• mira007

Jsem nenáročný divák, kterému k hezkému filmovému zážitku stačí i třeba hloupá oddechovka týkající se mezilidských vztahů. Námět, že tři sestry vyrazí do hezkých českých hor a tam řeší chlapi by se dal, kdyby to mělo zajímavou dějovou linku, nápad ( nemá to nic poutavého, nápaditého ), kdyby to bylo aspoň vtipné ( asi tři slovní obraty k zasmání ), kdyby to mělo obsazení mých oblíbených herců ( maličko Révai, Gránský, Bendová..) nebo když už nic, kdyby režisér svlíknul aspoň ty herečky, které o tom sexu a vztazích plkají 80% času ( jediné obnažené dámy jsou z plakátů pornočasopisů, které jsou v záběrech vylepeny všude možně až to působí dost oplzle ), ale bohužel. Jestliže jsem kroutil hlavou nad Seznamkou s Langmajerem, který táhl ten blábol na svoji osobnost, tak tady není nic. Způsob vyprávění je naprosto unylý a mne vůbec nevtáhl do filmu ani ze zvědavosti. Dvě hvězdy dám za hory a hezkou titulkovou píseň.(26.4.2018)

• Dobry_clovek

Hloupa “ komedie “ jakych u nas vznika spousta a vsichni doufame, ze dalsi uz nevznikne. Bohuzel, opak je pravdou. Plejada “ beckovych “ hercu rizena amaterskym reziserem, ktery nikdy nenatocil nic za co by se clovek vnitrne nestydel, se snazi o banalni humor, ktery snad neni urceny ani pro tak nenarocne publikum jako jsou filmy Zdenka Trosky. Clovek se stale musi divit jak je mozne, ze v zemi, ktera vytvorila radu perel svetove kinematografie nekdo da penize na podobne obludne projekty a ze tvurci sami nemaji tolik sebeucty aby nevypustili na svet neco co urazi nejen je samotne, ale predevsim jejich divaky.(21.12.2017)

• tomashinka

Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž.(22.12.2017)

• Kokska

Opět další český film, který působí jako ten nejlevnější výprodej. Vše drží pohromadě silou vůle, samozřejmě natočené tak, aby to bylo rychle hotové a stálo co nejmíň peněz. Postavy se chovají jako naprostí idioti (všechny, bez výjimky), dialogy jsou strašně odbyté a úroveň hraní vzácně nekonzistentní, jako by se záběry jely na první dobrou. Kapitolou samu pro sebe je úroveň humoru. Ten se tvoří převážně padáním a různými kolizemi (padá se tu opravdu často, ve všemožných situacích), v kombinaci se sexistickými poznámkami a gagy (styl stařecká uslintanost z třetí cenové). V paměti mi utkvěli dvě scény, které neskutečně dobře vystihují celý film. První je příšerná kapela, která na svých vystoupeních hraje coververze od Lucie a Pražského výběru, což má působit jako ten správný "odvaz". Druhá, snad ještě lepší, je divoká sexuální scéna, která se ale odehrává celá pod peřinou, z pod níž, po úspěšném koitu, vyleze Jan Révai ve slipech.(21.5.2018)

• vikino1

Až moc předvídatelné, šablonovité a hlavně nehumorné. Hezcí lidi k hezkým, pracovití ke svědomitým a volnomyšlenkáři k pohodářům. Hned jak se na scéně objeví určitý charakter, tak už předem víte s kým nakonec skončí. Je to až k nevýře, jak si naši scénáristi vylámou zuby na něčem tak jednoduchém jako je výlet na hory. Od prvních Sněženek to jsou totiž jen vykonstruované zápletky bez humoru, nápadu a uvěřitlnosti. To, že Polívková srazí sněhuláka z filmu dobrou komedii přece neudělá. Sněženky 2, Snowboardaci, Padesátka i Špindl díru do světa rozhodně neudělají....(14.5.2018)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)