Professor Marston & the Wonder Women

• Česko Professor Marston – the Wonder Women (více)

Snímek Professor Marston & the Wonder Women vypráví neuvěřitelný skutečný příběh autora jedné z nejikoničtějších superhrdinek všech dob a odhaluje svůdná tajemství z jeho soukromí. Harvardský psycholog doktor William Moulton Marston (Luke EvansKráska a zvíře) ve své době sklízel nemilosrdnou kritiku za to, že vytvořil komiksovou feministickou superhrdinku. Skutečnost, že žil současně se svou manželkou Elizabeth (Rebecca HallDárek) a jejich milenkou Olive (Bella Heathcote), byla ale mnohem víc provokativní než všechny dobrodružné příběhy, které kdy napsal. (Bontonfilm)

peproch

Wonder Woman se vlastně zrodila z morálního povýšenectví univerzity, vylučuje profesora kvůli mnohoženství, lesbickému poměru manželky a studentky, libosti v bondage a dalších alternativách k mainstreemové morálce. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /celkově jako film takové průměrné, nic extra dobře, ani špatně, kromě erotiky se v tom filmu už vlastně nic moc nestihne/, + /Bella pěkná, podle skutečnosti, dobrá erotická atmosféra/, hodnocení - zajímavý filmeček o vzniku WW, jako film podle skutečnosti docela průměrný, jako erotický film docela dobrý, ale jo, celkem se mi to líbilo, proč ne, některé životní osudy jsou dosti zajímavé, řekl bych ()