Uznávaného hasiče opustila manželka spolu s jejich synem pro jeho násilnické chování. Je přesvědčený, že vinu na tom mají jeho sousedé a jejich děti, které ji namluvili, aby od manžela odešla. Vtrhne do jejich domu a začne je terorizovat. Sousedé to oznámí policii, ta jim však nevěří, protože ho považují za uznávaného požárníka s množstvím zásluh. Situace se zdramatizuje, když zabije opraváře, dva policisty, a nakonec zaútočí i na rodinu sousedů. Začíná tvrdý boj o přežití. (oficiální text distributora)

HorrFi

V ČR a na Slovensku asi dost málo známej film, kde Charlie předvedl že mu dobře jdou i záporáci.. hasič si má po práci pořádně odpočinout a když ho někdo vyruší, tak se nemůže divit, že mu rupne v bedně.. troufnu si říct, že má tenhle thriller co nabídnout.. ()

ing.Frosty

Nemůžu si pomoct, ale čím víc se Charlie Sheen tváří jako drsňák tím víc vidim Toppera Hurleye a musim se začít smát. ()

Jizni Tlapa

Výjimečně pošahaný Sheen v životně zahrané roli zasazený mezi herecké diletanty, nudné interiéry, bez špetky nápadu a scénáře nudícím k chcípnutí.... a ty spratky bych sám taky chtěl sejmout aneb sousedy si nevybíráme ()

Castrator

Tak trochu jiný Charlie Harper. Film nic moc - průměr, Sheen ho táhne svou magorskou postavou nahoru. Díky tomu mě Teror spíš bavil a zajímalo mě, jak to dopadne. Jednou a dost. ()

Strike

Sheen je fakt dobrej magor. Chvílema sem se nedivil, že ho ta rodinka od vedle vytáčí a doufal sem, že ty parchoše postaví do latě. ()

Hapretor

Super "jednovočko" (film na jedno kouknutí a klimbání) na uspání ... Sheen je tady grandiózní psychodement ... na vypnutí mozku to pravé ... a není to nelogické ani debilní ... ani přehnané ... za mě ano. ()

rublik05

Musím uznat, že role šíleného psychopata Charliemu Sheenovi perfektně sedla, jeho role působí přirozeně a celkové ztvárnění psychopata se mu velmi povedlo. Nicméně tady asi můj výčet kladů končí. Na snímku jde bohužel znát šíleně malý rozpočet. Vše působí tak nějak lacině, scénář taktéž neoplývá bůhví jakou kvalitou. Nad logikou, vzhledem k chování postav, si filmaři moc hlavu nelámali a je to ve filmu sakra znát. Velká škoda, že skvělý výkon hlavní postavy jde těžce na úkor mizerné režii a scénáři. Mít tak lepší rozpočet a filmaře, jistě by Teror byl daleko lepší. 4/10. ()

subic

Film, když už se hvězda Charlieho Sheena dost propadala. A to tu měl hrát ukřivděnce a jakože záporáka. Já už to kdysi viděl, ale teď jak na to koukám, tak už naposled. ()

1V4N

Moja obľúbená filmová záporná postava je Kevin Bacon, ale musím uznať, že aj Charliemu sa hodi úloha záporáka, kde hrá magora, psychopata a agresora v jednom. ()

bass

Film o Americe. Na jednu stranu je Charlie Sheen uznávaný hasič , ale v soukromí je to nebezpečný psychopat. Lidé spíš uvěří tomu ,že to je hasič zachranář než ... ()

Muso

Čo už toto malo byť?jedna, dve scény ktoré vás vytrhnú z nudy ale ináč hlúpe dialógy, atmosféra sa vôbec nestupňuje, rodinka susedov je dosti nereálna a Charlie Sheen to sám nezachráni.30% ()

Tatrysyn

Sheen hraje pěkně. Akorát scénář je fakt naprd, na Sheenově chování není nic psychopatickýho. Kdyby mi nějací zmetci rozbili okno letadlem a furt mě prudili asi bych je taky uklidnil. A kdyby mi jejich matka začala nadávat a ť si hledim svýho.... a do toho to vedro... ()

Grimaldi

Sousedské vztahy jsou občas komplikované, takový je život a takové téma jde černohumorně zpracovat do podoby třeba Vlastníků. Nebo jako zde do psychodramatické roviny. Nevím, čím to je, asi očima či celkově jeho pohledem ale Charlie Sheen pro mě vypadá jako někdo koho v noci v temné uličce opravdu nechcete potkat. Nebo jako v zdejším případě, nechcete vedle sebe bydlet. Jeho duševně nemocný hasič bohužel i přes náznaky nemá moc dobře vykreslený charakter což mi dost výrazně kazilo zážitek. Jeho postava prostě je jaká je a dělá co dělá. O nic lepší to není dějově na straně jeho obětí. Rozhodně nemají moje sympatie čímž sem neměl komu fandit. Zbylo mi jen čekat, jak to skončí. I díky relativně krátké stopáži tak s klidným srdcem píší, že jsem se sice nenudil, ale zároveň ani na jediný okamžik nebavil. ()

glum88

Zatím největší překvapení jaký jsem tenhle rok zažil . Sheen by měl hrát maniaky častěji , je to jeden z nejpřesvědčivějších psychopatů v dějinách filmu . Už když vyletěl na hrající si děcka protože plýtvali vodou jsem věděl co mě čeká . Scénář nebyl zas tak špatnej ..... ,,Chcete ode mě volat ? Ne chlapče , támhle na ulici je budka u krámu toho šikmookýho , bude mít chut' podržet žlutýho kámoše . Přeju rýžový den,, ()