Reklama

Reklama

S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete. Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu. Navzdory tomu není třeba se bát, že bychom opustili žánr hudební komedie. Všechny pěvky z Barden Bellas jsou zpět a znovu úžasně zpívají coververze těch největších současných hitparádových tahounů. A ani k tomu nepotřebují hudební doprovod. Holky totiž natolik otravuje realita všedního dne a marná snaha prorazit jinak než zpěvem, že touží po jakékoliv zámince, která by jim pomohla alespoň k jednomu společnému vystoupení. Tou záminkou se nakonec stane nabídka turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě, kde budou vůbec poprvé zpívat v konkurenci kapel vybavených hudebními nástroji. Pěvky z Barden Bellas jsou naštěstí dost velké exotky na to, aby jim taková „nekalá“ konkurence vadila, zvlášť když vidí perspektivu urostlých kluků v uniformách a sexy evropských destinací. Nebyly by to ale ony, kdyby jejich evropskou šňůru neprovázela série ukrutných zmatků a šíleností, kterými zanechají snad ještě hlubší stopu než svým zpěvem. (CinemArt)

(více)

Videa (7)

Trailer 3

Recenze (101)

johnn333 

všechny recenze uživatele

Eh, vlastně je fajn, že to tu nejprovařenější dějovou berličku s umělohmotným výletem do Evropy vytáhlo až ve třetím díle, za to si ale pěvky kladný body nezaslouží. Už je to moc otřepanej cover, který nezachrání ani akce s vybuchujícími jachtami (!) a dva dobrý vtípky Tlustý Amy Winehouse (to byl jeden z nich, není zač). 50% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $45miliónovTržby USA $104,897,530Tržby Celosvetovo $184,724,494Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,278,466Tržby za predaj DVD v USA $4,914,036║ Rozlietané od buka do buka, dejová prázdnota, vtipného minimum, zachraňujú to len vydarené spevácke kreácie a karate kúsky Rebel Wilson. /40%/ ()

Reklama

Eliott 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo hodně těžké ohodnotit. Jakoby tvůrci navázali na všechno špatné co jsem vytýkal již dvojce a jelikož toho zřejmě nebylo dost, rozhodli se to navíc pořádně rozmazat. Dá se tak říct, že v prvních dvou třetinách zde fungovala pouze hudba a občas nějaký ten nahodilý vtípek. Není pochyb, že se jedná o nejslabší Pitch Perfect dílo, ale proč je to tak těžké zařadit? Jelikož trapností postupně ubývalo a vtipných pasáží naopak přibývalo. Příběhu se nakonec podařilo prorazit onu hustou mlhu a poslední třetina toho dost vyžehlila. V závěru se přeci jen jednalo o vcelku úctyhodné uzavření této hudební trilogie a tak váhám mezi dvěma a třemi hvězdami. PS: Výsledek se může časem měnit pokud se mi to ještě rozloží v hlavě nebo na dílo opět narazím, ale vidím to přesně na 50% (ze začátku horších a ke konci lepších) ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Prapodivně zahořklé, jako kdyby Kay Cannon začala psát příspěvek do úplně jiné série. Stesky po mládí a stížnosti na nejrůznější části vlastního těla působí přímo strašidelně a vůbec neodpovídají jak teenagerská cílovce, která dost dobře nemohla chápat, o čem se právě mluví, tak věku hlavních hrdinek, kterým má být přesně mezi dvacítkou a třicítkou. Druhým rostoucím průšvihem je pak absence rozpoznatelných mužských postav. Jesse i Bumper zmizeli ze scény a nahrazuje je tuctová parta vojáků či jižanů, nikdy nepřekračujících škatulku anonymních hezounů. Z takhle katastrofálního startu se hrabe dost těžko, tím spíš, že John Lithgow má dost možná nejnedůstojnější roli kariéry. Když vidím, jak se Anna Kendrick nudí a většinu replik odříkává na neutrál, je mi z toho smutno. A ještě hůř mi pak je, když se podívám na nejlepší chvíle minulých dílů a i nevyrovnaný originál (tím spíš pak hravá dvojka) působí jako výběr z žánrového zlata. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Bellas dělají to, co umí nejlépe - zdrhají." Komentátoři jsou skvělí a dokonale si svoje štěky užívají. Opět. Bellas jsou průměrný. Opět. A opět bych nechal vyhrát někoho jinýho. Samozřejmě Věčnou vlhkost, protože ... no to je jedno. Pár fórků se přitom povedlo, ale byly drsně vytlačeny hasičákem Tlustý Amy. Na tý holce mi nevadí snad jenom to, že tlustá. Ta její trapnost je totiž neuvěřitelně otravná. Jak já jsem přál jejímu milujícímu otci, aby ji odvezl na ty Kajmany, vybílil jí konto a nakrmil s ní žraloky. Ale tady se takovej hepáč snad ani nedal čekat. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (9)

  • Rebel Wilson prohlásila, že se vůbec nebrání myšlence o natočení sequelu, který by pojednával o samotné Tlusté Amy. (Royaldell)
  • Přibližně v 14. minutě a 27. sekundě si můžeme všimnout, že jedna z bardenských bellas má na svém pase napsáno, že její místo narození je Oblast 51. (Royaldell)
  • V čase 54:25 je Aubrey (Anna Camp) natočená k oknu bokem, v dalším záběru však stojí přímo čelem k oknu. (Iveet)

Reklama

Reklama