Epizoda 8 (E08) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2019, 55 min

 • KukulienkaHO
  ****

  Aj po záverečnom diely seriálu o vdovách, ktoré (ne)zabili svojich manželov zostáva pár nevysvetlených vecí. Preto by som sa nečudoval, keby sme sa o rok či dva dočkali ďalšej série. A musím povedať, že by som si ju s radosťou pozrel. P.S.: Predsa sa ukázalo, že Písařík nie je taký blbec, akého zo seba robil.(31.7.2019)

 • Mulosz
  **

  Za celý seriál, protože tak nějak už to zde zřejmě jde hodnotit jen po epizodách, ale není možné dát jedno hodnocení seriálu jako celku. Což je celkem blbost, pokud jde o seriál na pokračování (u něj mi hodnocení po jednotlivých epizodách hlava nebere), nikoliv o cyklus, kde jsou jednotlivé části autonomní.(8.4.2019)

 • adaben
  **

  Bohužel postupně přijatelný seriál pokazil jeho závěr. Nanicovatý, bez výraznější pointy, který si možná nechal otevřená vrátka na pokračování, jenže to by byla už jen hodně nastavovaná kaše, a navíc při tomhle pojetí závěru řada postav (vyjma figury P.Beretové) vyšla vlastně zpětně jako zbytečné figury (kupř. babička D.Batulkové, i vlastně šéf J.Vondráčka a dokonce i jinak zdařilá figura B.Polívky). A navíc byl-li hned na úvod vražedný čin, muselo být na konci po osmi dílech jeho vyřešení, potrestání vražedkyň, které přes všechny sympatie, byly prostě vražedkyně, ...nic z toho se nekonalo, a tak nakonec prohra seriálu.(8.4.2019)

 • borohub
  **

  Samotný konec byl stejné zklamání jako celý seriál. Jediný kdo v celém seriálu za něco stál byl Olin a Anna Karolína, všechny ostatní role nesympatické a nudné. Myslím, že celý seriál by šel docela pohodlně zredukovat na 2 - 3 epizody a divák by o nic nepřišel. Jednu hvězdu dávám za znělku, která mi doteď hraje v hlavě a druhou právě za Olina a Annu Karolínu. 35%(8.4.2019)

 • MrsAngel
  **

  Za celý seriál, byla to taková zábavná blbůstka, některé díly byly povedené, jiné slabší. Pobavila mě třeba scéna, kde je Plodková s Myšičkou v kuchyni a zjeví se tam "mrtvý" Blažek nebo když honí Čvančarová autem Siposovou poté, co se dozvěděla, že čeká dítě s jejím nevlastním synem. Poslední díl byl slabší, zakončení takové nijaké. Blažek, poté co zjistil, že se jich chtěly zbavit manželky a ne Schinken und Salami, měl odjet pryč za sexy barmankou Beretovou. Narážky kapitána na Brno byly trapné. Nejlepší ze 3 vdov byl výkon Čvančarové, Plodková unylá, Siposová moc přehrávající. Líbil se mi Bolek Polívka jako Olin a Anna Karolína.(8.4.2019)