• Likan7

Nojo, zase jsem si pustil jednou film z našich hájů. A protože jsem nic nečekal, nejsem ani zklamaný. Špindl postrádá jakýkoliv humor nebo alespoň vtip. Anna Polívková je krajně nesympatická ženská a jediný plus toho filmu krásná Katka Klausová, na kterou se hezky dívalo. Jinak ale ptákovina od začátku až po rádoby šťastný konec.(1.5.2018)

• Blazis34

Na film jsem se těšil, mám rád příběhy na horách, ale musím říct, že mě opravdu zklamal. Vtipů pramálo, a když nějaký byl, tak už dávno známý. Víceméně okoukané tváře, ve svých klasických rolích (Navrátil, Kohák, Polívková, Bendová,...) rozjasnila jen hezká Kateřina Klausová. Na komedii velice málo - hodnotím 30%, slabé dvě hvězdy.(30.4.2018)

• bloodcountes

Prázdný,blbý, trapný a nudný... Pustila jsem si to z youtube jako instantní kulisu k vaření a i tak je to skoro k nekoukání. Klišé, plytkost, povrchnost...tři ženský (ale zdaleka nejenom ony) zajímá hlavně sex sex a potom ješět sex, ulovit nějakýho chlapa, zlatokopka Polívková ovšem nejenom jen tak ledasjakého chlapa, ale rovnou majitele skoro celého Špindlu. Postavičky jak z učebnicového panoptika doktora Freuda, film ani technicky nijak nevybočuje, je to prostě úplně zbytečný film.(7.6.2018)

• Master19

Prapodivný mix (nebo vykrádačka) Sneženek a machrů, Snowboarďáků, Padesátky či Románu pro ženy. Ne, není to tím, že film o horách nejde udělat jinak. Když už se divák ujistí, že nejde o žádný výše zmíněný film, nastane nejistota, jestli to není nějaký speciální díl Tvoje tvář má známý Stardance. Bylo mi trapně za Oldu Navrátila, Igora Bareše, Marka Vašuta protože to co "museli" hrát nemělo opustit mysl scénáristovu. Jeden jediný povedený vtip ("A na zadku máte celulitidu") neznamená komedii, a jediný poznatek z filmu pro mě byl utvrzení v tom, jak jsou Krkonoše ošklivé hory.(20.5.2018)

Mam rad hory a snih takze uz za to jedna hvezda jista.Pokud jde o film je to klasicka oddechovka a me to stejne jako plny sal bavilo.Neni to nic objevneho ale to taky nelze cekat.Holky to hraji dobre a i male role jako treba Marek Vašut byli fajn. A konecne jsem videl jak vypada obleceni znacky Bogner coz jsem zatim na vlastni oci nevidel.(26.12.2017)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)