Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

Liron

Ta jedna hvězda je za to, že jsem to dokoukala. Jinak romantickou komedií bych to úplně nenazvala, romantiku si představuji jinak. Nemělo to náladu ani nijak převratný scénář a jsem si jistá, že to nepotřebuji vidět znovu. ()

Oxytocin odpad!

Může česká filmová tvorba klesnout ještě více a najít svoje pomyslné dno žumpy? Limity se dají stále překonat a Špindl je toho příkladem. ()

Jirkacek

K tomu, abych se podíval na snímek Špindl z roku 2017 jsem využil nabídku společnosti NETFLIX a tak se jednoho večera tato zimní česká komedie objevila na obrazovce naší korejské televize. Na začátku jsme se seznámili se sestrami jmény Eliška (Kateřina Klausová), Katka (Anna Polívková) a Magda (Anita Krausová), které vyrazily do zasněženého Špindlerova Mlýna na dámskou jízdu, aby si odpočinuly od všedního života, práce či starostí a užily si zábavu. V koutku duše také pomýšlely na sbalení nějakého chlapa, což se jim i podařilo, ovšem s rozličnými úspěchy a nebylo to tak jednoduché. Ale nepředbíhejme. V zimním středisku je po příjezdu autobusem přivítal výřečný Lukáš Janda junior (Roman Blumaier), syn majitele hotelu. Vzápětí se holky dozvěděli, že jejich luxusní wellnes hotel je plně obsazený a administrativní chybou byl jejich pokoj pronajat nějakým Bulharkám. Přijali však nabídku ubytování ve vedlejší dependanci neboli staré horské chatě se společným záchodem a koupelnou. Právě tam se ubytovala i hudební kapela s klávesistou Tonym (David Gránský), šéfem Mrkvičkou (Jakub Kohák) a dalšími, kteří si celý pobyt i koncertování náležitě užívali. Holky vyrazily na lyže, kde je učil lyžovat instruktor Hynek (Jan Révai) a také došlo na první oťukávaní s možným vztahem, když Elišku balil bohatý obchodník s komoditami (Marek Vašut). Byla to však jen krátká epizoda a po návratu do chaty se holky seznámily se sousedy z vedlejšího pokoje, postarším párem Ctiradem (Oldřich Navrátil) a Šárkou (Jitka Sedláčková). Večer vyrazily do podniku, kde hrála zmíněná kapela a Eliška si všimla Tonyho a on jí, ale nic konkrétního se nestalo. Zato lyžařského instruktora sbalila pohledná nymfomanka Monika (Alice Bendová) a odvedla si ho do manželova apartmánu. Ráno pak došlo na první neshody mezi děvčaty a jejich sousedy a pak již byl čas vyrazit na svah, kde je přivítal po bouřlivé noci unavený Hynek. Na scéně se opět objevila důležitá osoba v podobě hotelového údržbáře Horáka (Karel Zima), zatímco Hynek sbalil Magdu a chudák Tony si neužil se zaměstnankyní hotelu, když musel nahý prchnout z pokoje do zimy. Sestry mu pomohly do chalupy k Horákovi, který mu dal zraněnou nohu do škrobáku a poté došlo k neúspěšnému rande Katky a Lukáše Jandy, z něhož se místo syna majitele hotelu vyklubal obyčejný správce. Také rande Magdy s Hynkem se nepovedlo. Další den vyrazila Magda a Kačka na běžky, přičemž se cestou potkaly se spokojenými sousedy a pak Katka srazila sněhuláka před chalupou, která patřila Honzovi (Martin Siničák) s dcerkou Aničkou (Tereza Taliánová), s nimiž se potkaly v autobuse. Vzhledem k neúspěchům se Katka a Magda opily, zatímco se Eliška konečně sblížila s Tonym. Opilé sestry se rozešly a Magda, které skončila na chalupě u Horáka, a ten se o ni postaral. Kačka na běžkách vyrazila na Sněžku, aby viděla východ slunce, jenže se dostala jen k Honzově chalupě, kde se ráno vzbudila s kocovinou. A tak se i dvě nešťastnice seznámily s chlapy, i když tedy poněkud  netradičně, avšak pro mne to bylo celkem vtipné. Stejně tak jako celý film, který spěl k nutnému závěru, který už nebudu prozrazovat. Já jsem byl fakt spokojený, takže mne hodně překvapilo špatné hodnocení zde na ČSFD. Film byl sice svým způsobem smutný, ale vše bylo odlehčeno slušným humorem, který mne bavil a děj mel hlavu a patu. Trochu mne iritovala Anna Polívková, která podle mého názoru hraje až moc v českých filmech. Z dalších rolí bych ještě zmínil recepčního (Lukáš Pavlásek), řidiče autobusu (Leoš Noha), manžela nymfomanky Moniky (Igor Bareš) a otce klávesisty Tonyho (zpěvák Petr Kolář). Suma sumárum, komedie Špindl ode mne získala tři mlýnské hvězdičky ***. () (méně) (více)

Redyx1 odpad!

Takovou trapnost jsem dlouho neviděl.Laciný příběh o ničem,který se snaží propagovat  Špindl a je přecpán nesmysly absolutně bez vtipu a pointy.Holt to propadlo a je to vidět i v hodnocení a návštěvnosti kin. ()

marvin1 odpad!

Pomoooooc..... ten Flixbus byl vidět víc než špatný Gránský, tradičně tragický Kohák jako tragický herec nezklamal, všude přítomný Polívková zapomněla jen vzít všudepřítomného bráchu...ale proč se k takovému hnoji propůjčil Navrátil? Aspoň že ultratragický Václav Klaus byl méně tragický než ten skutečný. Chyběl snad jen Yetti s tetováním KRNAP-Flixbus v podání Dejdara, tam by se ušetřilo za masky i kožich. ()

Pedro72

Jsem za tyhle antireklamy na Krkonoše vlastně velmi vděčný. Díky nim s úlevným pocitem platím každou zimu účty za alpské chalupy. A ani na chvilku mě nenapadne, jestli by nestálo za to navštívit nějaký ten "český Aspen". ()

Iloveporn odpad!

Fakt jsem se na to chtěl dívat, ale nezvládl jsem ani scénu v práci, protože se ani tomu nedalo věřit. - Zas to bylo jak vycucané z prstu. Do toho ještě koukat na sympatickou, ale uskřípnutou Polívkovou, která jakoby měla přes celej ksicht napsáno: "Jsem alkoholikova dcera," ne konec, snažit se má filmař. ()

Korpy22

Špindl aneb, co je pro Američany Vegas, to je pro Čechy Špindl. Česká zimní komedie, která s sebou přináší stereotypní postavy návštěvníků Špindlu, v podobě jako vždy zoufalé Anny Polívkové , slizkého Oldřicha Navrátila a sexy Davida Gránského. Film rozhodně není propadák. Je zde spousta fajn vtipů a situací a scénář má hlavu a patu. Rozhodně se nejedná o kinematografický klenot, ale pro večerní pohodu na horách je fajn. My Češi tady totiž nikdy nebudeme mít “to Vegas” a tak se musíme spokojit se Špindlem. ()