Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

km_

Očividně český Netflix nakoupil licence na filmy, které byly fakt levné, otázkou je, jestli by za takové filmy neměl platit spíše producent filmu Netflixu, protože se člověk cítí jako v reklamě. A potom to je vlastně taková trapná česká verze už tak trapného American Pie. Přišlo mi to asi tak pozérské jako celý Špindl v realitě, nechutné nevkusné prostředí pro pseudosmetánku, aby se někde vylila a vyřádila se. Za mě velký špatný. ()

Vikmal

A prej ty zmrdi chtěj natočit i dvojku! Edit: dávám za jedna, protoze ujizdim na Polívkový...strašně bych ji zprznil. ()

Nessak

Kdybych hodnotil před 3 roky - dal bych bez pozastavení jednu hvězdičku a možná odpad. ALE - odpad si pro Jaromíra Soukupa vyhradil jako kategorii Jaromíra Soukupa Jaromír Soukup a tak oproti jednohvězdičkovému hodnocení - tohle jsou 2 hvězdičky s odřenýma ušima. Je to spíš takový studentský film, ke kterému neměli scénář, ale půjčili jim profi techniku - se kterou ale často obsluha zachází jako čistokrevný amatér. Profi herci a zcela promarněná šance, protože nemají, kdo by je vedl a bez scénáře k čemu by je vedl - nepřipravené poslední zvonění střední školy bez vtipů. Škoda - z toho mohli vyždímat víc. ()

pichta

Trápny český film. Ked nevedia čo ďalej, daju tam trápnu scenu so sexom, potom Sladke mameni a všetko skončilo dobre... Keby vynechali tie sprostosti, mohol byť z toho dobrý film ()

JB001

V době karantény jsem objevil na Netflixu i tuto komedii. Moc sněhu a inteligentního humoru ve Špindlu neuvidíte, ale dokoukal jsem to s tím, že občas jsem se i zasmál. Za mého mládí jsme si ale ve Špindlu užili mnohem víc. I ty holky jsme měli hezčí... ()

Mistr119 odpad!

Byly tam záchvěvy romantiky středního proudu. Občas to zachránila Polívková svým bezprostředním ironickým humorem...ale na tu sračku spojenou s komplexní sifilotidou všech zúčastněných postav to bylo málo.. :/ Zvrhlé, prvoplánové, sexuálně zaměřené... škoda scénáře. :/ Tím hůř, že už je prý natočená dvojka!! Proboha proč??!! ()

Chlo0opek

No co, nějaký děj to mělo, banda okolo Jakuba Koháka jsou správní výpitci a celkově to jakžtakž funguje. Na to jedno zpříjemnění víkendového odpoledne proč ne. ()

Feacher

Tahle komedie mě příliš nenadchla.. občas sem tam nějakej lepší fór, ale jinak film připomíná film zastydlých puberťáků o sexuálním harašení ve vylosovaném prostředí, které je pro filmaře dobře přístupné. Zápletky nic moc, koukali jsme celá rodina a dokoukal jsem jen já, abych věděl, jestli to konec nevylepší. No, nevylepšil. Když přičtu to, že zvuk u myšlenek hlavní postavy je teda mizerně udělaný, tak jsme na cca 2 hvězdách, ale pohrávám si s myšlenkou jeste jednu ubrat, protože na filmu není nic, co bych si měl zapamatovat. Dvojku si asi nepustím :( ()

Nataniel73

O čosi slabšia varianta Snowboarďákov. Menej vtipu, zato viac dvojzmyselných narážok. Nakoniec to bolo vcelku príjemné pozeranie hlavne vďaka výborným hereckým výkonom (Anna Polívková, Oldřich Navrátil) a lyžiarskej atmosfére. Hlavnou prednosťou filmu je fakt, že nudí minimálne aj napriek tomu, že pár trápnych scénok sa tu určite nájde. Ľudské charaktery tak ako ich poznáme zo života, množstvo bizarných situácií, ktoré sú tiež zo života (ráno s kocovinou v cudzom dome, typické baliace praktiky mužov, ktoré v praxi nikdy nefungujú a hlučné noci v ubytovni kde je všetko počuť). Až mi to pripomenulo vlastnú skúsenosť z lyžiarskeho zájazdu a večne opitými susedmi na chatke. Ako na potvoru som tam však žiadny románik nezažil. Dobré komédie však boli vždy pritiahnuté za vlasy a na tejto som sa občas aj pobavil. A dojemný záver ma príjemne prekvapil. Slabšie 3* a 55%. ()

Oxiduji

A co je zase tohle? Jedna hvězda za Aničku, tu mám prostě ráda a jsem ochotna ji dost odpustit. Jinak postavy nesympatické, chování trapné, děj rovněž. Nedoporučuji. ()

Ondak

Tohle je komedie? Ani jednou jsem se nezasmál. Ani děj není žádná výhra. Vše je blbé a nudné.  Netuším, proč vznikají takové filmy. Opravdu tohle reálně někoho baví? ()

camomilla odpad!

Kdyz se blizi ten predvanocni cas, prichazi doba pousteni zimnich filmu - klidne i tech malo hodnocenych. Proste jen tak pro naladu, odpocinek. Ale tohle se zkratka nedalo. Ani po 30 minutach jsem se nechytla, jestli to bude mit nejaky dej. A protoze si sveho casu precejen vazim, pustim si radsi jinou blbost. Nebo osvedcene Snowboardaky ()

MyPupa

Hrozná slátanina. Tohle snad už musí být jasné po prvním přečtení scénáře, daly by se pak ušetřit peníze a utrpení diváků 🙈😉 ()

Dobry_clovek odpad!

Hloupa “ komedie “ jakych u nas vznika spousta a vsichni doufame, ze dalsi uz nevznikne. Bohuzel, opak je pravdou. Plejada “ beckovych “ hercu rizena amaterskym reziserem, ktery nikdy nenatocil nic za co by se clovek vnitrne nestydel, se snazi o banalni humor, ktery snad neni urceny ani pro tak nenarocne publikum jako jsou filmy Zdenka Trosky. Clovek se stale musi divit jak je mozne, ze v zemi, ktera vytvorila radu perel svetove kinematografie nekdo da penize na podobne obludne projekty a ze tvurci sami nemaji tolik sebeucty aby nevypustili na svet neco co urazi nejen je samotne, ale predevsim jejich divaky. ()

miromax

Na Špindl jsem šel hlavně proto, že Špindlerův Mlýn je moje srdcovka. Je mi naprosto jasné, kde se vzaly peníze na vznik tohoto filmu. Pan Houska si splnil sen, zahrál si ve filmu a ještě si udělal dokonalou reklamu na jeho hotely a prodejnu s luxusním sportovním oblečením. Film je plochý, bez smysluplného děje. Pro jeho shlédnutí je zapotřebí vypnout hlavu a nemít žádná velká očekávání. Občas se najdou momenty, kde se člověk zasměje, ale z velké části je to obrovská nuda. ()