• Tosim

-ČTEŠ TŘEBA TEĎ NĚCO? -SVĚT MOTORŮ. Patřilo k dobrým mravům českého filmu, že když už má někde Alice Bendová scénu, kde souloží, prádlo jí chybí. A Ciesar klesá k filmařskému podprůměru rychleji, než kdyby to vzal po muldách šusem. A teď k tomu, co se nemění - pořádný vtip na jednu půlhodinku, Jakub Kohák čím dál nesnesitelnější, opakování fórů i pro ty nejpomalejší, zvláštní dada scény s citacemi Jurského parku, Vašutova parafráze Románu pro ženy a nejtrapnější byl Václav Klaus. Prostě takhle nějak si Češi představují komedii. 30%.(2.1.2018)

• Lucy11

Zase jedna pravá česká komediální blbost! Nevím, jestli si filmaři dělají srandu nebo tento výtvor myslí opravdu vážně. Ubohé dialogy, ubohé herecké výkony, absolutně otravní herci v čele se stupidním Gránským, Kohákem a Révaiem. Opravdu vrchol filmařského dna! Nečekala jsem od tohoto filmu nic, možná trošku odreagování a pobavení se. Ve skutečnosti je mi z toho tak akorát k pláči, jaký hnus jsou schopni Češi natočit. Z milosti dávám 1* jen a jen za skvělý soundtrack S větrem v zádech od kapely Limetal. Jinak film totální sračka a propadák!!!(8.5.2018)

Mám tyhle zimní český filmy o Vánocích rád. Člověk vypne, občas se zasměje a pohodička. Stejně tak loni Padesátka. Tak na to kurva nelezte, běžte si na nějaké teplé animák a ty zvratky si nechte pro sebe. A speciálně pro Kop1x z jakési Vysočiny, lidi co tomu dají odpad tomu bych dal hned ve dveřích kina jednu výchovnou.(28.12.2017)

Který blbec by asi šel na filmovou novinku, která od začátku srší Odpady a motá se okolo 38%? Soudný člověk asi těžko. Ovšem u medvědů je to jinak. Jedno děvče mi řeklo, že se jí film coby komedie líbil. Tak jsem si já řekl, že si půjdu udělat svůj názor a pokud to fakt bude tak blbé, tak už se ani nenaštvu, protože jsem to mohl tušit předem. Další motivací je zimní prostředí z českých hor, které není ve filmech tak často. A pak osobní vztah ke Špindlu jako takovému, protože mám odtud z mládí zcela netradiční zážitky. A teď k filmu. Příběh – Žádný. Umělecká hodnota – Nula. Smích, zábava – Dostatečně. Všem popelářům (odpadářům): kdo řekl, že komedie má mít uměleckou hodnotu? Ze sitcomů na internetu blázníte a tady nepoznáte, že se jedná o celovečerní sitcom. Faktem je, že se vyprodané kino bavilo a u žádného letošního filmu jsem se tolikrát (blbinám) nezasmál. A na závěr: bacha na Koháka, nevíte, co má v trenkách …(29.12.2017)

• chelseaman22

PINOKIO v podobě Polívkové zoufale prahne po mužském potu a hrubým rukám, aby si konečně připadala chtěná a užitečná. A aby to byla správná pohádka, tak si toho svého prince jezdícího sockou do Špindlu najde. A není vůbec podezřelé, že tento alfa samec vykonávající pozici pilota s platem 300 tisíc brutto nemá na leasing, pojištění a hmoty pohonné. 22%(13.1.2019)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)

• - Natáčelo se v Krkonoších. (griph)