Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven. (Vertical Entertainment)

Marys

Čakal som komédiu. Nesmial som sa. Hercom chýbalo umenie hrania a aj lepší scenár. Keď už si tvorcovia zvolili túto látku na spracovanie, malo to byť k popukaniu. Bolo to však také ani-ani. Skôr ani. ()

Ingtar2

Už popisok filmu znie neskutočne šialene. Tobôž keď sa dozviete, že ide o skutočný príbeh. A ešte viac keď zistíte, že namiesto piatich hrali túto hru desiati. A také to aj skutočne je - šialené. Nemyslím si, že má cenu vyjadrovať sa na margo príbehu, motivácie postáv, charakterov jednotlivých účastníkov hry alebo hudby. Tie sú tu naozaj úplne nepodstatné. Podstatné je to, že film jednoducho nenudí, ide na plný plyn celých 100 minút a zabaví naozaj na hocikoľké pozretie. Čerešňou na torte je prítomnosť Jeremyho Rennera - ten sa očividne naučil pár trikov zo svojich rolí v MCU. Samozrejme, každý film má istú slabšiu stránku, tu ňou boli vážnejšie scény ku koncu. To však neznamená, že koniec nebol výborný - naozaj na takéto niečo si netrúfnu všetci. Celkovo e to teda xxl hovadina, ktorá je tak šialená, až je fantastická. 90%. ()

Dunadan

Tag toto mi sadlo skvele! Má to síce niekoľko slabších miest, ktoré by si zaslúžili trochu väčšiu pozornosť, no z celkového hľadiska ide o super komédiu. Bláznivú, akčnú, nápaditú, ale v prvom rade zábavnú, čo mi dali po projekcii jasne najavo aj moje tvárové svaly. Niečo vo mne fandilo tejto záležitosti už mesiace pred premiérou, som teda naozaj rád, že som z kina nakoniec odchádzal taký vysmiaty a spokojný. Túto naháňačku jednoducho chceš vidieť. 8/10 ()

toi-toi

Prekvapivo vtipná a svižná komédia, ktorá však občas zbytočne tlačí na pílu. Soundtrack pozostáva najviac z rapových vypaľovačiek i keď titulkový song stojí za to. ()

Caine

Bylo to boží! Sice předpokládám, že oproti skutečnosti to bylo dost přehnané, ale ne na úkor zábavnosti. Pátá hvězda je za titulky a ještě i za to, že já taky nestárnu - protože si taky hraju. :-))) ()

Thomas_xxxxx

Strašná volovina a blbosť. Film od nepríčetného režiséra, s nepríčetnými hercami pre nesvojprávnych ľudí z Psychiatrickej liečebne Šternberk. ()

TheSpearCZ

Posledních pár let tu přesně nějaká takováhle americká komedie chyběla, jinak super příběh podle skutečné události a výborné obsazení od parádního Rennera a Johnsona až po Annabelle Wallis a Islu Fisher. Jediné co bych vytknul by byly ty zbytečné romantické scény, které trošku tříští dynamiku děje, ale ve výsledku to stejně nevadí. Spokojenost. Čisté 4* ()

Raimok

Dobrých amerických komedií podle mě není nikdy dost. A tahle dobrá je. Bohužel ale jenom to. Dívat se na to určitě dá, ale přesto tomu něco chybí. 63 % ()

majec4

Tato komedia ma velmi potesila. Ziadny fekal humor sa nekonal, co pri komedii z Hollywoodu vzdy potesi. Vratilo ma to aj kus do detskych cias, kedy sme sa nahanali cele dni. Az som na chvilu aj ja zatuzil po takejto partii chalanov, ktori nechcu dospiet. Pacilo sa mi, ze film bol celkom pozitivne ladeny, bez zaporakov, ktori by zbytocne nieco kazili. Casting nemal chybu, kde klasicky komedialny herci boli doplneni Rennerom, ktoremu rola nedotknutelneho kamosa sadla ako rit na serbel. Spomalene sceny nemali chybu. Taketo filmy si prosim castejsie. ()

Flopik

Výborný nápad , originálny príbeh a kopec srandy. Herci skvelí, nedá mi nepochváliť aj baby a Isla tu bola na zožratie. Film nie je dlhý čo tomu určite prospelo. Koniec sa vydaril no a najväčšia pochvala Chilliho vtipom ktoré boli tak čierne že až . Robiť si sranda z potratu skvelé, ja som sa bavil. ()

adelina8

Originální námět, provedení taky fajn, smála jsem se dost, ale něco tomu chybělo. Možná ještě větší svižnost a spád a ještě více vtipu a překvapivých momentů by určitě zvedlo moje hodnocení. Takhle to zůstává mezi třemi a čtyřmi hvězdami. ()

Silencia90

Lepší, než většina, stále ne nadprůměr. Hromada hloupostí a přehnaných situací snižují dojem, závěr zase trochu zvyšuje. :) 3,5* ()

Bozvav

Naprosto skvělá pecka, která mi jen potvrdila to, o už my ženy víme dávno. Chlapi zůstavají dětmi na doživotí. Jsou to pořád kluci, jen jejich hračky bývají s věkem dražší a mnohdy pitomější. Tihle pánové však povýšili svou hru na babu na umění. Celou dobu jsem byla napnutá, zda ho dostanou, či ne. Skvěle obsazená bláznivá a místy i akční komedie se opravdu vydařila a já musím přiznat, že už dlouho jsem nebyla z něčeho tak nadšená. Jeremy překvapil, byť toho moc nenamluvil, roli ve které já osobně bych si ho neuměla ani představit, obstál se ctí. Za mne plný počet. Viděno znova a musím říci, že je to asi jedna z nejlpších akčních komedií, co jsem kdy v životě viděla. ()

zahadum

Bavil som sa, malo to grády, nebolo to infatilné a bolo to originálne....bola v tom chémia a nebolo to komplikované ale záver to pokazil....nepasoval..nehodil sa...malo to byť ináč....ale ináč super vec ktorá večer zabaví a neurazí. ()

drozdy1

Po dlouhé době velmi přijemná komedie, která mě ke konci překvapila možná víc ,než bych čekal. Proto jsem se rozhodl udělit o hvězdu více. Hodnocení: 77%. ()

warrenur

Pobavili drobne zartiky a "zapalenie" Isly Fisher. ;) Perfektne boli i hlasky ich cernoskeho kamosa - "Time is a construct" a jeho relativizacia vsetkeho ;) "How many legs does the octopus have?" Ale to, ze je to naozaj haluz som naplno pochopil az v polovici, ked "kmen-baranidlo" nerozdrvil typka na kasu. hehe Melancholicke poucenie v zavere a sileny vtip nasledne. I tak, mierne nadpriemerna komedia. 60% ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (více)