Ladíme 3

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Hudební

USA, 2017, 93 min

Tak je to tady: Závěr trilogie Ladíme. Jednička kdysi před 5 lety byla koukající jednohubka ale asi byste vyjmenovali 852 jiných filmů se kterými byste strávili chvíli radši. U dvojky před 3 lety jako by chytil čerstvý vítr do plachet a všechno v ní fungovalo daleko více a zatím co jedničku jsem viděl jednou, dvojku asi čtyřikrát. Tak a je tu trojka která je lepší než jednička ale nepřekonává dvojku. V tom filmu samosebou zazní spoustu nádherně přezpívaných slavných songů a na jejich zpívání se ať už po choreografické nebo dekorativní stránce dá dívat. Ta hudební vystoupení prostě nenudí. V tom filmu solidně funguje i humor a to i taková šílenost jako to, že se z Robin Wilson stane John Wick/Rambo/Terminátor. Při tom filmu se opravdu solidně dá nasmát. Výborný tu je i John Lithgow který svojí roli podává velmi dobře a především dokáže v tom filmu hrát tak, že nevíte co od něj čekat. A samosebou tu skvěle funguje i důraz na přátelství celé skupiny a konec je tak emocionální jak by měl být. Od té série se snad záraky nečekají ale dá se to v pohodě užít a především to výborně uteče. Takže teď to jenom chce doufat, že se Ladíme 4 už nedočkáme (Ne snad kvůli tomu, že bych ten film nechtěl, ale spíše, že by to poničilo tu sladkou tečku).(27.12.2017)

Pich Perfect 3 ma ďaleko od pitch perfect filmu. Zdá sa, a je to aj cítiť, že film bol natočený len z povinnosti zarobiť potom ako druhý diel bol obrovským hitom v kinách. Scenáristka Kay Cannon síce uvedie do filmu krízu ktorej čelia všetky Belly v reálnom svete, no takisto uvedie do filmu aj absolútne tupú a absurdnú príbehovú líniu v ktorej figuruje Amy. Čo mohlo byť pekným, vkusným a úprimným zakončením trilógie, je v konečnom výsledku len nemastný-neslaný film z ktorého si najviac zapamätám len to zlé. Tri hviezdičky sú čisto zo sentimentálnych dôvodov, ktoré precitnú naplno počas titulkovej čiernobielej montáže, a aj preto že všetky Barden Bellas si získali moje srdce naprieč celou sériou ... len preveľká škoda, že vo finále už tak nežiarili.(24.6.2018)

Na Annu Kendrick nebo Hailee Steinfeld se v téhle dámské týmovce pořád zatraceně dobře dívá, tvůrci to navíc mají v hlavě docela srovnané, nemají nějaké zásadní ambice a moc dobře vědí, jak efektně naaranžovat vystoupení a hlavně pro koho to celé točí. Na děvčata útočí nástrahy dospělosti a zodpovědnosti, řeší své „velké“ trable, ovšem pochopí, že nejlépe je jim, když jsou pohromadě a vyrazí pobavit americké vojáky na základnách v Evropě. A bojovat proti grupám, které používají hudební nástroje. Setkáváme se potřetí, v nikterak přínosném příběhu, takže je potřeba kromě trhlého humoru (který už ale nějak moc nefunguje) i nějaká ta akce. A i kvůli ní jsme ještě víc vzdálení realitě, kterou v předešlých dílech vymezovala škola. Pěkné tanečky a nenáročné šaškování nicméně pokračují. 55%(24.3.2018)

• Streeper

Film od filmu je to moje hodnocení horší a horší a bohužel takhle to přesně odpovídá kvalitě toho filmu. Soutěžení na škole bylo zajímavé, ale v tomhle filmu už jen vařili z vody. Nic originálního, písničky taky nic moc, DJ Khaled tam byl jen jako návnada pro mladé diváky, kteří to už chtěli vzdát. Takže za mě velké zklamání.(16.9.2018)

Přestože se mi zdála být dvojka o něco málo lepší než jednička, tentokrát jsem větřil těžký propadák, ale mýlil jsem se. Dalo se to. Došlo ke změně, nekonala se žádná soutěž, namísto toho se tvůrci nesměle pokusili o boj proti padouchovi, což příliš nefungovalo, ale zato mě pobavilo angažování Johna Lithgowa, který si natáčení očividně užíval. Rebel Wilson se opět objevila v roli tlusté a sprosté holky, vzhledem k tomu, že jsem ji vlastně v žádné jiné roli neviděl, nabízí se otázka jestli vůbec hraje? Každopádně už jsou mi její postavy krajně protivné. 3*-(2.7.2018)

• - Přibližně v 14. minutě a 27. sekundě si můžeme všimnout, že jedna z bardenských bellas má na svém pase napsáno, že její místo narození je Oblast 51. (Royaldell)

• - Již 15. června 2015 zveřejnila herečka Anna Kendrick na svém Twitteru a Instagramu fotografii s názvem „happening # 3“, která se týkala produkce tohoto filmu. (willy1)

• - Rebel Wilson prohlásila, že se vůbec nebrání myšlence o natočení sequelu, který by pojednával o samotné Tlusté Amy. (Royaldell)