poster

Jesse Stone: Ztracen v Paradise (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: Lost in Paradise

Krimi / Drama

USA / Kanada, 2015, 86 min

 • troufalka
  *****

  Zatím nejsilnější díl celé série. Alespoň pro mě.(15.11.2017)

 • Cervenak
  ***

  Pohodová stoneovka s tradične fajn Selleckom, tentoraz dokonca s pomerne prekvapujúcim rozuzlením.(26.1.2016)

 • Skuby47
  *****

  Tak jsem se konečně dočkala deváté detektivky s mým oblíbeným vyšetřovatelem Tomem Sellecem v hlavní roli. Napínavý příběh natočil stejný realizační tým se stejnou hereckou sestavou, ve stejných ponurých exteriérech s příjemnou hudbou, zádumčivou atmosférou v odpočinkovém tempu a s překvapivým závěrem. Mám ráda tyto poklidné neobvyklé krimi příběhy a doufám, že to tvůrci dotáhnou do desítky. Už teď se těším.(18.6.2016)

 • JohnCZ
  ****

  Asi nejlepší doposud natočená stoneovka, která nepostrádá atmosféru předchozích dílů a je o něco divácky příjemnější, protože se Jesse konečně pomalu po tolika dílech dostává z té jeho nekonečné deprese. Tento díl boduje především v zajímavém případu, který oproti předchozímu dílu stojí samostatně, ale je na poměry této série překvapivý a průběh vyšetřování je dynamičtější než kdy dříve.(26.2.2016)

 • p.a.douch
  *****

  Opět velmi pěkná detektivka. Jesse se znovu zaplétá do vyšetřování Massachusettské státní policie. Zde se ujímá vyšetřování případu sériového vraha (kde mu něco nesedí). Znovu se setkáváme s poručíkem Sydney Greenstreetovou a sestrou Mary John. Samozřejmě nechybí ani Gino Fish. Pěkné dílko a pro mě zatím vrchol filmů o Jessem Stoneovi.(4.12.2016)