Pokračování skvělé parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Admirál Thomas Benson se stal prezidentem a jsou před ním nové prezidentské volby. Jeho znovuzvolení může překazit jen neúspěch posledních záchranných akcí. Američtí vojáci byli vysláni na záchranu zajatců v Iráku a stali se sami zajatci. Benson za doprovodu agentky CIA Michelle Huddlestonové vyhledá Toppera Herleye, který žije s mnichy v klášteře. Benson potřebuje Topperovu pomoc, ten však odmítne. Uchýlil do ústraní kvůli ztrátě Ramady, ale když uvidí v televizi proslov zajatého Dentona Walterse, kterého zná, rozjede se za Bensonem. Michelle Huddlestonová ho přivítá natolik vřele, že skončí v její posteli a hned ráno odjíždí k záchrannému týmu. Tam Michelle rozdělí úkoly a Topper se s třemi vojáky vydávají do džungle... Tam na ně čeká kontakt, který je dovede k zajatcům. Jejich kontaktem je k Topperovu překvapení právě Ramada. Topper je zmatený. Ramada mu vysvětlí, že v době, kdy se potkali, byla vdaná, ale myslela si, že manžel zahynul. V den, kdy na ni Topper marně čekal na nádraží, dostala o manželovi zprávu a musela za ním odjet do nemocnice. Jedním ze zajatců, které jdou zachránit, je právě její manžel Dexter Hayman...  Záchranný oddíl osvobodí zajatce, ale Dexter je na jiném místě. Ramada vyzná Topperovi lásku. Topper ostatní pošle na smluvené místo, kde je má vyzvednout vrtulník a sám jde pro Dextera. Dostane se až do domu, ale tam se musí nejprve utkat se Saddámem Husajnem. Benson převezme souboj s Husseinem a Topper vyzvedne Dextera, kterého musí k vrtulníku odnést, protože Dexter má svázané tkaničky... (TV Prima)

Wlck

Je strašně zvláštní koukat na Ramba 2 a vzpomínat, jak ty scény vypadaly ve Žhavých výstřelech... Rambo byl super, ale tyhle vzpomínky prostě o něčem svědčí. ()

giovanni3

Co o tomto skvělém pokračování vynikající parodie dodat? Snad jen to, že taky nikdy nezestárne, protože se fakt člověk musí stále smát. A dovolím si tvrdit, že toto pokračování je ještě lepší jak jeho předchůdce. Jediné co mne vždy zarazí je to, že v tomto filmu kohout snesl vejce... 5z5 ()

DeathTheKid

Kdy jsem se naposled takhle nasmál u filmu z let v rozmezí 2005-2012? No moc jich nebude, možná Yes-man, Kick-Ass ale do desítky bych se vlezl. A žhavé výstřely jsou přitom z roku 93. Je až neuvěřitelné, jak dnešní parodie klesly(až na pár výjimek). Prča nevídaných rozměrů s nakorbeným Sheenem a sexy Galino. Nejlepší parodie všech dob! ()

Jello Biafra

Humorom a akciou nabitá paródia na filmy Rambo, Basic Instinct či Star Wars. Herci si tu robia srandu sami zo seba a Lloyd Bridges ako prezident Benson nemá chybu. Skutočná klasika paródií, u ktorej sa smejete od začiatku až do konca. ()

venca163

Fakt slabší než jednička. Jednak ten všudepřítomnej slapstick humor a taky úplně zbytečný akční scény. Ale "Držejí přísný celibát, stejně jako jejich otcové a dědové.", vylejzání na zídku a nekonečně nábojů v kulometu nestárne =). (70%) ()

Melios

Pecková paródia ,ktorá síce ako jej podobné spolieha na jednoduchy humor ,ale snaží sa vám ho podávať decentne a so super príbehom. Je to krvavejšie jak RoboCop ,jak Total Recall a je to dokonca aj najkrvavejší film na svete :D Ak sa chcete zasmiať na random gagoch ako šofér ,čo za jazdy vystúpi ,aby natočil muckajúceho sa Charleyho Sheena a následne ich stalkuje domov ,alebo Topper po hlavu zasypaný nábojmi potom filmami od Abrahamsa nemôžete spraviť nikdy chybu. Ak ste zatiaľ nic nevideli od kráľa komédii nie ste pravým filmovym fanúšikom. ()

Rousse

Co čteš Toppre? - Dlouhé čekání. - A jaké to je? - Ne takové, jak jsem čekal.:-))) No comment - opět záplava geniálních gagů, na které museli tvůrci přijít bůhvíkde, ale stálo to za to. Geniální parodie na Ramba a Základní instintk! ()

Zemi11

Každý záběr nabízí vtipnou situaci. Miluju komedie hnané do extrémů. Prezident USA, který si pod vodní hladinou prdne tak silně, že tím omámí vojáky na válečné lodi, nebo nablije japonskému velvyslanci do rozkroku, no tomu říkám maximální psina. A co teprve souboj amerického prezidenta a Sadáma Husajna světelnými meči ze Star Wars... Asi nejsem normální, ale tohle žeru! ()

G.W.Bush

Schéma vtipu na třetí (osoba 1. říká vtip, 2. tváří se naprosto vážně a 3. v pozadí se děje hrozná kravina) funguje skutečně skvěle. ()

SG-1

"A synu, až se vrátíte, dám pro všechny připravit párty, jakou svět neviděl. Se spoustou jídla. Snad se Vás vrátí jen půlka." -prezident Benson- ()

Cejny

Libová, bláznivá komedie, které se jen tak nevidí. Pokračování je stejně dobré, ne-li o krapítek lepší. ()

Sdoom

Vtipné scénky ve dvojce, narozdíl od jedničky, neztratily ani po letech na originalitě a zábavnosti. Střelba kohoutem, Saddám alias Terminátor nebo "hladké" přistání Toppera po bojové akci, co je komu libo a když tu máme dokonce dvě krásky namísto jedné, tak musím dát o hvězdičku víc než prvnímu dílu. ()

herr_carter

"Iiii, i kis mi sviiiii, i namoraaaaraa..", hergot tohle se povedlo, jako málokterá parodie na světoznámé filmy, jak je vůbec možný, že Abrahams dokázal narvat tolik hlášek do jednoho filmu tak, aby se neomrzely? To je prostě neuvěřitelnej počin...nebo například fakt, že Crenna si zahrál jak vážnou roli v Rambovi, tak si pak ze sebe udělal prdel v jeho parodii.....Bridges to tady zabíjí ještě dvojnásobně více,jak v jedničce.."Je to jako včera, co jsme ostřelovali vaše domy a teď říkám, nedělejte tak dobrá auta". Ještě pár oblíbených hlášek - "šajsta suzy fasta", "Líbej mě..líbej mě jako nikdy předtím..", "Líbil ses mi ve Wall Street", " co to čteš?Dlouhé čekání...a je to dobrý?Ne tak jak jsem čekal.." a fůůůůůůůůra dalších, tenhle film je jimi doslova zahlcen................moje hodnocení = 10 z 10. ()