Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

mstychov

Sem tam je to sranda. Dobry herecky obsazeni. Prirovnala bych to ke Snowboardakum, ale z divciho pohledu. Nebylo to spatny, ale je to tak na jedno shlednuti. ;) ()

zigy

Polívková pokračuje v účastnících zájezdu.....po deseti letech.....její sestry, každá jiná, loví na horách chlapy, stejně jako ona....lehká lidová komedie, kterou kdyby natočil Troška, budou všichni milovat.....zato Cieslara pošlou do pekel......mrzí mě nedodělanost a odfláknutost většiny scén.....potenciál byl daleko větší, protože ten scénář není vůbec hloupý.....a štve mě taky pokrytectví - když už film hýří slovní oplzlostí (což nebylo nutné), tak se v něm neukáže ani holé lýtko.....takže spíše antierotické, ještě že je tam hezká Klausová. ()

Winster

Nenadchne, ale ani neurazí. Je pravda, že většina nových českých filmů je postavena na přehnaném sexismu...no zkratka se to cpe do všeho a všude a pořád...a pak to vypadá, že o ničem jiném to není. Nicméně mám moc rád Oldřicha Navrátila a Aničku Polívkovou a i díky nim se dalo na film koukat :) ()

hony23

Navzdory nespornému komediálnímu talentu Anny Polívkové je Špind pouze podprůměrnou komedií plnou upocených vtipů, které jsme už stokrát viděli jinde. Děj je takřka nulový, prostě se jen kalí, souloží, padá na lyžích a řeší problémy se sousedy. Vrcholem trapnosti je pak postava prezidenta Klause. Další hřebíček do rakve české komedie... ()

Ace.A.T.L.

Takovej oddecháč. Nebyl to marný, ale vůbec nic novýho to nepřineslo, tak to holt nemůže ode mě dostat víc. Nenudil jsem se. 2* a DOPORUČUJU ()

Mydlivoj

Až na pár poměrně povedených hlášek velikánská nuda. Polívková absolutně nepřesvědčivá. Sem tam nepovedený dabing. Hlavně u scény s panem prezidentem... ()

gpx odpad!

Opravdu jsem nechtěl nic uměleckého, ani chytrého, prostě jen vypnout a nechat se pobavit. Něco jak když si lehnete na gauč a necháte manželku splnit její svatební slib. Ale vono nic. ()

DJMaroko

No nebylo to bůh ví co, ale mě se to líbilo. Na tu bídu co se poslední dobou točí a v televizi vysílá, slušná zábava. Viděno dvakrát po sobě s odstupem jednoho dne a bavilo mě to stejně. Do kina bych na to, ale určitě nešel. ()

Grázl83

Hodně slabé, místy až trapné. Pod slovem komedie si představuji něco, u čeho se zasměji, tady to bohužel chybělo. ()

LencaN

Typický film dnešní české scény. Chabý scénář, chabé dialogy, chabé vtípky. Je pravda, že pokoj těch slečen na náhradním ubytování až neuvěřitelně připomínal ubytko na našem lyžařském výcviku kdysi v pravěku, takže to dýchalo nostalgií a zároveň lehkým odporem. Ale pár legrácek nemůže utáhnout celý film. Špindlerův mlýn asi teď začnou vyhledávat s vidinou, že si tu taky užijou podobné sexuální dobrodružství, protože to tu prostě dle filmu je na každém kroku. Trojice sester byla super, každý byla jiná, ale herecky drželi pospolu a mně k sobě prostě patřily. Škoda jen, že se nedočkali nějaké větší pecky. ()

notozjano

Naprosto parádní oddechovka, u které jsem i několikrát slušně pobavil. Například takový Navrátil a Sedláčková tomu dali perfektní náboj a Polívková se mi taky moc líbila. Příběh byl taky moc fajn. Škoda nízkého hodnocení. ()

tomino28

Bylo mi při sledování trapně, ani jednou jsem se nezasmál tam, kde to zřejmě tvůrci plánovali. Naopak nad některými dialogy a dějovými posuny zůstával rozum stát. Nevidím už moc prostoru pro klesání níže co se týká kvality. Ale rezervu si ještě radši nechám, přece jenom už je natočeno pokračování.. ()

Tomas_PO odpad!

Tak toto sa fakt nedalo dopozerať. Ani na nekonečný lenivý Vianočný maratón do pozadia. Miestami až nepríjemne trápne pocity. ()