S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete. Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu. Navzdory tomu není třeba se bát, že bychom opustili žánr hudební komedie. Všechny pěvky z Barden Bellas jsou zpět a znovu úžasně zpívají coververze těch největších současných hitparádových tahounů. A ani k tomu nepotřebují hudební doprovod. Holky totiž natolik otravuje realita všedního dne a marná snaha prorazit jinak než zpěvem, že touží po jakékoliv zámince, která by jim pomohla alespoň k jednomu společnému vystoupení. Tou záminkou se nakonec stane nabídka turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě, kde budou vůbec poprvé zpívat v konkurenci kapel vybavených hudebními nástroji. Pěvky z Barden Bellas jsou naštěstí dost velké exotky na to, aby jim taková „nekalá“ konkurence vadila, zvlášť když vidí perspektivu urostlých kluků v uniformách a sexy evropských destinací. Nebyly by to ale ony, kdyby jejich evropskou šňůru neprovázela série ukrutných zmatků a šíleností, kterými zanechají snad ještě hlubší stopu než svým zpěvem. (CinemArt)

Rendyz

Prvy a druhy diel som nevidel a nebyt mojej polovicky tak nepozeram radsej ani toto. Herecky velmi zle, miestami nasilu a co by cert nechcel obcas aj trapne, ale mozno aj o to islo lebo film je pre ine publikum. 20% za rebelku Rebel a jej humor, ktory ma v niektorych scenach pobavil. ()

imaginer21

Kam se podělo kouzlo svěží jedničky? Holky už nemají co hrát, vlastně ani co zpívat. Ladíme mělo zůstat na škole, kde se jistá míra trapnosti dala odpustit, protože to prostě patří k teen komediím. Jenomže škola je pryč a chování některých stejně trapné, což degraduje celý dojem. U dvojky to zachránila závěrečná píseň s dojemným poselstvím, u trojky už sotva krása Anny Kendrickové a Hailee Steinfieldové. Jenomže ty to zkrátka neutáhnou, když není co... ()

LencaN

Nejhorší na konec. Nedá se nic dělat. Tohle už je přes čáru. Bellas už nejsou na univerzitě, ale prodírají se životem. Bohužel už to nemá grády. Ani se tu už moc nezpívá. Ani akční stránka tomu moc nepomohla. Je to takové slepované a zbytečné. Není tu žádné vystoupení, které by mě chytlo. V obou předchozích dílech jsem si našla svoje songy, ale tady nikoliv. A mrzí mě to, protože Anna Kendrick je tu opět šikovná a stejně tak Hailee Steinfeld, z které roste krásná a šikovná ženská. ()

J.Lo.

Dvě hvězdičky pouze za Fat Amy a komentátory. Všechno ostatní už je bohužel dost vyčpělé. Příběh byl přitažený za vlasy, nedával moc smysl, neustálé omýlání rodiny bylo roztomilé poprvé, ale už ne popáté, písničky nezaujaly a samozřejmě supersweet happy ending. Předchozí díly jsem si určitě užila víc. Na popcorn  to není, ale k žehlení dobrý :-) ()

Tess92

Chtěli nějak všechno a nakonec z toho nebylo vlastně nic. Příběh vlastně úplně irelevantní, zpívání tam taky moc nebylo, nacpali tam skupiny, které ale vlastně tay nedostaly příležitost se ozvat. No, koukat se na to dalo, ale nebyla to žádná sláva. ()

Royaldell

Ah jesus! Jako jo,čekala jsem,že to bude nejhorší ze všech tří dílů,ale že bude až takhle hloupý? Plot zas úplně mimo náš vesmír a humor na způsob ,,když poukážeme na to,že je to trapný,bude to vlastně vtipný’’ zkrátka NEfunguje. Písniček málo a ještě k tomu dali riff-off na začátek,takže jsem se nemohla na co těšit:(((( Klasika happyending,všichni spolu,ztracenej táta se vrátil,bum,bác,všichni se mají rádi,konec,tečka. Jako kdybych na to šla do kina,tak budu fakt naštvaná,ale jelikož jsem nešla,byla to koneckonců vlastně pěkně strávená hodinka a půl,ale jen díky těm hlavním dvěma borcům a vcelku povedeným šouu. Takže kravina,ale určitě se na to zas podívám. ()

camilamlynar

Trojka již šla hodně dolů a viděla bych to tak na 60%, ale písničky jsou tu naprosto skvělé a asi je ze všech tří děl nejvtipnější. Nechávám 4 hvězdy. ()

Phoenixcq

Všechno špatně. Z nenuceného humoru prvních dvou dílů tady máme lacinou, nudnou a nevtipnou sračku. Nucený vtipy prostě nefungujou... Stejný případ, jako Sám Doma 3... A ještě navíc mi sebrali Alexis Knapp, tak nebylo ani moc na co koukat... 2 hvězdy s hodně odřenýma ušima... ()

KcarlosK

Třikrát a dost. Trojka už je jenom jeden velký videoklip bez děje. Tlustá Amy už není vůbec vtipná, ale jenom trapná. ()

neojk

Jsem chlap. Skoro 30 roku, jsem hetero a miluju hudbu. Videl jsem oba predchozi dily, jednicka super, dvojka slabsi, ale tohle? Vymackli z toho absolutni maximum, z Toxic mi prebehl mraz po ruce, celou dobu jsem se jak blb usmival, moc nechapu, jak se tohle nekomu, kdo vi do ceho jde nemuze libit. Je to vtipne, mile, odsypa to, neni to hloupe ani trapne. Za me jednoznacnych 5, klidne se na to podivam kdykoliv znova. ()

Martin.Zahra

Film byl vyrobeno podle stejného receptu jako oba předchozí filmy, ten ovšem už napoprvé fungoval jen sotva. Za pár týdnů si myslím, že nebudu druhý a třetí díl řádně odlišit, neboť byly oba hrozné podobným způsobem. Jediné positivum oproti předchozímu dějství tak nacházím v jisté míře sebeironie, která se přirozeně s třetím pokračováním nabízí. Na hvězdu navíc to však rozhodně nestačí. ()

Redyx1 odpad!

Trapná fraška udělaná hlavně pro amíky aby bylo vše vyváženo,že tam musí být černoška, tlusťoška,krasavice i šereda....zpěv trapný děj nula příběh nula...odpad ()

710.cz

Pokud vedete prázdný a nudný život, líbí se vám hudební smog (taková ta polystyrenová hudební vystýlka, která plní rozhlasový prostor, aby nebylo mezi raklamama ticho) a ve škole jste patřili ve všech ohledech k outsiderům, tohle se vám musí líbit. ()