• Gamekeeper77

Další zbytečná hovadina na trhu český kinematografie, která se snaží vytěžit ze svých úspěšných předchůdců a svým motivem si přitáhnout diváka. U zábavných scén jsem se moc nepobavil, v romantických není ani špetka romance, hudba tu pro změnu chybí úplně. Vašut je asi dost v prdeli, když bere takovýhle štěky, Polívková se začíná taky tatit čím dál víc tím, že vleze do každý hovadiny a Kohák s Pavláskem můžou bejt naopak rádi, že se s jejich "hereckýma" schopnostma vůbec někde můžou trapně blejsknout. Největší zásluhu na výsledku má ale samozřejmě Cieslar, kterej by si měl uvědomit, že člověk by měl dělat nejenom to, co ho baví, ale hlavně to, co umí, obzvlášť když pak výsledky jeho diletantismu vidí stovky tisíc lidí. Dvě hvězdy dávám za hezký pokoukání na Káču Klausovou, za asi tři úsměvný momenty, za to, že si film udržel i přez všechny ty negativa mojí pozornost a za to, že i když se mi nelibil, nemůžu říct, ze by mě vyloženě sral. 30%.(29.7.2018)

• Amper01

A tomuhle opravdu říkají film? Vždyť se tam nic nedělo?! Jediné, oč tam celou dobu šlo byl sex z různých úhlů. Od vtipů a narážek až po... Tohle byly opravdu naprosto promarněné dvě stovky. Raději jsem je měl darovat na charitu. Protože za tohle měli platit ještě nám, že jsme se na to museli koukat. A Kohák byl na blití už úplně...(23.1.2018)

• Jaroslaf

"Hele Milane, tak sem tady napsal takovej jakože scénář. Do hlavní role bych si představoval Annu Polívkovou, vona hraje takový ty uťápnutý chuděry. No. Pak bysme tam mohli dát Alici Bendovou ta si už dlouho nikde nezahrála kurvu a Navrátila, páč toho skoro nikdo neviděl se vod Rafťáků pořádně ztrapnit. Jo a hele, mohli bysme to celý pojmout jako Snowboarďáky, ale bez těch triků na snb, páč na ty nebyl rozpočet, ale aspoň tam máme tu Annu na lyžích a sněhuláky sme postavit zvládli. No a když tam bude hluchý místo tak by se tam semtam mohl objevit Marek Vašut a ten Révai tam taky občas vleze páč je to známej ksicht žejo. Budeme to celý koncipovat zas jako návrat do starejch časů a abysme probudili takovou jako tu nostalgii, zkusíme ať Kateřina paroduje Balzerovou z tý scény ze s Tebou mě baví Svět, na to přece za komoušů chodili. Voni vůbec si ty lidi zas připomenou starý časy, tak dáme do tý diskošky na špindlu hrát nějakou cool kapelu a frontmana jí bude dělat Jakub Kohák, toho maj přece všichni rádi. A hlavně tam musí bejt takový to nedobrovolný sdílení svejch životů s cizíma lidma, který přeroste do jakože přátelství, protože takle to bylo přece za komoušů vždycky."(5.6.2018)

• hrudka

Čekal jsem to horší, asi. Nebo jsou horší filmy. Moc nevím, o čem to vlastně chtělo být a mám skrytý pocit, že si to trochu vypůjčovalo náměty z jiných filmů. Nechápu, co se musí stát, aby český film vypadal po výtvarné stránce, rozuměj kamerou, o něco hůř než průměrný videoklip. Ale možná jsem si na to tak zvykl, že mi to ve druhé polovině už nevadilo, nebo ne tak moc. Nejzajímavější na tom všem je, že mi v lecčems připadala nejsympatičtější postava Magdy, Anita Krausová, jež všechny nechutné vtípky odpálkovala docela trefnými poznámkami. Věřím, že se sama redaktorka Radia Wave ve své postavě našla (nebo její postava byla napsaná přímo na ni?). Paradoxně však je ve filmu někdo, kdo shazuje samotný scénář. Nevím, jestli to byl záměr. No nic, některé scény jsem nepochopil, proč tam jsou a jiné zas určitě nebyly vtipné ani ve scénáři. Říkám si, proč v těchhle typech komediích musí být postavy mužů dělající nechutné vtipy na své ženské protějšky. Co je na tom vtipného? A občas jsem si fakt říkal, jestli mají herci a herečky opravdu zapotřebí hrát v takovýchhle filmech - nebo jméno Milan Cieslar nějak funguje?(26.4.2018)

• esshoul

pokus natočit film "z první" bez jakýhokoliv scénáře (resp. se scénářem na jedé normostraně A4) dopadl jak se dalo očekávat trapně-tragicky. Evidentně zástup sponzorů, co potřebujou v každým záběru svůj naleštěnej produkt, nesypal, kolik měl, tak se to točilo hned naostro, nepřetáčely se mizerně trapné scénky a sad se to ani moc nestříhlao. Kdo tonu dává 3+ hvězdiček, tak ať se propleskne. Uznejme jednu hvězdičku za scénku z Jur. parku...(25.12.2017)

• - Ve filmu se objeví autobus společnosti Flixbus, ve kterém do Špindlerova Mlýna jedou hlavní postavy. Tato společnost však do Špindlu v době natáčení a premiéry filmu vůbec nejezdila a zájezdy nepořádala. (vyfuk)

• - Natáčelo se v Krkonoších. (griph)