Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

esshoul odpad!

pokus natočit film "z první" bez jakýhokoliv scénáře (resp. se scénářem na jedé normostraně A4) dopadl jak se dalo očekávat trapně-tragicky. Evidentně zástup sponzorů, co potřebujou v každým záběru svůj naleštěnej produkt, nesypal, kolik měl, tak se to točilo hned naostro, nepřetáčely se mizerně trapné scénky a sad se to ani moc nestříhlao. Kdo tonu dává 3+ hvězdiček, tak ať se propleskne. Uznejme jednu hvězdičku za scénku z Jur. parku... ()

kopretinka

Musím naprosto souhlasit s komentářem od @Jespi. Film byl prakticky o ničem, ani moc vtipný mi nepřišel. Scénář mi přišel bez jakékoliv hlubší zápletky - zkrátka a dobře ztráta času. Podruhé bych film vidět nemusela. Za sebe mohu říct, že to byla neskutečná slátanina. ()

J-A-S-A

Tak i mě hned napadlo po skouknutí filmu, že to byl takový hodně nemastný neslaný pokus o Snowboarďáky. Snad kdyby tam nehrála Anna Polívková, tak bych to odpískala úplně. ()

vojta281

Pokud si chcete zpříjemnit vánoce nebo zimní období tematickým filmem s až neobvykle vtipným trailerem, raději zůstaňte doma. Absence jakéhokoliv děje, zápletky nebo smyslu posouvá film k těm úplně nejnenáročnějším divákům, jejichž zadostiučinění lze docílit opakovanými vtipy a stereotypními strastmi žen ve středním věku. Špindl je Švindl. ()

jinyHonza

Tak nevím. Šel jsem na komedii, dostal jsem komedii. Mám rád Aničku Polívkovou, byla tam. Film mého srdce to není, ale proč zatracovat něco, co dokonale plní účel - pobaví a nenamáhá mozek. ()

bratr_jezek

Nenáročná komedie Vám celkem uběhne a není takovou hrůzou, jak podle některých komentářů vypadá. Polívková si trochu zopakovala sebeironickou polohu, která jí přinesla ohlas v Účastnících zájezdu, Marek Vašut tu měl krátké připomenutí Románu pro ženy, pár prostřihu odkáže i na zahraniční filmy (celkem pobaví, ale do konceptu této komedie moc nesedí). Polívková v komedii trochu vyčnívá, její sestry jsou rozdílné jako noc a den, ale i ony nakonec najdou toho pravého. Z komedie plynou trochu reklamní závěry - toho pravého najdete jen na horách (nejlépe ve Špindlu, to je naše české Las Vegas, kam jezdí i prezidenti), nezáleží na kvalitě ubytování (už chyběly jen klasické štěnice, filcky se dají chytit jen za určitých situací) a když selžou ženské zbraně, silná dávka alkoholu to vyřeší za vás (pokud nezmrznete nebo nezničíte jedné okouzlující a roztomilé holčičce sněhuláka). Komedie se asi chtěla zařadit k tomu lepšímu, stát se kultem, je to ale jen takový neurážlivý průměr, na který se po čase zase budete ochotni kouknout, což mnohé jiné české "komedie" říci rozhodně nemůžou. ()

TWANG1977

Jedna hvězda dolu za všude přítomný a velmi vlezlý PP a druhá dolů za opravdu příšernou roli holčičky (Tereza Taliánová) to bylo opravdu peklo. ()

KateDanny

Nic jsem nečekala, ale poměrně dost jsem se nasmála. Je to dost podobné snowborďákům a obdobným komediím, ale jako oddechovka dobrý. ()

Hirogen

Z těch blbostí, co se v poslední době natočili, patří tohle mezi menší blbosti. Potenciál byl podle mně daleko větší. Na druhou stranu Padesátka od Kotka je daleko větší hovadina. Tohle mělo nakonec alespoň nějakou poentu. Jo a natočený to bylo nějakou lacinou kamerou (nebo spíš objektiv byl laciný). V protisvětle je tam věude silná chromatická aberace. ()

andydufrsn

Všechno je moc průhledné a dopředu avizované, příběh slabý spíš žádný, no prostě slabota, ale abych byl fér – asi dvakrát jsem se solidně zasmál. ()

Janikk97

Od filmu Špindl jsme očekávaly, že to bude kravina. Naše očekávání to ale dost předčilo, protože i když to bylo neskutečně prvoplánové, místy jsme se fakt zasmály. Nutno ale říct, že z některých scén by šlo vyrazit mnohem, mnohem víc. Nakonec z toho všeho vylezla taková nenáročná oddychovka, která neurazí, ale ani nenadchne. ()

Mirek.Soukup

Pohodový a úsměvný film, který má jen jeden jediný cíl a to pobavit a to se tvůrcům Špindlu podařilo v míře vrchovaté. Ve snímku, kde byla excelovala A.Polívková, šlo sice jen jedno, ale to na filmy podobného ražení stačí. Snímek mě pobavil a protože jsem od něj nic vííc nečekal, tak jsem z kina odcházel spokojený. ()

karyon

Kdo čekal film z lyžařského prostředí alá Sněženky a Machři, tak musel být velmi zklamán. Film totálně o ničem, bez pořádného děje, zápletky a vrcholem bylo masturbovaní Oldřicha Navrátila, které se nehodilo jak do filmu, tak i k tomuto herci. Trapné, nechutné... Jedna hvězda max. ()

Gagin odpad!

Tak tohle je něco otřesnýho. Ze všech těch celkem slušných Bikerů, Rafťáků, Snowboarďáků apod. je tohle úplně někde jinde. Jak tohle vůbec někdo může natočit?! ()

Farao607

Tohle bylo v kině? To je hrozný i na TV film, příběh nulový, postavy úplně mimo, vtipné situace nejsou vtipné. To nikdo už neumí natočit film k zasmání? Bože, bože ()