Husí kůže 2: Ukradený Halloween

• USA Goosebumps 2 (pracovní název) (více)

V pokračování úspěšné strašidelné komedie Husí kůže, oživí parta teenagerů příšery uvězněné v knihách. Strašidelná monstra, v čele s loutkou Slappym, jsou rozhodnuté ovládnout svět. Tuto pohromu mohou odvrátit jen Sam, Sonny a jeho sestra Sarah. Čas však hraje proti nim… (Falcon)

Ace.A.T.L.

Pokulhává to za prvním dílem a podle mě, se to snaží vyždímat ze jména filmu, ještě další prašule, za každou cenu. Drobet to z toho i je cítit a Jack Black se naštěstí ukáže až ke konci, což mu neublíží, protože kdyby se chtěl pod tenhle film podepsat, jako hlavní postava, asi by to byla škoda. Film neurazí, pokud to berete, jako komedii a nic víc. Za mě 3* a jako druhej díl DOPORUČUJU ()

esmoke

Pokračování poměrně úspěšné komedie, kde ožívaly příšery uvězněné v knihách jednoho konkrétního spisovatele. Nové postavy opět oživí ďábelskou loutku, která chce rodinu a případně celý svět. Rozpočet se zmenšil (Jack Black tam je pouze jako epizodní rolička), triky jsou přesto docela dobré, děj rychle ubíhá, Madison Iseman přehrává až se na to nedá koukat a vtipné to taky není. Pokračování asi nikdo nečekal a nechtěl, ale není to taková hrůza a má to velice rozumnou stopáž. (2D dabing) Rozpočet: $ 35 miliónů, Tržby: $ 93,324 miliónů. ()

brasek

Prvá časť filmu je také malé dobrodružstvo pre deti, na ktoré sa však dá bez problémov dívať. Pozitívom je, že miestami je atmosféra lepšia ako u "dospeláckych" hororov. Zvyšok je však silná káva pre vyzretejšieho človeka, pretože to už je "veľká detská hra" ktorá nie je nijako pútavá ak ste za istým vekovým zenitom. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

soukyd33

Horší než první díl, a to jednoznačně. Hlavní postavy jsou jiné, a příběh tohoto filmu nebo spíše vyřešení případu bylo trapné. První hvězda za humor, 2 hvězda za efekty, animace, postavy (kostýmy). 3 hvězda za příběh. Nevím jestli se mám těšit na 3. díl. Hvězdiček 3*** ()

draxxi

Za me dobrej bijak. Je mi 47 a i s mou dcerou - 9 let - jsme se dobre bavili. Monstra super, par dobrejch foru... Kdyby vynechali klise typu sestra - bratr: Vy jste muj zivot..., apod., dal bych klidne za 5. Loutka byla dost desiva i na verzi pro dospele... ()

Jarv

První díl byl velmi zajímavý, zábavný a místy pěkně originální. Především využil snad všeho, čeho mohl. Druhý v tomto ohledu hodně strádá. Objeví se zde ještě více monster, ale na druhou stranu každé dostane pouze pár sekund, takže se sotva stihnete pobavit nad jeho nápaditostí, když ho potom kolikrát už ani nespatříte. Dejme tomu, že možná pět druhů příšer dostalo vlastní scénu, zbytek se ukázal, jen aby se neřeklo (že by nižší rozpočet?). Stopáž rovněž překvapivě krátká, díky čemuž však snad nikoho nestačí unudit. Jacka Blacka jsem rovněž nečekal, jelikož dávno před začátkem natáčení jsem se dočetl, že zde nebude, a vzhledem k obsazení, které mi nic neříkalo, jsem se (celkem pochopitelně) o žádné novinky nestaral. Black se nakonec přeci jen objevil asi na 3 minuty v prakticky nicotné úloze, ale jako poohlédnutí pro fanoušky může trošku potěšit. Ústřední herci mi nevadili (někteří z nich se dokázali místy i sympaticky prodat), ačkoliv mě v Hollywoodu zaskočili tím, že si troufnou takový film (po jedničce s Blackem a Minettem) postavit na téměř neznámých jménech. Nicméně, čekal jsem podprůměrnou a lacinou podívanou, což snímek zjevně zachránilo. Dávám hodně štědrých 65%. ()

Chlo0opek

Graficky dobře udělané, příběh už spíše slabší průměr, celkově není důvod dát vyšší hodnocení než slabší 3*. ()

MilkyJones69

Nudné pokračování poměrně dobrého filmu tedy alespoň ve srovnání s touto slátlaninou. Všechny dobré postavy jsou pryč, hromada nudných scén na vyplnění času a celková pachuť nedobře odvedené práce. Hodnocení zvedám za Jacka Blacka a docela dobré CGI efekty. ()

MovieCup

Po zhliadnutí jednotky, ktorá vysoko predčila moje očakávania, som vedel, že dvojka bude trochu slabšia, kvôli pozretiu hodnotení, ale očakával som od nej niečo viac. Od začiatku až do konca to bola lacná zapadáková komédia. Ani raz som sa poriadne nezasmial, dej nestal za nič a Jack Black, ktorý jednotku svojim hereckým výkonom dvíhal aspoň o jednu hviezdičku, v tomto dieli chýbal a to sa odráža aj na mojom koncovom hodnotení. Tvorcovia môžu byť radi, že som tomuto filmu nedal odpad, od ktorého to nemalo ďaleko. ()

Milo384

Určitě slabší než první díl. Není to tak zábavné. Přišlo mně to strašně dlouhé (a to má jen 84 minut). ()

Ondak

V rámci žánru "hororu" pro děti se jedná o čistý průměr a asi nic víc. Dospělý divák si ve filmu toho moc nenajde, vše je cíleno převážně na mladé publikum. Není ničím nový a ani nijak překvapující. Film, který si zítra nebudu pamatovat, že jsem viděl. ()

ondyGAMESTV

Hnusí se mi kůže 2: Rituál pošahané loutky Příběh [5,5/10] Já se dnes konečně dostal k druhému dílu. A docela zklamání, Jack Black je tam doslova jen na posledních 10 minut filmu. První díl miluju, je to jeden z mých nejoblíbenějších hororů a komedií vůbec a tento druhý díl má sice zajímavý nápad příběhu, ale to je všechno, film se snaží být o dost více komedií, vtipy sice skvělé, ale do tohohle světa se 100% stupidní humor úplně nehodí, jde vidět, že tento film byl cílený na malé děti, kteří se u filmu zasmějí, ale příběh je ještě nezajímá, ale pro nás dospělé a starší je toto neporovnatelné. Jedná se o hororovou komedii (ale mám spíš pocit, že o parodii), napůl horor a napůl komedie, takže se ptám, kde je ten horor 🕵️? Nevyužitý potenciál, jinak ušlo. První díl jen tak něco nepřekoná, maximálně hezký závěr posledním filmem, ale máme tu zatím jen dva filmy a příběhů z Husí kůže je mnoho, doufám, že třetí díl bude příběhově více na úrovni 👻 55% ()

majorzeman13

Oproti prvnímu dílu jde jen o odvar o něco lepší jedničky. Jack Black tady byl na pár minut,takže bohužel. Pár dobrých momentů to má určitě,ale jinak jde o podprůměrnou jednohubku. Jo a díky bohu,že to má necelou hodinu a půl filmové stopáže (bez titulků) !! Ps: Fajn odkaz na film TO PSS: Být ve věku 10 -15 let ,tak si film užiju více !! ()

skipik12

Ja musim rict,ze me to nezklamalo:) Proste fajne stupid ulet komedie:) Taksnad od tohoto zanru necekate nejake smysluplne dejove linie,ne?:) ()

Slash_Flash

Strašná ptákovina. Nechci tvrdit, že první díl byl něco úžasného, ale chci říct, že byl určitě lepší než tohle. Zatímco jednička mě bavila od začátku do konce, příběh se vyvíjel svižným tempem a nacházelo se v ní plno akčních scén, které filmu dodávaly Šmrnc. V druhém dílu je naprostý opak. Filmu jsem viděl prvních 40-50 minut a pak mě to natolik přestalo bavit, že jsem film už jen překlikával a pak jsem film vypnul úplně. Příběh mě absolutně nezaujal a nebavil, protože mi přišlo, že se jen zbytečně natahuje, aby film měl dostatečných minut. No a akčních scén tady bylo minimum. První hodinu se nic neděje a ke konci už se sice začne něco dít, ale stejně je to odfláknuté a nedá se na to dívat. Já vám nevím, první hodina mi strašně připomíná To. Grůpa děcek si hraje, něco zajímavého najde a pak už jen se příběh natahuje těmi kecy o oživlém panáčkovi, který má animaci na úrovni Cesty do pravěku. Taky mi tam docela chyběl Jack Black, který první díl zpestřil a bez něho by nebyl tak dobrý. A nějaké malé cameo na konci to hold nenapraví. ()