Steve Ford (Bruce Willis) je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět. (Bontonfilm)

as-minor

Zvláštna kombinácia odľahčeného „akčňáku” a neustále sa komplikujúcej zápletky. Bruce Willis stále disponuje jeho jedinečným šarmom, ktorý by však lepší scenár priviedol k dokonalosti. Na podobne ladeného Biga Lebowskeho to samozrejme nemá (práve vďaka prítomnosti Johna Goodmana som si všimol akejsi analógie v koncepte týchto dvoch filmov). Nie je to žiadny „prepadák“, ale ani kasový trhák. Vyžadovalo by to prepracovanejší scenár, viac akcie a menej zbytočných dejových „motaníc”. A preto nemôžem povedať, že by som sa počas celej doby trvania tohto filmu bavil, lež ako prostriedok k relaxácii dielo svojimi kvalitatívnymi atribútmi uspokojivo splnilo moje nároky vyžadované v daný okamžik procesu premietania. Dávam lepšie dve hviezdičky. ()

fabregas1

Dědeček Bruce to ještě nezabalil a zkouší se vyškrábat opět na výsluní pomocí prdele, x hodin na skejtu a dalších skandálních překvapení. Bruce Willda je poslední roky po právu kritizován bo nenatrefil na žádný ááááčkový film a tak se potlouká výběrem béééé filmů, těžko říct jestli už není žádaný nebo se jeho agent posral a Brůs si toho nevšimnul. Budem muset doufat ve Skleněného a snad to vyjde. Každopádně tady bych dal zelenou a filmu celkem fandím. Sice dějově je to mimo mísu, prostě něco točili a nějak to dopadlo, ale jinak to má svůj šmrnc v podobě dobrých hlášek a postav ( Momoa byl roztomilej ) a tak mi to nějak sedlo-pohodovka. ()

skok01

Hrozné. Strašné. "Film" na pomezí špatné komedie s "pseudo akčními" prvky. Prostě zlý sen. Zápletka - OK, budiž. Děj filmu, celý film - víc než slabé s občasnými světlými záblesky ( max. tak cca 20% procent filmu, a to je moc). Jen škoda, že se k něčemu takovému vůbec B. Willis propůjčil. Zkrátka - ztráta času! ()

charles3

Solidní akční komedie, pokoušející se (nikoliv neúspěšně) o styl Q.Tarantina (viz např. hudební variace na ikonickou skladbu Misirlou) nebo G.Ritchieho. Goodman a Janssenová mi zde přišli trochu nevyužití, zato potěšili ostatní, vesměs méně známí představitelé. Zápletka "sofistikovaná" tak akorát, aby se v ní průměrný divák zorientoval :-) ()

AdelleR

Ale jo, zasmála jsem se. Asi ne tolik, jak bych měla, ale po většinu času jsem se bavila. Je to holt jakási parodie na klasické vyšetřovací akčňáky a bylo fajn vidět, že se to nesnaží si na nic hrát. Jen mi několik dějových linek nedávalo smysl, trvalo mi zorientovat se v postavách a voice-over mi tady přišel krapet zbytečný, ten se měl ještě víc dotáhnout, aby pořádně dával smysl. Za mě průměr, na zadek z toho nesednu, ale že bych se nudila, to taky říct nemůžu. ()

Milo384

Vtipná komedie o detektivovi, který musí splnit několik úkolů, aby získal zpět svého psa. Náhodně jsem tento film zapnul v televizi a byl jsem mile překvapený. ()

draxxi

Prumerna komedie... Prijde, pobavi a zmizi z pameti za par hodin... Ale nahej Willis na skejtu tam mozna zustane.... :) 22/3/2022 62% ()

Bragi66

Bruce jako mentor skejťáků - no proč ne? Veselý akčňák se spoustou hlášek, ve kterém si zahraje i John Goodman, kterého známe z filmu The Big Lebowski (1998), kde představoval bowlingového židovského mírotvůrce Waltera Sobchaka. Také figury drogových dealerů a jiných lotrů jsou docela zábavné. ()

redme

Tolik trapnosti a přehrávání jsem už kurevsky dlouho neviděl. Herecké výkony na úrovni školního divadelního souboru. Willis není kdovíjak dobrý herec, jeho úspěchy mu zajišťuje spíš charisma, ale tohle ???? MAAASAAAKRRR ..... P.S. Jedna hvězda za jeden lepší vtip u kterého jsem povytáhl koutky výše. ()

Lew.Ashby

Pokud bylo cílem filmu seznámit Bruce se současnou generací teenagerů, aby si řekli "hustej děda na skejtu" a mrkli i na jeho normální filmy nebo na něj zašli v budoucnu do kina, tak teda maybe. Ale jestli to měla být vtipná akční komedie ala Nice Guys, tak to se někomu sakra nepovedlo. ()

VincentB.

Willisa som nikdy nemal rád . Nikdy som mu neprišiel na chuť a možno aj vďaka tomu som nebol zaujatý do jeho starších filmových klenotov a nepôsobil na mňa tento film 50 percentne. Zasmial som sa dialo sa to čo sa malo diať. Dialo sa to presne tak ako sa to v tomto žánri diať má. Som spokojný. Rozhodne je to podarená dobre vybudovaná komédia. Hodnotím 70%. ()

Konev

Sranda, legrace, oddechovka....? Jak pro koho. Pro mě stupidní, rádoby humorný film, ve kterém ze sebe dělá Bruce totálního blbce. Myslím, že by si mohl vybrat lepší film s lepší rolí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Vykradli nás, vzali všechno! Vzali televizi, stereo, Taylořin Xbox. Nemůžu tomu uvěřit, vzali i Buddyho!" - "Zůstaňte v klidu, počkejte na policii." - "A kam jdeš ty?" - "Jdu si pro svýho psa." Bruce Willis jako soukromé očko, kterému Aquaman čmajzl psa. Zní to vtipně, ale opak je pravdou. Je to dost utahaný film. No, ale pokud chcete vidět nahatého Willise na skateboardu, nebo Willise jako ženu, tak směle do toho. - 30%. ()

Killbilly

Slušná oddechovka za mě za 3 hvězdy. Mám rád svoje oblíbence a rád je vidím, když se sejdou spolu. Děj náhodou zas tak blbý nebyl, spíš to chtělo větší švunk. No není to veledílo století, ale zase ven lezou podstatně horší filmy. Nízké hodnocení není podle mě objektivní jednoduše proto, že když si někdo přečte obsazení, čeká super pecku a on je tohle jen takový průměr. Jelikož takovýchto komedo-detektivek se točí zatraceně málo, tak lepší než nic. A prostě tak nějak z toho trochu vykukoval ten původní Moonshining, kde Bruce začínal. ()

MaxBodycount

Blackovka bez Shanea Blacka, alebo ďalší vehikel čo má pomôcť Bruceovi splácať výpalné. Ak si hodláte nechať ukradnúť hoďku a pol života filmom ktorý sa opilo potáca odnikiaľ nikam a zábavu si predstavuje ako šesťdesiatnika s revolverom zasunutým v anále, mám tu pre Vás favorita. Ja si radšej pôjdem dať trhať zub múdrosti. Moment filmového blaha: Možnosť ohlásiť pišpauzu a už sa nevrátiť. ()