Pokračování skvělé parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Admirál Thomas Benson se stal prezidentem a jsou před ním nové prezidentské volby. Jeho znovuzvolení může překazit jen neúspěch posledních záchranných akcí. Američtí vojáci byli vysláni na záchranu zajatců v Iráku a stali se sami zajatci. Benson za doprovodu agentky CIA Michelle Huddlestonové vyhledá Toppera Herleye, který žije s mnichy v klášteře. Benson potřebuje Topperovu pomoc, ten však odmítne. Uchýlil do ústraní kvůli ztrátě Ramady, ale když uvidí v televizi proslov zajatého Dentona Walterse, kterého zná, rozjede se za Bensonem. Michelle Huddlestonová ho přivítá natolik vřele, že skončí v její posteli a hned ráno odjíždí k záchrannému týmu. Tam Michelle rozdělí úkoly a Topper se s třemi vojáky vydávají do džungle... Tam na ně čeká kontakt, který je dovede k zajatcům. Jejich kontaktem je k Topperovu překvapení právě Ramada. Topper je zmatený. Ramada mu vysvětlí, že v době, kdy se potkali, byla vdaná, ale myslela si, že manžel zahynul. V den, kdy na ni Topper marně čekal na nádraží, dostala o manželovi zprávu a musela za ním odjet do nemocnice. Jedním ze zajatců, které jdou zachránit, je právě její manžel Dexter Hayman...  Záchranný oddíl osvobodí zajatce, ale Dexter je na jiném místě. Ramada vyzná Topperovi lásku. Topper ostatní pošle na smluvené místo, kde je má vyzvednout vrtulník a sám jde pro Dextera. Dostane se až do domu, ale tam se musí nejprve utkat se Saddámem Husajnem. Benson převezme souboj s Husseinem a Topper vyzvedne Dextera, kterého musí k vrtulníku odnést, protože Dexter má svázané tkaničky... (TV Prima)

RomanBond007

Podľa mňa veľmi dobrá komédia, plná kvalitného humoru. Charlie Sheen nesmie chýbať, teraz ale v podobe Ramba. Jim Abrahams režírujé skvelé filmy, tentoraz som bol milo prekvapený. Film je skvelá parodia na Ramba, ale nie len na neho. Hlášky len dej zlepšili. No proste, skvelý film na pozeranie s frajerkou alebo kamošmi :D. 95%!!! ()

J.J.1972

Tvorcovia už pravdepodobne boli opití úspechom z "jedničky" a tak boli krejzy scény na môj vkus až príliš prehnané (streľba sliepkou, alebo "rambo" zasypaný nábojnicami...). Najviac tu u mňa zabodoval Mr.Bean s utrápeným xichtom a "svázanými tkaničkami" :D Možno mi oproti jedničke trochu vadilo, že tu bolo parodovaných hneď niekoľko úspešných filmov, zatiaľ čo jednička riešila len TopGun. Ale baviť sa bolo na čom. ()

P@\/EL

Geniální parodie, která nenapodobitelně skvěle paroduje zejmená Ramba. Dokonalé skloubení nezapomenutelného humoru se skvělou akcí. Srandovní kousky jsou přímo fantastické. Rychle na sebe navazující spravně připitomělé až absurdní scénky vás nenechají ani na chvilku vydechnout. Zdarně také sekundují povedené hlášky, kterých je tu dostatek. Mimo jine mě zaujala vynikající postava Saddama Husajna. Film má prostě šťávu, nechybí mu sranda, akce a dokonce i romantika, kterou však nemůžete brát vážně. ()

williamriker

Tak nevím jestli je tohle lepší než jednička :-) perfektní parodie, doporučuji, jako všech parodií člověk nemusí znát všechny původní scény... ()

Mistr119

Jako jo, bavil jsem se poměrně dost, ale někdy mi gagy přišly tak násilím nalepené na sebe, že to až přestávalo být vtipné. 3. hvězdičku nakonec za to, že většina gagů přesto fungovala. ()

NeOn1702

S přehledem nejlepší parodie všech dob. Tento film u mě dokonce překonal i první díl i všechny filmy, které jsou jím zparodovány. Nejlepší výkon Charlieho Sheena. Všechny komické situace jsou ve filmu podávány jako naprosto seriózní a to je ono. Je krása se po tomto snímku podívat na Rambo 2, když si u toho vybavím scény odsud, je to fakt sranda. Některé hlášky a scény jsou legendární. ()

ian.draco

Tak jo, přiznávám, zrovna jsem si to pustil, ale gumový medvídky přidat, přidat! Dávám pět hvězdiček a jdu prověřit, co ví prezidentova manželka ;). ()

avalonek

I když je to druhej díl(a ty většinou stojí za hovno),tak tohle je i tak luxusní.A vždycky to bude super podívaná.. ()

Tom_17

Absolutně skvělá parodie. Viděl jsem to už několikrát, a také ještě hodněkrát uvidím. Skvělé hlášky, famózní - 5 ***** ()