Pokračování skvělé parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Admirál Thomas Benson se stal prezidentem a jsou před ním nové prezidentské volby. Jeho znovuzvolení může překazit jen neúspěch posledních záchranných akcí. Američtí vojáci byli vysláni na záchranu zajatců v Iráku a stali se sami zajatci. Benson za doprovodu agentky CIA Michelle Huddlestonové vyhledá Toppera Herleye, který žije s mnichy v klášteře. Benson potřebuje Topperovu pomoc, ten však odmítne. Uchýlil do ústraní kvůli ztrátě Ramady, ale když uvidí v televizi proslov zajatého Dentona Walterse, kterého zná, rozjede se za Bensonem. Michelle Huddlestonová ho přivítá natolik vřele, že skončí v její posteli a hned ráno odjíždí k záchrannému týmu. Tam Michelle rozdělí úkoly a Topper se s třemi vojáky vydávají do džungle... Tam na ně čeká kontakt, který je dovede k zajatcům. Jejich kontaktem je k Topperovu překvapení právě Ramada. Topper je zmatený. Ramada mu vysvětlí, že v době, kdy se potkali, byla vdaná, ale myslela si, že manžel zahynul. V den, kdy na ni Topper marně čekal na nádraží, dostala o manželovi zprávu a musela za ním odjet do nemocnice. Jedním ze zajatců, které jdou zachránit, je právě její manžel Dexter Hayman...  Záchranný oddíl osvobodí zajatce, ale Dexter je na jiném místě. Ramada vyzná Topperovi lásku. Topper ostatní pošle na smluvené místo, kde je má vyzvednout vrtulník a sám jde pro Dextera. Dostane se až do domu, ale tam se musí nejprve utkat se Saddámem Husajnem. Benson převezme souboj s Husseinem a Topper vyzvedne Dextera, kterého musí k vrtulníku odnést, protože Dexter má svázané tkaničky... (TV Prima)

pospech11

Už jednička mě dokázala rozbrečet smíchy a položit do kolen, dvojka je ještě mnohem, mnohem lepší. V hlavních rolích opět Topper Harley (Charley Sheen) a tentokrát už Prezident Benson (Lloyd Bridges) nám opět předvedou hlášky, které rozesmnějí i toho největšího mrzouta. Celý film je navíc postaven na parodování filmů jako Terminator, Četa, Rambo a další ()

hEROic

tohle je takova debilita, ze je to az genialni :-D doporucuju dat s kamosema v kombinaci s chlastem, to je vskutku vrazedna kombinace :)) ()

fr3ak

Bez debat ta nejlepší parodie co kdy vznikla. Je smutným faktem že už 17 let nenašla svého přemožitele. Žádná parodie se Žhavým výstřelům ani nepřiblížila. Je to smutné, ale je to tak. ()

Kharsh

Výborná a nejlepší parodie všech dob - to mi nikdo nikdy nevymluví. Charlie Sheen je v tomto filmu nepřekonatelný. ()

Hapretor

Trapná píčovina, ale aspoň zabaví, místy donutí pousmát. Charlie Sheen se musí fakt nudit, když bere roli v tomhle. ()

Wolvie

Pokračování,které průměrný první díl bez jakýchkoliv potíží trumfuje,ovšem není zase tak opakovatelné,aby se zařadilo po bok Připoutejte se,prosím!. Přesto rozhodně jedna z nejlepších parodií. ()

Heroine

Ne vždycky je druhý díl slabší než první, a tady je skoro možná i lepší. Vynikající humor, svižný děj, dobrý scénář, zkrátka nevídaná sranda. ()

Luk Skywalker

Asi lepší než jednička, shodou okolností jsem dvojku viděl před jedničkou, ale oba díly jsou nejlepšími parodiemi, možná je to i proto, že si berou na paškál více filmů, takže pět hvězd. ()

Wargoo

Najlepšia paródia všetkých čias... Obe časti sú absolútne bizarné, vtipné a originálne... Vždy si to pozriem, keď je to v televízií... Najlepší Charlie Sheen !!! Bezpochyby ! 5***** a 88,822% ()

nopud

Naprosto nejlepší parodie, jakou jsem kdy viděl. Scéna, ve které Topper zastřellí teroristu pomocí luku a slepice je nepřekonatelná. ()

GOREGASM

Topper Harley je zpátky. Jim Abrahams ho protentokrát řádně prosvalil (snad jen mimické svaly Charlie neposiloval :-), a jelikož je Charlie Sheen od přírody nadaný nadpozemsky nechápavým stonefacem, sklízí jeho parodování Ramba zasloužené ovoce. Vrací se samozřejmě ještě o stupínek retardovanější, tentokrát již prezident, Lloyd Bridges a Abrahams stejně jako v prvním díle nenechá byť jen jedno políčko filmu bez drobného vtípku, nebo nevinného mrknutí na zkušeného diváka. Osobně mě nejvíce položilo setkání otce a syna (Charlie a Martin Sheen), které nejenže famózně zparoduje temnou Apokalypsu, ale zároveň se kluci vzájemně pochválí za Wall Street... Boží... Úroveň humoru je stejně jako u jedničky kolísavá a Abrahams se tentokrát nevyhnul i pár trapným pokusům (především u Sadámovy postavy), na druhou stranu přidal pár big time momentů, které jsem v jedničce postrádal, a proto tu osmdesátku nepodlezu. 80% ()

drankeryth

Pokracovanie Horucich striel prekonal povodny film vo vsetkych ohladoch. Je to viac obsadene komickymi situaciami a absurdnostami na kazdom kroku. Z filmu som mal dobry pocit, ktory ma fakt dobre pobavil. ()

Anduril

Vôbec za jednotkou nezaostáva. Vtipy sú naozaj skvelé a vďaka tejto paródii som si zaspomínal na filmy svojho detstva. ()

BeranSon

Tak jednička byla hezky vymazlená do stylu Top gunu, nuž ve dvojce si zase začal Jim Abrahams střílet slepicí z Rambo filmů. Trošičku zariskoval a hodně se rozjel, do jisté míry mu to vyšlo a já jsem kupodivu spokojenější s druhým dílem Hot shots, více nežli s prvním. Celkem slušný hit se stal z druhého filmu, asi díky opětovně perfektnímu Charlie-mu Sheen-novi. Jeho nástup na scénu je vážně pompézní, lentilky a medvídci mě fakt dostali. Od začátku filmu je předem jasné že se bude jednat o kravinu, ale o tom to snad je, nebo ne? - 5/10 - ()

helloween93

Jedna velká parodie na Ramba, ve které se z admirála stal prezident a Topper nosí pihu pro štěstí, jednička byla lepší, ale zase ne o tolik. 4* ()