba byla lepší než dabing napoprvé. ()

Charliesed

Milá a upřímná komedie, ve které není několik mega vtipů, které by postupně gradovaly a jež by vám po zhlédnutí utkvěly v paměti, jako jsou v klasických komediích, nýbrž jsou tu nasázeny menší vtipy, které tu jsou však od začátku do konce a v nichž nikdo ani nepřehrává a všichni hrají přirozeně. Z toho důvodu je to taky odlehčený film. Nečekejte nějakou klasickou ulítlou komedii. Jinak super postavy a hlavní dvojice má dobrou chemii. ()