Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vojta281
  *

  Pokud si chcete zpříjemnit vánoce nebo zimní období tematickým filmem s až neobvykle vtipným trailerem, raději zůstaňte doma. Absence jakéhokoliv děje, zápletky nebo smyslu posouvá film k těm úplně nejnenáročnějším divákům, jejichž zadostiučinění lze docílit opakovanými vtipy a stereotypními strastmi žen ve středním věku. Špindl je Švindl.(2.1.2018)

 • ac3r
  ****

  Mám tyhle zimní český filmy o Vánocích rád. Člověk vypne, občas se zasměje a pohodička. Stejně tak loni Padesátka. Tak na to kurva nelezte, běžte si na nějaké teplé animák a ty zvratky si nechte pro sebe. A speciálně pro Kop1x z jakési Vysočiny, lidi co tomu dají odpad tomu bych dal hned ve dveřích kina jednu výchovnou.(28.12.2017)

 • tomashinka
  *

  Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž.(22.12.2017)

 • Dobry_clovek
  odpad!

  Hloupa “ komedie “ jakych u nas vznika spousta a vsichni doufame, ze dalsi uz nevznikne. Bohuzel, opak je pravdou. Plejada “ beckovych “ hercu rizena amaterskym reziserem, ktery nikdy nenatocil nic za co by se clovek vnitrne nestydel, se snazi o banalni humor, ktery snad neni urceny ani pro tak nenarocne publikum jako jsou filmy Zdenka Trosky. Clovek se stale musi divit jak je mozne, ze v zemi, ktera vytvorila radu perel svetove kinematografie nekdo da penize na podobne obludne projekty a ze tvurci sami nemaji tolik sebeucty aby nevypustili na svet neco co urazi nejen je samotne, ale predevsim jejich divaky.(21.12.2017)

 • Tosim
  **

  -ČTEŠ TŘEBA TEĎ NĚCO? -SVĚT MOTORŮ. Patřilo k dobrým mravům českého filmu, že když už má někde Alice Bendová scénu, kde souloží, prádlo jí chybí. A Ciesar klesá k filmařskému podprůměru rychleji, než kdyby to vzal po muldách šusem. A teď k tomu, co se nemění - pořádný vtip na jednu půlhodinku, Jakub Kohák čím dál nesnesitelnější, opakování fórů i pro ty nejpomalejší, zvláštní dada scény s citacemi Jurského parku, Vašutova parafráze Románu pro ženy a nejtrapnější byl Václav Klaus. Prostě takhle nějak si Češi představují komedii. 30%.(2.1.2018)

 • - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace