"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

tein

Bylo to špatné ale v porovnání s mnohými jinými českými rádoby komediemi to je o stupeň (hvězdu) až dva lepší. Dát tomuto odpad, tak pak bych některým opravdovým příšernostem musel dát hluboce minusove hodnocení a to tu bohužel není. ()

Nika.Wondr odpad!

Tento film splňuje moji noční můru. Vše hezké vtipné rychle vecpat do traileru, aby film byl trapný, nudný a divák si rval hrůzou vlasy. Vlasy jsem si nakonec nervala, ale měla jsem nutkání hlavou bíti o zeď, že jsem si něco takového pustila a navíc to dokoukala do konce. Možná to bylo tím, že jsem čekala, kdy se to rozjede, kdy tam bude něco vtipného a peckovního. Je to přece na náměty Haliny Pawlovské. To je ta, co srší humorem. No a film asi dosršel. O ději se nedá nic říct, protože je to jedna velká utahaná nuda. Nepozvedla ho ani Klára Issová. Nepozvedlo ho ani to, že jsem ho zkoukla z pohodlí domova a neutrácela za něj v kině. Prostě nic. Kdyby se natočil snímek o Růže z prasečáku, tak to bude možná i větší pecka než tento odpad. A tímto jsem prozradila i své hodnocení a můžu se s filmem na dobro rozloučit. Děkuji, už nikdy více. ()

Tomgunses odpad!

Neuvěřitelná absurdni pitchovina, opět po dlouhé době se mi chtělo neustále zvracet. Sledování bolelo. To je učebnicový případ toho, jak ti film sebere vše namísto toho, aby něco dal. Ale na druhou stranu jsem viděl ještě jeden horší film, Jak se moří revizoři, aktuálně 14%. :-) Nechápu, že FR pustí do světa něco podobného. ()

verunecek odpad!

hrozna volovina, jeste že jsem na to nekoukala s reklamama ale pres voyo, jinak bych to ani nedokoukala, ale naprosta ztráta času ()

Krtisko odpad!

Nerad něco označuji za odpad, ale ono je to prostě nutné. Film jsem viděl v televizi a ještě před první reklamou jsem jej chtěl vypnout. Vydrželi jsme se na tu slátaninu koukat jenom proto, že jsme skutečně nevěřili, že to bude taková blbost až do konce. Byla. Jestli pan Renč potřeboval zjistit, kde je pomyslné dno, pak jej celkem přesně definoval. Tento film nestojí za čas, který strávíte jeho shlédnutím. ()

Booxtronic odpad!

Vydržel jsem se dívat přibližně prvních 30 minut, pak jsem televizi vypnul a zbytek večera přemýšlel o tom, zda mi bylo spíš do breku, nebo naprosto trapně. Jedno je jisté, do smíchu mi nebylo určitě. ()

rottencom

Originální námět a originální zpracování. Já jsem se bavil a nic víc jsem nečekal. Přitom nejsem zoufalý a nejsem žena. ()

Sazenic odpad!

Trapný,zoufalý,nesmyslný a řekl bych naprosto blbý. Škoda jakéhokoliv času stráveného u tohoto "filmu" ()

horskejvlk

“Rusnačka-Huculka” která je Čechům sympatická, že si utahuje ze své nadváhy a nese ji důstojně, napsala knihu ala “Brigit Jonesova po Česku”, která je ovšem pro “jisté dámské čtenářky”, nikoliv pro filmového diváka, obzvlášť ne, když se režie ujme reklamní režisér Filip Renč který má cit pro barvu filmu, nikoliv však pro dramaturgii námětu, snad Troška který má na “comedie ala Italia” talent.  Jsou to takové “znásilněné záběry” na který má Renč talent. Renč má hezkou kameru, střih a cit pro záběr na 20sekund.  Dobrý režisér na reklamní šoty, ale na film ? Vše je křečovité, šustí to papírem a záběry na Zakarpatské Ukrajině ( Ukrajina neuznává “Rusíny” a už vůbec né Huculy) jsou přitažené za vlasy. Kdyby alespoň použil rusínske nářečí:  “Bisidovaty po rusnácki” a vhodné herce tak jak Moskalik v Četnických humoreskách : “příběh z Podkarpatské rusi”.  Rusnáky jako etnikum uznává Slovenská republika. U jejich hranic s Ukrajinou, ve vesnicích, v horách za Sninou, Kolbasov, Ulíč, Rusnáci žijí  tak by to mělo autenticitu. Ale tohle ? Ten rusínsky svět je jen v hlavě Haliny Pawlowske z vyprávění jejího otce..byť zbytek rusínského etnika Huculu jsou snad někdy v dnešním Polsku. Nehorázná blbost na čtení a na koukání je to horor, tuhle kravinu trapně obšlehnutou Brigit Jonesovou   by nezachránila ani Renné Zelweger.  No jedna Hvězda za účinkování sexy Anety Krejčíkové a pěkný záběr na produkt placement BMW. ()

Loli odpad!

Knížka od H. Pawlovské je možná stojí za přečtení, ale tento film rozhodně nestojí za shlédnutí.  Utahaný, nudný film o tom, jak se žena z vesnice přestěhuje do města, aby našla lásku, kterou si myslí, že skutečně našla. různé prolínání vůbec nesedí dějové lince, hysterická žena, co je zklamaná láskou je odhodlaná si kvůli chlapovi zničit kariéru, psychiku i svůj život. ()

Adri. odpad!

Naprosté dno české kinematografie aneb film jen pro otrlé, jelikož vydržet víc než pět minut, na to většina z nás obyčejných smrtelníků nemá žaludek. ()

Korpy22 odpad!

Halina stvořila další smrtící bombu a to tentokrát v podobě tohoto filmu. Klára Issová je v tomto filmu naprosto nesnesitelná. Celý film se snaží být strašně vtipný, ale místo toho je neskutečně trapný a jeden z malá filmu který mě přišel nekoukatelný. Afektovaní herci, zvláštní střihy, prapodivně natočené scény. Nesmál jsem se, pociťoval jsem silný cringe moment. ()