Sice tomu chybí děj, ale když to tak vezmu kolem a kolem, tak já když jedu na tejden někam chlastat, taky tomu nějaká výraznější nosná kostra chybí. A o tom to vlastně celé je. Tři holky pařej na horách a kolem nich defiluje zástup různých postav a postaviček. Není to kdovíco a má to spoustu rezerv, ale kouká se na to příjemně a najde se prostor i pro zasmání. Povedl se i casting s roztomilou Kateřinou Klausovou a řadou známých obličejů. Jen ten Kohák mi tu něják přebýval. Každopádně celkem spokojenost a Špindl se z mého pohledu řadí k dalším zbytečně podhodnoceným českým filmům. 60%(24.4.2018)

Který blbec by asi šel na filmovou novinku, která od začátku srší Odpady a motá se okolo 38%? Soudný člověk asi těžko. Ovšem u medvědů je to jinak. Jedno děvče mi řeklo, že se jí film coby komedie líbil. Tak jsem si já řekl, že si půjdu udělat svůj názor a pokud to fakt bude tak blbé, tak už se ani nenaštvu, protože jsem to mohl tušit předem. Další motivací je zimní prostředí z českých hor, které není ve filmech tak často. A pak osobní vztah ke Špindlu jako takovému, protože mám odtud z mládí zcela netradiční zážitky. A teď k filmu. Příběh – Žádný. Umělecká hodnota – Nula. Smích, zábava – Dostatečně. Všem popelářům (odpadářům): kdo řekl, že komedie má mít uměleckou hodnotu? Ze sitcomů na internetu blázníte a tady nepoznáte, že se jedná o celovečerní sitcom. Faktem je, že se vyprodané kino bavilo a u žádného letošního filmu jsem se tolikrát (blbinám) nezasmál. A na závěr: bacha na Koháka, nevíte, co má v trenkách …(29.12.2017)

Není to úplně špatné, na to, že se jedná o český film :) Na večerní odreagování, když se ti nechce příliš přemýšlet, je to v pořádku. A Polívková hraje dobře. Ale kdo je Kateřina Klausová? Velmi roztomilé stvoření, na které se příjemně kouká. A na opačné pozici pak stojí Oldřich Navrátil, ten je opravdu nepříjemný až odporný, na pár facek zralý.(7.6.2018)

• tomashinka

Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž.(22.12.2017)

• Master19

Prapodivný mix (nebo vykrádačka) Sneženek a machrů, Snowboarďáků, Padesátky či Románu pro ženy. Ne, není to tím, že film o horách nejde udělat jinak. Když už se divák ujistí, že nejde o žádný výše zmíněný film, nastane nejistota, jestli to není nějaký speciální díl Tvoje tvář má známý Stardance. Bylo mi trapně za Oldu Navrátila, Igora Bareše, Marka Vašuta protože to co "museli" hrát nemělo opustit mysl scénáristovu. Jeden jediný povedený vtip ("A na zadku máte celulitidu") neznamená komedii, a jediný poznatek z filmu pro mě byl utvrzení v tom, jak jsou Krkonoše ošklivé hory.(20.5.2018)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)