Já mám české filmy ráda. Představují pro mě většinou nenáročnou oddechovku a v tomto případě to tak opravdu bylo. Moc se mi líbilo herecké obsazení, až na Anničku Polívkovou jsou tam všichni takoví neokoukaní, což chválím. Oldřich Navrátil tam hraje krásnou postavu :D No ne, několikrát jsem se zasmála, zabila jsem čas a nelituji. Mně se to líbilo.(3.5.2018)

Jo, na vánoce a nebo silvestra tohle shlédnout jako oddechovku bez hlubšího přemýšlení docela dobré a místy celkem vtipné. Polívková herecky velmi vkusná a sympatická, i "manželské duo" Sedláčková+Navrátil se zde malinko vyřádilo:-)), ale jinak Cieslar jako režisér tak úplně nenadchnul - malinko fádní jako vždy, což je ostatně přesně jeho styl, ale úplně na hov... tento film zase není:-)))(2.1.2018)

Není to úplně špatné, na to, že se jedná o český film :) Na večerní odreagování, když se ti nechce příliš přemýšlet, je to v pořádku. A Polívková hraje dobře. Ale kdo je Kateřina Klausová? Velmi roztomilé stvoření, na které se příjemně kouká. A na opačné pozici pak stojí Oldřich Navrátil, ten je opravdu nepříjemný až odporný, na pár facek zralý.(7.6.2018)

• vikino1

Až moc předvídatelné, šablonovité a hlavně nehumorné. Hezcí lidi k hezkým, pracovití ke svědomitým a volnomyšlenkáři k pohodářům. Hned jak se na scéně objeví určitý charakter, tak už předem víte s kým nakonec skončí. Je to až k nevýře, jak si naši scénáristi vylámou zuby na něčem tak jednoduchém jako je výlet na hory. Od prvních Sněženek to jsou totiž jen vykonstruované zápletky bez humoru, nápadu a uvěřitlnosti. To, že Polívková srazí sněhuláka z filmu dobrou komedii přece neudělá. Sněženky 2, Snowboardaci, Padesátka i Špindl díru do světa rozhodně neudělají....(14.5.2018)

• miromax

Na Špindl jsem šel hlavně proto, že Špindlerův Mlýn je moje srdcovka. Je mi naprosto jasné, kde se vzaly peníze na vznik tohoto filmu. Pan Houska si splnil sen, zahrál si ve filmu a ještě si udělal dokonalou reklamu na jeho hotely a prodejnu s luxusním sportovním oblečením. Film je plochý, bez smysluplného děje. Pro jeho shlédnutí je zapotřebí vypnout hlavu a nemít žádná velká očekávání. Občas se najdou momenty, kde se člověk zasměje, ale z velké části je to obrovská nuda.(23.12.2017)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)