Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paldini
  ***

  Určitě největší koncentrace nahých hereček v československém filmu.(28.1.2005)

 • Tommassi3
  ****

  "Tak teď už si aspoň budeš pamatovat, proč ženská nemůže bejt kominíkem.. Protože kominík přináší štěstí !!" ;)(28.4.2014)

 • sud
  ****

  Jeden z těch filmů, kde je nám tak trochu vedlejší děj a sledujeme spíše odhalené postavy zde přítomných hereček. Ovšem když se na režisérské křeslo posadí Karel Kachyňa a Karel Heřmánek svůj výkon bez chyby zvládá, i nějaké té dobré filmařiny se dočkáme. Tak a je to.(7.10.2006)

 • LiVentura
  ****

  Skvělý pan Heřmánek.(25.5.2010)

 • gudaulin
  ***

  Maloměšťáctví se nejvíc hodí a taky nejvíc bují v prostředí, které je rovněž malé - v maloměstě. Ve velkoměstě se totiž všechno snadno ztratí a vesnice je pro měšťáka moc malá. Viktor kdysi na studiích architektury snil o smělých stavbách, krásných ženách a uměleckém uznání. Ve středním věku dokonale zná lákavou tvář kompromisu, umí být vstřícný k vlivným a nejednou dal přednost osobnímu přilepšení před zájmem veřejnosti. V osobním životě prožívá typickou krizi středního věku násobenou bolestí bezdětného manželství a excelentně maloměšťáckou povahou partnerky. Z apatie a pochyb ho probudí až nabídka přítele, aby se vrátil k umělecké fotografii, a rozhodne se věnovat aktu. Sehnat modelku je na maloměstě potíž, ale přežít ve zdraví podrážděnou reakci úzkoprsých obyvatel městečka s jejich pojetím morálky, to dá mnohem víc práce a něco to stojí. Pro Kachyňu představuje Dobré světlo vlastně tvůrčí průměr, ale i průměrný Kachyňa umí mnohem víc, než za co stojí práce většiny jeho kolegů. Celkový dojem: 65 %.(13.9.2014)

 • - Film Dobré svetlo bol natáčaný v Písku. (dyfur)

 • - Původní názvy filmu zněly Fotograf aktů a Fotograf - amatér. Titul Dobré světlo vymyslel spoluscenárista Karel Čabrádek až během natáčení. (Xell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace