Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tomashinka
  *

  Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž.(22.12.2017)

 • sir-dave
  ****

  Holky to si to tam neumíte zasunout? To je taková hovadina, až je to boží. No nebo to je možná příliš optimistické, nemá to skoro žádnou zápletku krom toho, že si tři ženské chtěj najít chlapa, ale je to vcelku natřískané humorem. Skoro takový zimní Kameňák. Na to, aby to nějak zlidovělo, to nemá, občas byla některá ta hláška až taková vyčpělá, nucená, např s bouchnutím dveřma a kapelnické vtípky, jinak se u toho člověk poměrně zasměje. Musí mít rád filmy podobného rázu. Ten Navrátil tam hraje zase takového cypa, ala Rafťáci, ta jeho scénka s honěním na záchodě, to byl konec:) Vtípek na Tři sestry nebo Staré pověsti české byly pěkně mířené. A Kateřina Klausová,.. bezvadná!(2.1.2018)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Obvykle s dává odpad jako gesto, protože jste na film naštvaní. Tady při mixu zvuku takovém, že lidem není vždy rozumět, a neexistujícím konceptu obrazové postprodukce je ale třeba skončit u toho, že to dost možná ani není označitelné jako hotový distribuční film.Vzhledem k tomu, že to je jakými pokus o druhou Padesátku natočený imitátorem Jiřího Vejdělka, se asi není moc čemu divit. Příště prosím filmaře, aby si svou rychlokvašku za deset korun před tím, než ji pustí do kina, aspoň jednou sami pustili.(21.12.2017)

 • ac3r
  ****

  Mám tyhle zimní český filmy o Vánocích rád. Člověk vypne, občas se zasměje a pohodička. Stejně tak loni Padesátka. Tak na to kurva nelezte, běžte si na nějaké teplé animák a ty zvratky si nechte pro sebe. A speciálně pro Kop1x z jakési Vysočiny, lidi co tomu dají odpad tomu bych dal hned ve dveřích kina jednu výchovnou.(28.12.2017)

 • Dobry_clovek
  odpad!

  Hloupa “ komedie “ jakych u nas vznika spousta a vsichni doufame, ze dalsi uz nevznikne. Bohuzel, opak je pravdou. Plejada “ beckovych “ hercu rizena amaterskym reziserem, ktery nikdy nenatocil nic za co by se clovek vnitrne nestydel, se snazi o banalni humor, ktery snad neni urceny ani pro tak nenarocne publikum jako jsou filmy Zdenka Trosky. Clovek se stale musi divit jak je mozne, ze v zemi, ktera vytvorila radu perel svetove kinematografie nekdo da penize na podobne obludne projekty a ze tvurci sami nemaji tolik sebeucty aby nevypustili na svet neco co urazi nejen je samotne, ale predevsim jejich divaky.(21.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace