Husí kůže 2: Ukradený Halloween

• Austrálie

• Kanada

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Horor

USA, 2018, 84 min

Mám rád takové fantasy blbiny pro starší děti. A dvojka se mi snad líbila víc než první díl, i když tam se lépe stupňoval děj. Začne to docela dobře a pořád jsem čekal kdy přijde nějaká vyloženě trapnost, ale docela se to drželo, v rámci žánru, který sám sebe ani nebere vážně prostě fajn. Jen to prostě rychle skočilo do finální zápletky, takže si těch příšer moc neužijete. Jack Black tam byl vlepený jen aby se neřeklo, jinak herecky v pohodě, ústřední chlapecká dvojce uvěřitelná. Verdikt je tedy takový, že to mohli udělat delší a víc si s námi pohrát :)(3.1.2019)

• Likan7

Jednička byla ucházející béčko, které zachraňoval parádní Jack Black. A pokud všechno z jedničky snížíte o úroveň, téměř vymažete Blacka (objeví se až v cameu na úplném závěru), dostanete Husí kůži 2. Děti jsou ucházející a nemáte je chuť zabít (ono taky Madison Iseman je 21). On celý film je ve znamení "ucházející". Triky jsou fajn, monstra se po příšerně vlažný první hodince taky dostaví. Je škoda, že jsou tak šíleně nevyužitý. Právě to mě na jedničce bavilo. Každý monstrum tu mělo minimálně jednu scénu, tady se předvedou jen gumový medvídci. Finále je nudný, nezajímavý, náhodně generický a zoufale tu chybí ten Jack Black. Pokračování o ničem, který nebude nikoho bavit. Děti pod 10 se budou bát, ostatní nudit a rodiče spát.(6.1.2019)

prakticky to samé jako první díl,jen tentokrát hodně zjednodušené a v mnoha ohledech odporující pravidlům nastaveným v předchozím filmu.I tak je to ale slušně zábavné (i díky stopáži),celkem sympaticky udělané a snad jen ten konec byl až moc divně easy.Narozdíl od jedničky se tady asi objedu bez opakovaného shlédnutí...60%(21.12.2018)

• Houbiczska

Taková bezduchá kravinka pro děti, která má celkové efekty docela nadprůměrné, jenže její problém je, že nemá cílenou věkovou skupinu. Pro malé děcka to až tak není a ty větší nebo dospělé publikum to bavit nebude. Příběh jako z každé druhé takové pohádky, Jack Black posledních 5minut úplně zbytečná role. Na nějaké fakt hodně velké vypnutí okej, ale jinak bych to raději ani nezkoušel zapnout.(12.1.2019)

Jsou tu zřejmě dva důvody, proč se film pohybuje v průměrných číslech. Ten hlavní problém bude v tom, že první díl nabídl všechno, co v tomhle tématu šlo, tím pádem se nedalo v pokračování ničím překvapit a to se u většiny uživatelů odrazilo v hodnocení. Druhý důvod, který mrzel nejvíce mě, je absence Jacka. Ten má všeho všudy minutový prostor a myslím, že s jeho charismatem by byl celý film daleko záživnější, stejně jako předchozí díl nebo letošní The House with a Clock in Its Walls. Co se týče obsazení tohoto snímku, tak si troufám tvrdit, že je o chlup zajímavější a zábavnější než v prvním díle, a to samé platí o scénáři, který je sice jedno velké klišé pro děti, kde se ubralo na hororovějších scénách, ale pořád se to sleduje lépe, než romantika s Dylanem. Masky a efekty jsou stále na prvotřídní úrovni, takže jsem ve finále spokojený a procenta strhávám vyloženě za chybějícího Jacka. Na závěr se snad hodí říct, že komu se líbil díl první, tomu se bude líbit i díl druhý, protože jsou téměř totožné.(1.1.2019)

• Ken Jeong