Renata holkám tají, že Mirek žije. Když Johana zjistí, odkud jsou Mirkovy peníze, rozhodne se rodinnou firmu prodat. Olin Johanu před cestou do Německa varuje, je přesvedčený, že je v ohrožení života. Billy se nelíbí, že se Mirek zdržuje doma a hledá peníze, začíná tušit, že vdovy nejsou tak naivní, jak vypadají. (TV Prima)

mira007

Jediná nadprůměrná a trochu řekněme inteligentní linka je Plodková vs. Blažek/Beretová , Čvančarová vs. drážďanská mrazírenská vražedná mafie zavání brutální groteskou ale jestli si něco zapamatuji z pátého dílu, tak je to heslo "sex prodává" protože pět dní před premiérou uvolnila Prima do bulváru scénku s Lucií Siposovou jak se celá nahá vykloní ze sprchy a na půl sekundy ukáže bradavku na pravém prsu. Samozřejmě jako příznivec filmové nahoty oceňuji Luciu - jen tak dál, odvážné štěstí přeje, ikdyž se na té odvaze veze i kolega Maryško bez slipů, ale uvolnit tento pikosekundový záběr cíleně mi přijde dost úchylný. To opravdu mají změřeno, že když se provede reklamní kampaň s jednou bradavkou pět dní před premiérou dílu jednoho seriálu, tak stoupne sledovanost o xy procent? Myslím, že přesně tyhle akce dělají z filmové nahoty místo něčeho přirozeného právě skoroporno... tedy pokud ta sledovanost stoupne opravdu o dvojnásobek, tak škrtám slovo skoroporno a tleskám za užasný marketing. ()

IvcaSammet

Něco mezi odpadem a jednou hvězdičkou. Celý seriál zachraňuje pouze dějová linka Renaty, Mirka, Johany a firmy. Konečně se zase objevilo něco, co mě v jinak otřesném námětu zaujalo. Veronika s Filipem jsou vyloženě nechutní, dějovou linku s Alexem stále nepobírám, chování policie stále odmítám jakkoliv komentovat. Stále děs a hrůza, ale konečně se to začíná někam posunovat. ()