poster

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

 • USA

  Goosebumps 2

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Husia koža 2: Strašidelný Halloween

 • Velká Británie

  Goosebumps 2: Haunted Halloween

 • Nový Zéland

  Goosebumps 2: Haunted Halloween

 • Austrálie

  Goosebumps 2: Haunted Halloween

 • Kanada

  Goosebumps 2: Haunted Halloween

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Horor

USA, 2018, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • silentname
  ****

  Som spokojný. Z viacerých dôvodov. No najmä z dvoch. V prvom rade som rád, že som sa k filmu dostal ešte tento rok a nie v januári (alebo ako sa tu píše teraz až v marci) a okrem toho ma teší, že som si ho aj celkom príjemne užil. Postavy sú okey, Slappy je vtipný a pritom aj celkom efektívny padouch a okrem toho som miestami vôbec nevedel kam bude film smerovať. Možno síce pri konci vieme, že budeme mať ten klasický happy-end, no celkovo to funguje uspokojivo. Vizuálne je podľa mňa film celkom okey. Niektoré efekty sú super, iné sú zase trošku divné, no myslím si, že vyzerá to reálne o niečo lepšie ako prvý film. Moc si už prvý film síce nepamätám, no mám pocit, že je tu niekoľko kreatívnejších momentiek a bavilo ma to. Teda až na pár vecí. Občas som mal pocit, že Madison Iseman bola trošku plytká a málo zaujímavá. Viac-menej jej postava nemá tomu moc čo pridať. Je super, že sa tu objavil aj Jack Black, no jeho postava je tu podľa mňa absolútne nevyužitá. A mrzí ma to z toho titulu, že v prvom filme bol super a chcel som ho v role R.L. Stina vidieť znovu. A tu dokopy ani reálne nakoniec nemusel byť. Popravde, načo tu vlastne bol? Niektoré scénky sú trošku divné a mizerné. Najmä s tyranmi, ktorých tu musíme mať. A okrem toho si myslím, že sme sa do poriadnej akcie mohli dostať trošku skôr a v úvode je film trošku monotónny a jemne nudný. Ale keď sa začne dvíhať, tak je to super a užíval som si to. Napriek tomu rodinnému tónu si myslím, že film stojí za pozornosť. Ak sa vám páčil prvý film, možno si užijete aj tento. Za seba hovorím, že ja áno. Hodnotenie: B-(10.12.2018)

 • M.i.k.e
  ***

  prakticky to samé jako první díl,jen tentokrát hodně zjednodušené a v mnoha ohledech odporující pravidlům nastaveným v předchozím filmu.I tak je to ale slušně zábavné (i díky stopáži),celkem sympaticky udělané a snad jen ten konec byl až moc divně easy.Narozdíl od jedničky se tady asi objedu bez opakovaného shlédnutí...60%(21.12.2018)

 • Hernycztek
  ****

  Jsou tu zřejmě dva důvody, proč se film pohybuje v průměrných číslech. Ten hlavní problém bude v tom, že první díl nabídl všechno, co v tomhle tématu šlo, tím pádem se nedalo v pokračování ničím překvapit a to se u většiny uživatelů odrazilo v hodnocení. Druhý důvod, který mrzel nejvíce mě, je absence Jacka. Ten má všeho všudy minutový prostor a myslím, že s jeho charismatem by byl celý film daleko záživnější, stejně jako předchozí díl nebo letošní The House with a Clock in Its Walls. Co se týče obsazení tohoto snímku, tak si troufám tvrdit, že je o chlup zajímavější a zábavnější než v prvním díle, a to samé platí o scénáři, který je sice jedno velké klišé pro děti, kde se ubralo na hororovějších scénách, ale pořád se to sleduje lépe, než romantika s Dylanem. Masky a efekty jsou stále na prvotřídní úrovni, takže jsem ve finále spokojený a procenta strhávám vyloženě za chybějícího Jacka. Na závěr se snad hodí říct, že komu se líbil díl první, tomu se bude líbit i díl druhý, protože jsou téměř totožné.(1.1.2019)

 • oveckaoa
  ****

  Oproti prvnímu dílu,který mě nějak extra nechytil rapidní zlepšení. Hlavní trojice je sympatická a vtipná a Jack Black zde dostal tak 10 minut (kdyby zde nebyl vůbec nic se nestane a šel bych i na 5 hvězd). Slappy zde má dobré hlášky a i příšery jsou solidní (v jedničce byla obří kudlanka tady je obří pavouk). Do dalších dílů bych klidně šel. P.s. plusové body za parodii na To pobavila :-)(22.12.2018)

 • T2
  **

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $46,700,633Tržby Celosvetovo $93,215,785Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ O nič horšie ale ani lepšie než prvý diel. Ale veru čakal som od toho ďaleko väčšiu hrôzu, nakoniec dalo sa to. Schéma ako hrom ale občas pobaví. /45%/(20.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace