Nechce sa vam sledovat prve dve serie serialu Narcos? Tak si pustite tento film, ktory pôsobi ako ich zostrih. Lenze na tak malom priestore su vsetky udalosti podane strasne skratkovito a mnohe tu uplne chybaju. Naviac je to cele nepochopitelne podane z pohladu novinarky, ktora bola do Escobara zamilovana a tak je mnoho udalosti podanych romanticky, co sa zmeni az v druhej polovici filmu, ked uz aj jej dôjde co je ta vyzrata svina zač. Pokial ste videli Narcos, tak nema ziadny zmysel stracat s timto filmom cas. 5/10.(7.7.2018)

První film o Escobarovi, který jsem viděla nebo, který ho zahrnuje. Nebudu lhát, moc jsem o tomhle kolumbijském zbohatlíkovi nevěděla, jen že jel v drogách a díky tomu si nahrabal pár peněz, více ne. Největším a nejsilnějším aspektem filmu je rozhodně Javier Bardem, který je v roli Escobara skoro až k nepoznání a je škoda, že se film více nezaměřuje na něj a jeho úhel pohledu. To je dle mého názoru velká chyba, že příběh je vyprávěný z pohledu ženy, milenky, hysterky, kterou ztvárnila Penelope Cruz (byla také výtečná). Navíc film je možná trochu zdlouhavý, mohl by být kratší, první půlka není tolik zajímavá, jako ta druhá, kde se konečně něco děje.(9.4.2019)

Život narkobarona, tentokrát pohledem jeho ženy. Pokud čekáte zfilmované Narcos do podoby celovečeráku, budete zklamaní, protože scén, které by nám přiblížily Escobarovu povahu, nebo jeho neuvěřitelné (a často brutální) činy je pomálu. Pořád se ale jedná o dostatečně zajímavý film, který nám trochu přiblíží život jednoho z nejpozoruhodnějších lidí, co kdy žil.(2.12.2018)

No, myslím, že pomalu stačilo. O Pavlíkovi už je teď snad víc filmů než těch s Hitlerem a sledovat totéž jen s jinými držkami a trochu posunutým úhlem kamery, k tomu všem v dost softpornovém provedení, to jednoho po sté již docela otráví. Paní Křížové by sice i přes blížící se mumifikaci pořád stálo za to poklikat na kastaněty, i když skvěle předstírá povrchní slizkou zlatokopeckou pizdu, a Šavi taky vystřihnul toho kolumbijského cigoše s grácií sobě vlastní, nicméně S-bar je již kompletně vypit a snažit se přehrát famózního Benedikta Býkovského nebo Wágnera Moulu, to je jako pokoušet se upíchat nymfomanku po Siffredim. Takže tři za marnou snahu na vyčpělém námětu a doufám, že Eskobar resurekšn už nebude!(29.7.2018)

Fenomenálně démonický Javier Bardem, v této uceleneé kapitole ze života narkobarona Pabla Escobara. Snímek Loving Pablo se mimoto může pochlubit skvělým scénářem, brutálními scénami (motorová pila), soundtrackem a v neposlední řadě i Penélope Cruz, jejíž herecký výkon zdatně kontrastuje s chladným podáním Javiera Bardema. Bohužel, snímek má jednu zásadní vadu. Stejně jako letošní "Sicario: Day of the Soldado" prostě v některých pasážích ztrácí "drajv", což se citelně projevuje zejména v oblasti některých dialogů, které pak tedy ztrácí na své údernosti. Až na tento detail jsem se snímkem Loving Pablo navýsost spokojen. Jako nekompromisní ukázka toho, kam až je pro peníze a respekt člověk schopen zajít funguje více než dokonale. Skvělá práce!(7.7.2018)

• - Ponuku zahrať si Pabla Escobara nedostal v tomto prípade Javier Bardem prvýkrát. Po prečítaní scenárov ponuky vždy odmietol, lebo chcel Escobara stvárniť nie iba ako ikonu a zločinca, ale ako skutočného človeka. To mu vraj ponúkol až tento film. (leila22)

• - Penélope Cruz a Javier Bardem tvoří od roku 2010 manželský pár. (Punisher)

• - Snímek je inspirován knihou „Loving Pablo, Hating Escobar“, jejíž autorkou je novinářka Virginia Vallejo. (tedvidek94)