Steve Ford (Bruce Willis) je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět. (Bontonfilm)

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Willis teda hodně polevil z nároků! Vůbec se mi tady nehodil. Každopádně pár vtipných momentů a hlášek se našlo. Hvězda za pejska. ()

Clark_Kent

Už jsem si myslel jak děda Willisů nějak zakrněl, no ale chyba lávky. Ten začátek je vratkej a pak to sází ale dobrý pohlavky musím říct. Solidně odlehčený a celkem i vtipný překvapení. Ústřední trojka Willis, Goodman a Momoa voněj jak dobře uvařený brambory. ()

RedRose

no... žádné vele-dílo to vskutku není a o to tvůrcům asi ani nešlo... já jsem se dobře bavil, protože to je zábavné, humor je tam slušný a herecké obsazení mi vysloveně sedlo až na tu Famke... tu fakt nemusím, ale byla tam asi 40 sekund, takže to nezkazila... výborná odlehčená jednohubka, která opravdu pobavila... 71% ()

Maniik88

Najhorší film, kde som videl Willisa. Bol to pokus o akéhosi Skauta, či Johna Wicka, alebo možno Smrtonostnú zbraň? Akurát bez Shane Blacka a jeho scenára, či Guy Ritchieho a jeho réžie. Trpel som, cítil som sa trápne a už dávno som nemal taký problém dopozerať film. Dávam 1* za možno 2 dobré hlášky a trochu dobrého Goodmana. Len tak ďalej Bruce a poletíš s mojej desiatky najlepších hercov. ()

XXXXXXXX odpad!

Kokotmedie o různých druzích strkání. O tom, kam zastrčí oplešatělý Brůs bouchačku, když u sebe zrovna nemá podpažní pouzdro, kam naopak strká vrásčitého willieho, kam lze strčit pořádnou výbavu a na jaká místa můžeme pohodlně podstrčit US M26. A příště tu o slepičce a kohoutkovi Brůci, ju! ()

ESW

Big Lebowsky a trochu Odcházeni, ale jen na zacatku. Stupnujici nahodilost to udrží v tempu a je to větší a větší zabava. Zombie bobri..! Jak tam všechno vychází a neskonci to nijak. Jen zachytí. Love it! ()

Mamlas

Filmy s Brucem mám obvykle rád, ale tuhle převážně trapnou blbost, u které se mi nezadařilo se ani jednou zasmát, jsem dokoukal jen s vypětím všech sil. ()

johnsnow odpad!

Pre mňa je Willis týpek ktorého si spojím s akčnými filmami a hoci sú jeho filmy od Millerovcov a iných slabšie ako jeho klasiky tak sú stále lepšie a akčné ako táto dobré obsadená nevtipná kokotina. ()

subic

Starej dobrej Brůs Williš opět v dalším v podstatě komediálním snímku. Jeeenže tady jen nepřicmrndává, tady rovnou jezdí na naháče na skejtu po ulicích. Tenhle film mi rozhodně vykouzlil úsměv na rtech, je to spíš taková parodie, trio Willis, Momoa a Goodman je fakt zábavná. 7/10 ()

walkingdead

Nečekaně zábavná a pohodová akční komedie se stárnoucím Brůsem, kterému se v závěru jeho kariéry aspoň občas daří vylovit z moře hoven koukatelný film, v kterém se pořád dokáže chovat jako drsňák a zároveň si ze sebe dělat srandu a nepůsobí to dementně. Obsazení je celkově hodně povedené. Varování: Představitel Azamata z Borata dostal další příležitost ukojit svůj exhibicionismus, takže pokud jste slabší povahy, dejte si na tu scénu pozor. ()

ostravak30

Bruce Willis si tu střihl podobnou roli jako v Můj soused zabiják. I tuto komedii bylo nutno brát trochu s nadhledem. Pravda, tvůrci se opírají o sexismy, trochu oplzlostí, ale hlavní komediální stránku zajišťuje ňouma Thomas Middleditch. Pak je tu John Goodman, který je dalším humorným prvkem, a kterého společně s B. W. asi často neuvidíme. Ve spojení s docela vtipnými dialogy se film dá snést. Svalovec si dokáže dělat srandu i ze sebe a navlíkne se třeba do ženských šatů. Hřejivé prostředí Los Angeles je další plus. Zápletka je trochu slaboduchá, ale reaguje na to, že snímek je možné brát čistě jen jako komedii. ()

DonBraso

Bože můj.Scenáristický duo stejné jako u filmu Poldové s Wiloušem byl totališe šajze hnus a zde se ještě překonají.What?To byla fakt trapárna,jak záznam z poslanecké sněmovny.Fór na tom je,že Jason Momoa byl nejlepší,protože v tomhle ranku jsem ho ještě neviděl.Ostatní můžou dělat co chtějí,ale je to jak kdyby někdo poprvé začal točit film a neuměl napsat ani ten dialog co by vůbec měl smysl.Jestli jsem se za tu krvavou stopáž jednou dvakrát pousmál,tak to bylo hodně.Je až z podivem,že jsem se dostal sice na vícekrát do cíle,ale vesměs jsem to mohl klidně zabalit.Je to vážně hrůza,protože Willis to prostě nedává a přehrává všude kde to jen jde.Někdy už fakt vypadá jak starej dědek do důchodu a pak přijde Bruce"prkno"Hawk,kde jen čumíte,proč na tohle musím koukat.Komplet scény do sebe zapadají jak ze seriálu ulice a ještě se to snaží bejt hrozně cool.Thomas Middleditch má hrát toho vzadu,velkýho vola,který tam bude cintat.Je prima ho sledovat,protože si říkáte,že tohle by divák mohl zahrát taky.Náměť se psem,který je prošpikován i odbočkou s drogama je už pomalu na rakev.Jedna hvězda za Momoa,dva nejspíš fórky,který už si ani nepamatuju:) ()

Aywes

Sympatické herecké obsazení táhne v celku obyčejný scénář s pár frky. Událost roku z toho určitě nebude, ale jako nenáročný kousek s Momoaem(je to takhle správně?), Goodmanem a Willisem...proč ne? ()