Steve Ford (Bruce Willis) je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět. (Bontonfilm)

blazma

Nuda, nuda, nuda. Nechci tomu dávat dlouho času na sepsání komentáře, protože tohle byla nuda a nezaslouží si to ani rozsáhlou kritiku. ()

MartinReno

Čistý Willis, jak za mlada.Bavil som sa po celý čas a to už som nad Bruceom lámal palicu.Goodman ho šikovne dopĺňal a miestami i prekonával. Momoa taktiež špliechal.Výborná oddychovka do každej nálady. ()

Kushina

Takhle komedie byla na tolik stupidní až byla dobrá. Spousta paradoxů a příběh se stále víc zamotával, ale prostě..... dobrý. Klasická béčková průměrná komedie. Willis to zahrál pro jednou opět dobře. 50% ()

Saxos

Bruce Willis, jako skejtosurfař soukromý detektiv, práce všeho druhu. Umím vše. Plážovou předškolní výchovu, jízdu na skejtu s pindíkem na vzduchu a pistolí mezi půlkami, jsem kámoš Pawouka, lichváře Juriho, dealera Prince i Jude Lůho, jsem hodný strýc pejskař i oběť tranďácký bandy a jako tlusté malé děcko dostával špatné jídlo. Pořád jsem přemýšlel o čem to vlastně je. Aha, komedie ve stylu pohádky „O kohoutkovi a slepičce.“ Klady: Steve, Dave i John docela pobavili a stopáž stačila. ()

belinko

John Goodman v poslednej tretine filmu kradne všetku slávu a až po nástupe jeho láskou zlomeného JA som sa začal pri scénach s ním baviť. Škoda, že ich nebolo veľa. Inak jednohubka, ktorá neurazí, no do týždňa zabudnete, že ste sa na ňu aj pozerali. ()

Franki69

Ne každýho tyhle filmy baví...mě teda moc a užil jsem si i vrásčitého Bruce Willise na skejtu s plandajícím šourkem nebo v ženských šatech v buhvíkolikátém zpracování zápletky krimikomedie, v který je každý tak trochu šmejd, příběhy jejich leváren se vzájemně proplétají a každej z hrdinů uzavírá krátkodová spojenectví s jiným hajzlíkem, aby ho vzápětí přechytračil. I když by se to chtělo tvářit jako něco od Guye Ritchieho, spíš se tu servíruje třeba klon Buď v Klidu (Be Cool). Takže s chutí do toho, ale připravte se nejen velkého B.W. kterej se snaží občas viditelně ze všech zbývajících sil, ale taky na odkvétajícího Johna Goodmana, hispánského dealera Jasona Momou a plejádu drobných cameo rolí se známými obličeji. Všichni brutálně přehrávají a necelých 90 minut letí bezmála videoklipovým tempem k závěru, kterej čekáte. A proč ne, máme tu jednu z nejlepších akčních jednohubek posledních let, byť už trochu dýchavičnou. A to všechno v krásných exteriérech kalifornského Venice Beach, které hrají samy o sobě. Nemám pocit že jsem viděl něco nezapomenutelného, ale rozhodně se podívám ještě alespoň jednou. Dávám 80% a lituju, že jsem se skejtování ve svém životě nevěnoval víc. ()

brasek

Mierne úsmevná komédia. Snaha filmárov všetko a všetkých zamotať a domotať neprináša body navyše, skôr mi to príde fádne. Snímok na jedno pozretie keď zrovna nie je čo robiť. ()

veverysiak

Je tu niekoľko zábavných scén ale o niečo viac tých nie celkom podarených, bohužiaľ na Bruceovi sa už začína prejavovať geriatrická strnulosť, čo je pri akčných hrdinoch vcelku neodpustiteľná črta, tiež celkové vystúpenie Goodmana je viac ako zbytočné, a tak asi najlepším dojmom pôsobí Momoa, ktorý si to evidentne užíval, na dobrý film dosť málo, takže 40%. ()

WugWugs

"Hey Bruce! Už si niekedy jazdil holý na skejte, schoval si zbraň v zadku alebo dostal po hube päsťou a rúžom od čierneho transsexuála. Že nie? A chcel by si?". Totálne prepálené béčko, ktoré sa neberie vážne, natočené len tak pre prdel, výsledok však až taký vtipný nie je. ()

nudlis

Nuda a šeď. Jedna hvězda za vtipný graffitti a parádní kozy Jessicy Gomes, ale jinak to stálo za hovno. Nevtipný, neakční, nemá to spád. Na Wiližovi je už hodně vidět, že je starej a už na to nemá, takže už by takovýhle filmy točit neměl. Goodman to samý - Walter Sobchak je jen jeden a žádná další postava se mu už ani nepřiblíží. Co se týká režijní a scénáristický dvojice - tihle hoši nic než maximálně průměr zatím nenatočili a těžko tomu bude jinak. Prostě na to nemaj. ()

JendaBenda

Super! Vtipné, akční a vtipné ;-) Komentáře tady nechápu. Film je to dobrý, hlášky pobaví a scénky taky. Začátek na prkně mi přišel nevím proč jak kdysi Moon lighting. Rozverný Willis. Scénka s prostitut(k)ama na schodech je super. "You know this can be dangerous...." "Maybe I get killed!" ;-) Doporučím dále. ()

Mark1983

Pravdou je, že v poslední době díky své aroganci nemá Willis moc dobré role, a některé jsou dokonce až podprůměrné, odfláknuté. Ale jsem zvědav na nové Přání smrti a tahle komedie je pro mě docela oddychová a párkrát jsem se i zasmál, za což dávám čtyři hvězdy, které jsou za mou spokojenost. Ovšem ta pistole mezi půlkama být nemusela. ()