Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

Trailer 1

Malarkey

Proboha, jak mám takovou komedii hodnotit? Přiznám se, že po shlédnutí tohoto filmu, bych hrozně rád znal názor všech těch herců, kteří se na filmu podíleli. Přišlo mi, jak kdyby jich ve filmu bylo půl portfolia co český film může nabídnout. Na jednu stranu si to odkazuje na vánoční komedie tipu S tebou mě baví svět, ale na stranu druhou to této komedii nesahá ani po kotníky. Jenže problém je, že momenty to dobrý má a tak jsem to vlastně shlédnul se zaujetím a ani se u toho zase tak pitomě nemusel ksichtit. Jenže problém u těchto komedií je ten, že zatímco k těm starým se vracím proto, že mi pořád přijdou zábavné, tak u této se směju, protože mi je jasný, že to v našem rybníčku mohlo být daleko…daleko horší. ()

EvilPhoEniX

Hodně podhodnocená komedie. Já se překvapivě bavil a párkrát i slušně nahlas zasmál. Příběh zde vlastně není, tři sestry jedou na Špindl zažít dobrodružství, kde krom lyžování dojde na alkohol i sex, což mě neomrzí nikdy. Kateřina Klausová je ke všemu k pomilování a potěší i účast známějších českých osobností. Nevím jestli je to tím, že žiji v Irsku a česká řeč i film mi chybí, ale já si to užil. 70% ()

Jara.Cimrman.jr

"Pomocná síla a syn majitele hotelu, to nebude to samý, viď?" Sexuální orgie mám již nějaký ten pátek zakázané vyhledávat, tak jsem se celkem těšil, až to rozjede sesterské trio s partou muzikantů ve Špindlu. Přiznám se, že jsem to trošku neodhadl. Trio ve složení Nosatá, Potetovaná a Sluníčková to prostě neumělo pořádně rozbalit a kluci z kapely spíš dělali kraviny, takže jediný, kdo se k tomu postavil čelem, byl rychle se mydlící otužilec Ctirad. Je samozřejmě poněkud děsivé označit za nejlepší postavu filmu takovouto scvrklou kreaturu, ale nic lepšího jsem v tomto snímku nenašel. Možná ta kurýrka s alkoholem ještě stála za zmínku. A přestože jsem zklamaný, tak nějakou tu hvězdu dám, protože jsem se několikrát zasmál, i když to patrně byly jen poměrně náhodné trefy do mé nálady. A pokud někdy vyrazím do Špindlu, tak rozhodně zvolím jinou depandance. ()

Tosim

-ČTEŠ TŘEBA TEĎ NĚCO? -SVĚT MOTORŮ. Patřilo k dobrým mravům českého filmu, že když už má někde Alice Bendová scénu, kde souloží, prádlo jí chybí. A Ciesar klesá k filmařskému podprůměru rychleji, než kdyby to vzal po muldách šusem. A teď k tomu, co se nemění - pořádný vtip na jednu půlhodinku, Jakub Kohák čím dál nesnesitelnější, opakování fórů i pro ty nejpomalejší, zvláštní dada scény s citacemi Jurského parku, Vašutova parafráze Románu pro ženy a nejtrapnější byl Václav Klaus. Prostě takhle nějak si Češi představují komedii. 30%. ()

Enšpígl

Dnešní den patří pro filmového fans mého typu za ten zásadnější, protože netflíček s námi začal komunikovat česky no a jako známý milovník filmového artu a intelektuálna jsem na netflixu hledal nějaký symbolický otvirák, až jsem objevil Špindl. Na csfd skvělých 37%, nějaký ty odpady, jednohvězdy, to na mě udělalo dojem a říkám si, kvalitu už mám našlou tak uráá do toho. A jsem spokojen ve filmu byl sníh, taky herci a herečky, bavili se tam spolu, bylo to barevný, prostě co chtít od filmu víc. ()

• Natáčelo se v Krkonoších. (griph)
  • Štáb měl zázemí, stejně jako kostymérnu a maskérnu, v hotelu Montana ve Špindlerově Mlýně. [Zdroj: ahaonline.cz] (SONY_)
  • Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)