Není to úplně špatné, na to, že se jedná o český film :) Na večerní odreagování, když se ti nechce příliš přemýšlet, je to v pořádku. A Polívková hraje dobře. Ale kdo je Kateřina Klausová? Velmi roztomilé stvoření, na které se příjemně kouká. A na opačné pozici pak stojí Oldřich Navrátil, ten je opravdu nepříjemný až odporný, na pár facek zralý.(7.6.2018)

• tomashinka

Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž.(22.12.2017)

• ZHODNOTITEL

Na tomhle filmu je geniální především Oldřich Navrátil - dává tomu opravdovou šťávu a bavilo mě to vlastně jenom díky němu. Čímž se dostávám k tomu, že zbytek byl takový ... zbytečný. Byla tu nějaká šance natočit kultovní film ale asi rozhodl rozpočet, který zasáhl kvalitu celého filmu. Je to škoda. Jinak by to mohl být pěkný romantický film.(28.5.2018)

• Lucy11

Zase jedna pravá česká komediální blbost! Nevím, jestli si filmaři dělají srandu nebo tento výtvor myslí opravdu vážně. Ubohé dialogy, ubohé herecké výkony, absolutně otravní herci v čele se stupidním Gránským, Kohákem a Révaiem. Opravdu vrchol filmařského dna! Nečekala jsem od tohoto filmu nic, možná trošku odreagování a pobavení se. Ve skutečnosti je mi z toho tak akorát k pláči, jaký hnus jsou schopni Češi natočit. Z milosti dávám 1* jen a jen za skvělý soundtrack S větrem v zádech od kapely Limetal. Jinak film totální sračka a propadák!!!(8.5.2018)

• vikino1

Až moc předvídatelné, šablonovité a hlavně nehumorné. Hezcí lidi k hezkým, pracovití ke svědomitým a volnomyšlenkáři k pohodářům. Hned jak se na scéně objeví určitý charakter, tak už předem víte s kým nakonec skončí. Je to až k nevýře, jak si naši scénáristi vylámou zuby na něčem tak jednoduchém jako je výlet na hory. Od prvních Sněženek to jsou totiž jen vykonstruované zápletky bez humoru, nápadu a uvěřitlnosti. To, že Polívková srazí sněhuláka z filmu dobrou komedii přece neudělá. Sněženky 2, Snowboardaci, Padesátka i Špindl díru do světa rozhodně neudělají....(14.5.2018)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)

• - Natáčelo se v Krkonoších. (griph)