Ladíme 3

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Hudební

USA, 2017, 93 min

Rozpočet $45miliónovTržby USA $104,897,530Tržby Celosvetovo $184,724,494Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,278,466Tržby za predaj DVD v USA $4,914,036║ Rozlietané od buka do buka, dejová prázdnota, vtipného minimum, zachraňujú to len vydarené spevácke kreácie a karate kúsky Rebel Wilson. /40%/(24.6.2018)

Jsem fanouškem této série. Myslím, že všichni co tyhle filmy dělali, dělali to s nadšením a je to všude vidět. Jenže- tak jako ACDC hrají léta to samé a nikdo jim to nevyčítá- tak i zde se očekává naprosto stejný příděl zábavy. Dvojice komentátorů Higgins-Banks, kteří jsou ujetí a baví, no a pak velká porce muziky. Předchozí díly prostě byly našlápnuté a capellou a o tom to přece má být. Tady to citelně všecko schází a tak se prostě nudíme. Navíc je střih naprosto příšerný, studio prostě podělalo režiséra i střihače. Chtěli nový moderní kabátek a místo toho ztratili i ty poslední věrné diváky. Takže tentokrát zklamání, přesto stále ještě průměr. 55%(3.3.2019)

• Aljak

Pitch Perfect part III, alebo ako natočiť ďalší zbytočný sequel... ale tak už sľúbili, že to bol "Last Call", tak snáď dodržia slovo. Každopádne, nebola to zas taká katastrofa, ale na vynikajúcu "jednotku", ani na priemernú "dvojku", to akosi nemalo ani náhodou. Námet síce nebol až taký zlý, ale to prevedenie a neustále tlačenie na pilu, to už bolo na mňa moc. Najlepšími pasážami filmu boli napokon tie úžasné acappella vystúpenia, na ktoré sa veru ani nejaký DJ Khaled nechytá. Tak vďaka accapelle a šarmantným herečkám Bellas, je to aspoň na 2*.(18.3.2018)

Trochu zklamání, které se ale dalo čekat. Nicméně i tak by neuškodilo trochu smysluplnější příběhové linie, klidně postavené na Anně Kendrick, která by to utáhla. Fat Amy dostala víc než dost prostoru a všechen využila ve prospěch svých nechutenství, ale tak smáli jsme se. Jen ten film si hraje trochu na příběh a nedělá ze sebe primární slátaninu, a to je to, co mu nejde.(14.4.2018)

• terunka003

Pěvecké, holčičí, konečné x málo šmrncovní, dost unavené. Tohle bylo asi dostačující ukončení série pěveckých filmů o jedné holčičí a-capelle. Nebýt Rebel tak je to dost nuda. Písničky taky nic extra, ale ten závěr byl moc hezký. Nejvtipnější stejně byla celou dobu dvojice Banks & Higgins.. ..díky holky.. (18.3.2018)

• - V čase 54:25 je Aubrey (Anna Camp) natočená k oknu bokem, v dalším záběru však stojí přímo čelem k oknu. (Iveet)

• - Natáčelo se ve městě Atlanta v USA. (willy1)

• - Již 15. června 2015 zveřejnila herečka Anna Kendrick na svém Twitteru a Instagramu fotografii s názvem „happening # 3“, která se týkala produkce tohoto filmu. (willy1)