Není to úplně špatné, na to, že se jedná o český film :) Na večerní odreagování, když se ti nechce příliš přemýšlet, je to v pořádku. A Polívková hraje dobře. Ale kdo je Kateřina Klausová? Velmi roztomilé stvoření, na které se příjemně kouká. A na opačné pozici pak stojí Oldřich Navrátil, ten je opravdu nepříjemný až odporný, na pár facek zralý.(7.6.2018)

• Kokska

Opět další český film, který působí jako ten nejlevnější výprodej. Vše drží pohromadě silou vůle, samozřejmě natočené tak, aby to bylo rychle hotové a stálo co nejmíň peněz. Postavy se chovají jako naprostí idioti (všechny, bez výjimky), dialogy jsou strašně odbyté a úroveň hraní vzácně nekonzistentní, jako by se záběry jely na první dobrou. Kapitolou samu pro sebe je úroveň humoru. Ten se tvoří převážně padáním a různými kolizemi (padá se tu opravdu často, ve všemožných situacích), v kombinaci se sexistickými poznámkami a gagy (styl stařecká uslintanost z třetí cenové). V paměti mi utkvěli dvě scény, které neskutečně dobře vystihují celý film. První je příšerná kapela, která na svých vystoupeních hraje coververze od Lucie a Pražského výběru, což má působit jako ten správný "odvaz". Druhá, snad ještě lepší, je divoká sexuální scéna, která se ale odehrává celá pod peřinou (není nic vidět), z pod níž, po úspěšném koitu, vyleze Jan Révai ve slipech.(21.5.2018)

Já mám české filmy ráda. Představují pro mě většinou nenáročnou oddechovku a v tomto případě to tak opravdu bylo. Moc se mi líbilo herecké obsazení, až na Anničku Polívkovou jsou tam všichni takoví neokoukaní, což chválím. Oldřich Navrátil tam hraje krásnou postavu :D No ne, několikrát jsem se zasmála, zabila jsem čas a nelituji. Mně se to líbilo.(3.5.2018)

• Tosim

-ČTEŠ TŘEBA TEĎ NĚCO? -SVĚT MOTORŮ. Patřilo k dobrým mravům českého filmu, že když už má někde Alice Bendová scénu, kde souloží, prádlo jí chybí. A Ciesar klesá k filmařskému podprůměru rychleji, než kdyby to vzal po muldách šusem. A teď k tomu, co se nemění - pořádný vtip na jednu půlhodinku, Jakub Kohák čím dál nesnesitelnější, opakování fórů i pro ty nejpomalejší, zvláštní dada scény s citacemi Jurského parku, Vašutova parafráze Románu pro ženy a nejtrapnější byl Václav Klaus. Prostě takhle nějak si Češi představují komedii. 30%.(2.1.2018)

Jelikož jsem cílová skupina této komedie - třicátnice, dávám tři body. Sem tam se usmějete, sem tam je vám trochu trapno, ale celkově je to oddech komedie (i když jsou tam scény tak trochu naroubované). Prostě se musí brát s rezervou. Ale jiskření mezi mladým hudebníkem a modelkou je uvěřitelné, což je na české poměry div.(15.7.2018)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)

• - Natáčelo se v Krkonoších. (griph)