Epizoda 8 (E08) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2019, 55 min

Aj po záverečnom diely seriálu o vdovách, ktoré (ne)zabili svojich manželov zostáva pár nevysvetlených vecí. Preto by som sa nečudoval, keby sme sa o rok či dva dočkali ďalšej série. A musím povedať, že by som si ju s radosťou pozrel. P.S.: Predsa sa ukázalo, že Písařík nie je taký blbec, akého zo seba robil.(31.7.2019)

• Mulosz

Za celý seriál, protože tak nějak už to zde zřejmě jde hodnotit jen po epizodách, ale není možné dát jedno hodnocení seriálu jako celku. Což je celkem blbost, pokud jde o seriál na pokračování (u něj mi hodnocení po jednotlivých epizodách hlava nebere), nikoliv o cyklus, kde jsou jednotlivé části autonomní.(8.4.2019)

• adaben

Bohužel postupně přijatelný seriál pokazil jeho závěr. Nanicovatý, bez výraznější pointy, který si možná nechal otevřená vrátka na pokračování, jenže to by byla už jen hodně nastavovaná kaše, a navíc při tomhle pojetí závěru řada postav (vyjma figury P.Beretové) vyšla vlastně zpětně jako zbytečné figury (kupř. babička D.Batulkové, i vlastně šéf J.Vondráčka a dokonce i jinak zdařilá figura B.Polívky). A navíc byl-li hned na úvod vražedný čin, muselo být na konci po osmi dílech jeho vyřešení, potrestání vražedkyň, které přes všechny sympatie, byly prostě vražedkyně, ...nic z toho se nekonalo, a tak nakonec prohra seriálu.(8.4.2019)

• borohub

Samotný konec byl stejné zklamání jako celý seriál. Jediný kdo v celém seriálu za něco stál byl Olin a Anna Karolína, všechny ostatní role nesympatické a nudné. Myslím, že celý seriál by šel docela pohodlně zredukovat na 2 - 3 epizody a divák by o nic nepřišel. Jednu hvězdu dávám za znělku, která mi doteď hraje v hlavě a druhou právě za Olina a Annu Karolínu. 35%(8.4.2019)

• MrsAngel

Za celý seriál, byla to taková zábavná blbůstka, některé díly byly povedené, jiné slabší. Pobavila mě třeba scéna, kde je Plodková s Myšičkou v kuchyni a zjeví se tam "mrtvý" Blažek nebo když honí Čvančarová autem Siposovou poté, co se dozvěděla, že čeká dítě s jejím nevlastním synem. Poslední díl byl slabší, zakončení takové nijaké. Blažek, poté co zjistil, že se jich chtěly zbavit manželky a ne Schinken und Salami, měl odjet pryč za sexy barmankou Beretovou. Narážky kapitána na Brno byly trapné. Nejlepší ze 3 vdov byl výkon Čvančarové, Plodková unylá, Siposová moc přehrávající. Líbil se mi Bolek Polívka jako Olin a Anna Karolína.(8.4.2019)