Ladíme 3

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Hudební

USA, 2017, 93 min

Pich Perfect 3 ma ďaleko od pitch perfect filmu. Zdá sa, a je to aj cítiť, že film bol natočený len z povinnosti zarobiť potom ako druhý diel bol obrovským hitom v kinách. Scenáristka Kay Cannon síce uvedie do filmu krízu ktorej čelia všetky Belly v reálnom svete, no takisto uvedie do filmu aj absolútne tupú a absurdnú príbehovú líniu v ktorej figuruje Amy. Čo mohlo byť pekným, vkusným a úprimným zakončením trilógie, je v konečnom výsledku len nemastný-neslaný film z ktorého si najviac zapamätám len to zlé. Tri hviezdičky sú čisto zo sentimentálnych dôvodov, ktoré precitnú naplno počas titulkovej čiernobielej montáže, a aj preto že všetky Barden Bellas si získali moje srdce naprieč celou sériou ... len preveľká škoda, že vo finále už tak nežiarili.(24.6.2018)

• terunka003

Pěvecké, holčičí, konečné x málo šmrncovní, dost unavené. Tohle bylo asi dostačující ukončení série pěveckých filmů o jedné holčičí a-capelle. Nebýt Rebel tak je to dost nuda. Písničky taky nic extra, ale ten závěr byl moc hezký. Nejvtipnější stejně byla celou dobu dvojice Banks & Higgins.. ..díky holky.. (18.3.2018)

• kingik

Ale no tak, takhle špatně přece třetí díl nemusel dopadnout. Film budí dojem narychlo sesmoleného scénáře, který neorganizovaně skáče od zpívánek pro vypasené prase jménem DJ Khaled, který za to nabízí předskokanství před svým nanicovatým vystoupením, ke zločinným praktikám mafiánského fotříka obézní Rebel Wilson. Ani jedno není vtipné, vtipné není ani to, co je mezi tím. Což o to, dívčí parta je v původní silné sestavě, na cesty s nimi nevyjede jen Alexis Knapp (těhotenství), jen už není kde brát humor a svěžest. Když dojde na scénu, v níž vyletí roj včel, předpokládám, že lidé v místnosti utrží nějaké to žihadlo. Když ale následující scénu je celá parta bez pobodání, je to jen důsledek odbytého přístupu. Co v takovém filmu dělá John Lithgow, to se můžeme jen dohadovat. Patrně ho někdo někdy někde viděl hrát bídáka, tak aby nevyšel ze cviku, je mu přáno. Stal se tak nejlepší akvizicí. Ovšem nadto je celý film trapný. Za vše hovoří scéna, u které se lze stydět: unesená dívčí parta na jachtě naprosto nesmyslně začne před svými únosci křepčit a pět Toxic od Britney Spears, následně je jdou dvě nezajaté členky osvobodit. Těžkotonážní Rebel Wilson mydlí "poseagalovsku a jetliovsku""neomylně zabijáky všeho druhu. Tak to asi leckomu stačí k tomu, aby si představil, jak vypadá zbytek filmu. Ne moc valně. Anna Camp, Hailee Stainfeld a spol. mají minimum prostoru, v popředí je hlavně Anna Kendrick, která nebaví, a Rebel Wilson, která se umí okázale ztrapnit, její humory nefungovaly. Kupodivu režie Trish Massieu pojala film klipově, takže na vizuální a technickou stránku nelze až tak moc žehrat. Jenže trapnost je přítomna v takové míře, přičemž postihla většinu kdysi sympatických postav, až se tohle třetí dějství stalo nestravitelným. 3/10(6.4.2018)

Neviděl jsem předcházející díly, ale řekl bych, že je to celkem jedno, vlastně by člověk udělal lépe, kdyby si pustil pouze taneční čísla (dvě opravdu stojí za to) na youtube. Jinak je tu seslepován jakýs takýs příběh, který jistě ani nevzbuzoval extra naděje, spíše to funguje jako fajnová rozlučka, která fanoušky jistě potěšila. A já na to koukal kvůli Hailee Steinfeld, škoda, že jí tu není více, jednou to ale bude velká hvězda. Naopak mě celkem zklamala Anna Kendrick, ale třeba zas potěší příště. Co jsem tak pochopil, tak je trojka Ladíme stejně "dobrá" jako ostatní díly, takže dohánět s největší pravděpodobností nebudu. PS : John Lithgow mě tu na rozdíl od Táta je doma 2 velmi bavil a tu roli záporáka si neskutečně užíval.(27.3.2018)

• Larushka

Lepší než jednička, o dost horší než dvojka. Jsem ráda, že se jednalo o závěr trilogie. Jako Anna Kendrick zpívá dobře, ale tak dobře, aby byla stavěna na piedestal fakt ne. Songy jsem moc neznala, tudíž mě moc nebavily. Brittany Snow je rozkošná a Rebel Wilson byla vlastně vtipná. Ale palec míří dolů.(3.1.2018)

• - Natáčelo se ve městě Atlanta v USA. (willy1)

• - Spoiler: Když komplici otce Amy unáší Bardenské Bellas, mají na značce na autě napsané CZ 081GZ, ale v dalším záběru RY62 DFD. (asdfasdf)

• - Již 15. června 2015 zveřejnila herečka Anna Kendrick na svém Twitteru a Instagramu fotografii s názvem „happening # 3“, která se týkala produkce tohoto filmu. (willy1)