Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Renata dává Mirkovi druhou šanci a Johana vítězí nad Annou Karolínou. Jediná Veronika se nechce smířit se svojí životní situací a přesvědčuje kamarádky, aby svůj sen o novém životě nevzdávaly. Její zbrklý telefonát osudově zamíchá budoucnost všech tří žen a vypadá to, že zničí vše, co doposud vybudovaly. (TV Prima)

Recenze (19)

troufalka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Černé vdovy jsou takový malý český fenomén. Námět je dobrý, dialogy dobré až famózní, herecké obsazení i výkony jsou skvělé. Přesto je výsledek spíš průměrný. Možná je to tím, že při kombinaci žánrů je vždycky jeden potlačen. I tady jde spíš o dobrou komedii a podprůměrnou detektivku. Přitom jednotlivé figury byly hodně zábavné. Jan Vondráček jako značně stylizovaný Pražák (od počátku bylo jasné, že v tom jede), pak nastoupil Jiří Maryško, který to jako podivín 1. kategorie totálně zabil. I vedlejší role totiž stály za povšimnutí, třeba pikolík Petr Buchta byl hodně výživný. ()

Mulosz 

všechny recenze uživatele

Za celý seriál, protože tak nějak už to zde zřejmě jde hodnotit jen po epizodách, ale není možné dát jedno hodnocení seriálu jako celku. Což je celkem blbost, pokud jde o seriál na pokračování (u něj mi hodnocení po jednotlivých epizodách hlava nebere), nikoliv o cyklus, kde jsou jednotlivé části autonomní. ()

Reklama

borohub 

všechny recenze uživatele

Samotný konec byl stejné zklamání jako celý seriál. Jediný kdo v celém seriálu za něco stál byl Olin a Anna Karolína, všechny ostatní role nesympatické a nudné. Myslím, že celý seriál by šel docela pohodlně zredukovat na 2 - 3 epizody a divák by o nic nepřišel. Jednu hvězdu dávám za znělku, která mi doteď hraje v hlavě a druhou právě za Olina a Annu Karolínu. 35% ()

Franki69 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Viděl jsem poslední půlhodinu posledního dílu. No a také dva první, po kterých jsem měl jasno, že ne ne ne! Poslední půlhodinka celé té anabáze mě ale zajímala…přeci jen, šlo o konec docela složitého krimi příběhu. Ha Ha Ha, to by ale nesměla mít „na svědomí“ TV Prima. Takže co jsem viděl? Vražedkyně unikly trestu, protože jim to hlavní vyšetřovatel „odpustil“. Jeden ze „zabitých“ se na samém konci ujistí, že ho jeho žena chtěla odpálit do povětří dortem k jeho narozeninám…a chystá se s ní na další společně prožitá léta. To, že mu jeho milenka uteče s jeho penězma nijak neřeší. To že ho soused, který mu balil ženu vyká, to už je jen taková drobná bizardnůstka, kterou už asi nechtěl řešit nikdo, za pět minut budou přeci titulky, no ne? No a nejvíc mě vylekal „open end“, vypadá to, že nějaká ta pokračování budou.. Z kategorie odpad prostě není důvod slevovat. ()

DrifterSoul 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě za seriál (hodnocení po epizodách mi fakt připadá jako pitomost) : Docela příjemně přihlouplá, střelená a zcela nereálná inteligentní nadsázka. Pokud by tohle bral někdo vážně - jako thriller, a takto i hodnotil, vyslovuji mu upřímnou soustrast a politování. Přes shora uvedené, jsem se docela bavil - tedy z těch komických "vážně" míněných hlášek a cliché. A BTW, pohled na všechny tři vdovy byl velmi příjemný. Rovněž bavila srandovní poloha moravského Olina/Polívky, nebo protřelého "baliče"/Myšičky. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama