Ladíme 3

• Austrálie

Komedie / Hudební

USA, 2017, 93 min

• m@cs

Hmm ... po docela dost dobrém prvním dílu jsem se těšil na druhý. Čekal jsem, že bude aspoň tak dobrý, jako první. Nebyl. Byl o hodně slabší. Od třetího jsem tudíž už nic nečekal ... no, a taky jsem od něj nic nedostal. Škoda, potenciál tam byl, ale ten příběh to celé zabil ... jednu * zachránily krásné holky, tu druhou scéna na jachtě ...(12.7.2018)

Rozpočet $45miliónovTržby USA $104,897,530Tržby Celosvetovo $184,724,494Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,278,466Tržby za predaj DVD v USA $4,914,036║ Rozlietané od buka do buka, dejová prázdnota, vtipného minimum, zachraňujú to len vydarené spevácke kreácie a karate kúsky Rebel Wilson. /40%/(24.6.2018)

Překvapivě povedený rozloučení s a-ca-holkama. Ruby Rose je kus, ale Alexis Knapp je jen jedna <3 a tudíž i pravděpodobně jedna * navíc, než si třetí Pitch Perfect zaslouží. Koncept se totiž možná už přejedl, nebo možná chybí režijně imho silnější Elizabeth, v podstatě ale - pokud člověk vypije dost pepsi coly a sežere dost popcornu - se film dá v kině i užít. Na vánoční výplach multiplexu jak dělaný.(22.12.2017)

Přestože se mi zdála být dvojka o něco málo lepší než jednička, tentokrát jsem větřil těžký propadák, ale mýlil jsem se. Dalo se to. Došlo ke změně, nekonala se žádná soutěž, namísto toho se tvůrci nesměle pokusili o boj proti padouchovi, což příliš nefungovalo, ale zato mě pobavilo angažování Johna Lithgowa, který si natáčení očividně užíval. Rebel Wilson se opět objevila v roli tlusté a sprosté holky, vzhledem k tomu, že jsem ji vlastně v žádné jiné roli neviděl, nabízí se otázka jestli vůbec hraje? Každopádně už jsou mi její postavy krajně protivné. 3*-(2.7.2018)

• kingik

Ale no tak, takhle špatně přece třetí díl nemusel dopadnout. Film budí dojem narychlo sesmoleného scénáře, který neorganizovaně skáče od zpívánek pro vypasené prase jménem DJ Khaled, který za to nabízí předskokanství před svým nanicovatým vystoupením, ke zločinným praktikám mafiánského fotříka obézní Rebel Wilson. Ani jedno není vtipné, vtipné není ani to, co je mezi tím. Což o to, dívčí parta je v původní silné sestavě, na cesty s nimi nevyjede jen Alexis Knapp (těhotenství), jen už není kde brát humor a svěžest. Když dojde na scénu, v níž vyletí roj včel, předpokládám, že lidé v místnosti utrží nějaké to žihadlo. Když ale následující scénu je celá parta bez pobodání, je to jen důsledek odbytého přístupu. Co v takovém filmu dělá John Lithgow, to se můžeme jen dohadovat. Patrně ho někdo někdy někde viděl hrát bídáka, tak aby nevyšel ze cviku, je mu přáno. Stal se tak nejlepší akvizicí. Ovšem nadto je celý film trapný. Za vše hovoří scéna, u které se lze stydět: unesená dívčí parta na jachtě naprosto nesmyslně začne před svými únosci křepčit a pět Toxic od Britney Spears, následně je jdou dvě nezajaté členky osvobodit. Těžkotonážní Rebel Wilson mydlí "poseagalovsku a jetliovsku""neomylně zabijáky všeho druhu. Tak to asi leckomu stačí k tomu, aby si představil, jak vypadá zbytek filmu. Ne moc valně. Anna Camp, Hailee Stainfeld a spol. mají minimum prostoru, v popředí je hlavně Anna Kendrick, která nebaví, a Rebel Wilson, která se umí okázale ztrapnit, její humory nefungovaly. Kupodivu režie Trish Massieu pojala film klipově, takže na vizuální a technickou stránku nelze až tak moc žehrat. Jenže trapnost je přítomna v takové míře, přičemž postihla většinu kdysi sympatických postav, až se tohle třetí dějství stalo nestravitelným. 3/10(6.4.2018)

• - Natáčelo se ve městě Atlanta v USA. (willy1)

• - Spoiler: Když komplici otce Amy unáší Bardenské Bellas, mají na značce na autě napsané CZ 081GZ, ale v dalším záběru RY62 DFD. (asdfasdf)

• - Rebel Wilson prohlásila, že se vůbec nebrání myšlence o natočení sequelu, který by pojednával o samotné Tlusté Amy. (Royaldell)