• miromax

Na Špindl jsem šel hlavně proto, že Špindlerův Mlýn je moje srdcovka. Je mi naprosto jasné, kde se vzaly peníze na vznik tohoto filmu. Pan Houska si splnil sen, zahrál si ve filmu a ještě si udělal dokonalou reklamu na jeho hotely a prodejnu s luxusním sportovním oblečením. Film je plochý, bez smysluplného děje. Pro jeho shlédnutí je zapotřebí vypnout hlavu a nemít žádná velká očekávání. Občas se najdou momenty, kde se člověk zasměje, ale z velké části je to obrovská nuda.(23.12.2017)

• bloodcountes

Prázdný,blbý, trapný a nudný... Pustila jsem si to z youtube jako instantní kulisu k vaření a i tak je to skoro k nekoukání. Klišé, plytkost, povrchnost...tři ženský (ale zdaleka nejenom ony) zajímá hlavně sex sex a potom ješět sex, ulovit nějakýho chlapa, zlatokopka Polívková ovšem nejenom jen tak ledasjakého chlapa, ale rovnou majitele skoro celého Špindlu. Postavičky jak z učebnicového panoptika doktora Freuda, film ani technicky nijak nevybočuje, je to prostě úplně zbytečný film.(7.6.2018)

• suzanne1997

To si jako dělají srandu??? Po celou dobu jsem seděla s otevřenou pusou a vlastně jsem i ráda, že to šlo posunout. Protože hodinu a půl téhle blbosti bych asi opravdu nedala a nerozdýchala. Stejně jako u většiny českých filmů, i tady to nemělo hlavu ani patu. Dialogy stály za starou bačkoru a ať hledám, jak hledám, nic pozitivního nenalézám. Pro tenhle film prostě škoda slov, dokonce i těch písmen. Člověk se za celou dobu nikam neposune, děj, jakoby vykrádal ostatní filmy a jejich motivy. Prostě se mi zdá, jakoby tvůrci neměli dostatek svých nápadů. Už už jsem uvažovala o tom nejhorším hodnocení, jaké tady vůbec můžu dát, ale ten konec to zachránil. V poslední půlhodině jsme se dozvěděli víc než v celém filmu a po čas titulků jsem se zasmála víc, než po čas filmu. Jednoduše, suma sumárum, myslím si, že na tohle se nemá smysl dívat, což je samozřejmě jen a jen můj názor, lepší asi bude poohlédnout se po něčem jiném.(2.5.2018)

Jo, na vánoce a nebo silvestra tohle shlédnout jako oddechovku bez hlubšího přemýšlení docela dobré a místy celkem vtipné. Polívková herecky velmi vkusná a sympatická, i "manželské duo" Sedláčková+Navrátil se zde malinko vyřádilo:-)), ale jinak Cieslar jako režisér tak úplně nenadchnul - malinko fádní jako vždy, což je ostatně přesně jeho styl, ale úplně na hov... tento film zase není:-)))(2.1.2018)

Holky to si to tam neumíte zasunout? To je taková hovadina, až je to boží. No nebo to je možná příliš optimistické, nemá to skoro žádnou zápletku krom toho, že si tři ženské chtěj najít chlapa, ale je to vcelku natřískané humorem. Skoro takový zimní Kameňák. Na to, aby to nějak zlidovělo, to nemá, občas byla některá ta hláška až taková vyčpělá, nucená, např s bouchnutím dveřma a kapelnické vtípky, jinak se u toho člověk poměrně zasměje. Musí mít rád filmy podobného rázu. Ten Navrátil tam hraje zase takového cypa, ala Rafťáci, ta jeho scénka s honěním na záchodě, to byl konec:) Vtípek na Tři sestry nebo Staré pověsti české byly pěkně mířené. A Kateřina Klausová,.. bezvadná!(2.1.2018)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)