Jesse Stone: Ztracen v Paradise (TV film)

Jesse Stone: Lost in Paradise

Krimi / Drama

USA / Kanada, 2015, 86 min

Pohodová stoneovka s tradične fajn Selleckom, tentoraz dokonca s pomerne prekvapujúcim rozuzlením.(26.1.2016)

Asi nejlepší doposud natočená stoneovka, která nepostrádá atmosféru předchozích dílů a je o něco divácky příjemnější, protože se Jesse konečně pomalu po tolika dílech dostává z té jeho nekonečné deprese. Tento díl boduje především v zajímavém případu, který oproti předchozímu dílu stojí samostatně, ale je na poměry této série překvapivý a průběh vyšetřování je dynamičtější než kdy dříve.(26.2.2016)

Opět velmi pěkná detektivka. Jesse se znovu zaplétá do vyšetřování Massachusettské státní policie. Zde se ujímá vyšetřování případu sériového vraha (kde mu něco nesedí). Znovu se setkáváme s poručíkem Sydney Greenstreetovou a sestrou Mary John. Samozřejmě nechybí ani Gino Fish. Pěkné dílko a pro mě zatím vrchol filmů o Jessem Stoneovi.(4.12.2016)

Tak jsem se konečně dočkala deváté detektivky s mým oblíbeným vyšetřovatelem Tomem Sellecem v hlavní roli. Napínavý příběh natočil stejný realizační tým se stejnou hereckou sestavou, ve stejných ponurých exteriérech s příjemnou hudbou, zádumčivou atmosférou v odpočinkovém tempu a s překvapivým závěrem. Mám ráda tyto poklidné neobvyklé krimi příběhy a doufám, že to tvůrci dotáhnou do desítky. Už teď se těším.(18.6.2016)

Zatím nejsilnější díl celé série. Alespoň pro mě.(15.11.2017)