Černočerná komedie Já, Tonya přináší divoký a stěží uvěřitelný příběh, který by vydal hned na několik životů. Vzestup z ničeho až na vrchol, touhu, vášeň, pád na samotné dno a jeden z největších skandálů sportovní historie. Tonya Harding patřila svého času mezi nejlepší krasobruslařky světa, všichni si ji ale budou navždy pamatovat ve spojení s šokujícím útokem na její soupeřku Nancy Kerrigan. (Bontonfilm)

lekorice007

Ten film je drsnější a temnější, než by člověk od snímku o krasobruslařkách čekal, ale postavy jsou skvěle vykreslené a Allison Janney dostala za svoji roli Oscara zcela oprávněně. Zaujaly mě krasoblruslařské scény - je fascinující, jakým způsobem už je lze dnes ´natočit´tak, že vypadají jak olympijské jízdy skutečné Tonyi Harding. ()

stepma

Po několikaměsíčním očekávání přišlo velké ochlazení. První polovina mi moc nesedla - útlé dětství působilo jako z rychlíku, náctileté flashbacky s třicátníky v hlavní roli moc neseděly. Ale pak se to rozjelo a po 45 minutách zklamání - wow! Zapomínala jsem dýchat, v duchu křičela "nedělej to, zajeď to dobře, nevracej se k němu, co to děláš". Závěrem naprosto famózní a 100% uvěřitelný výkon Margot Robbie mě uvedl do lítostivých slz a vyšrouboval původní zklamání na 4,5*. Těším se na další shlédnutí! ()

TheKleofa

Pro mě velké překvapení v pozitivním slova smyslu. Wow. Absolutně zasloužený oscar i nominace. Životopisné filmy většinou bývají všechny stejné, ale tenhle neobvyklý formát s odlišným stylem vyprávění příběhu u mě zabral. ()

JCS

Za tohle ztvarneni ubohe krasobruslarky bych urcite ocenil u postele jednu zlatou sosku s rozteklou Margotkou. Zaslouzila by cenu akademie... ()

Gemeroid

Takhle se mají točit filmy! Všichni se můžete posrat z nějakých přiblblých Kvínů, tomuto však nesahají ani po paty uvězněné v blbě zavázané bruce lee. Postavy skvělé, dialogy vtipné, žádná nuda, jeden z nejkvalitnějších filmů co jsem viděl. Paráda. ()

kodwin

Překvapení. Jeden z nejlepších sportovních filmů, co jsem viděl. Netradiční příběh, vynikající Margot Robie a atmosféra amerického venkova dělají z Já, Tonya výborný film. ()

Katyn1940

Margotka je skvělá a dokazuje, že není jenom hezká herečka, ale taky super herečka. Paul Walter Hauser je nejlepší hňup široko daleko. Sebastian Stan je super hňup číslo 2. A Allison Janney byste za matku opravdu mít nechtěli. Obecně nejsilnější stránkou filmu jsou herecké výkony. ()

Bogrant

V tomto prípade viac než by bolo zdravé ironický a "nad vecou" sa chovajúci životopisný film, ktorý to všetko berie v dosť odviazanom rytme (no veľmi som sa nesmial, skôr nechápavo krútil hlavou) a iba samotný incident to ku záveru ako tak vyostrí, hoci len na krátku chvíľu. Celý čas akoby bol režisér do skutočnej Tonyi snáď zaľúbený a velebil ju, ale povedzme si na rovinu, je to pekná mrcha (rovnako ako jej matka). A práve tento pohľad iba z jednej strany mi najviac prekážal. Samotný prípad dodnes zaujímavý, film nijak prevratný. Margot dobrá, no stále jej neviem prísť na chuť. ()

gizi

Vadila mi sice ta sprostá hrozná matka, ale tak to asi mělo být. Jinak nadprůměrný "životopisný" snímek s výbornou doprovodnou muzikou. 75%. ()

mullerad

Ktovie koľko zabudnutých, nevšimnutých alebo nepochopených talentov chodí medzi nami? Film ukazuje ťažký život a nesplnenú kariérnu túžbu extravagantnej krasokorčuliarky. Film o skutočnej osobe. ()

RoyBatty444

Film pôsobí dobre a je aj celkom svižný. Margot občas prehráva, čo sa do životopisného filmu moc nehodí. Takisto Sebastian nie je moc presvedčivý ˝Jeff˝. ()

90125

Americké white trash sedlákovo v plnej kráse (snáď si niekto nemyslí, že imbecilov máme len u nás), alebo americký sen rozpadnutý na sračky. Tento film má gule od začiatku do konca a ja som sa celú dobu skvele bavil. Život prináša tie najzaujmavejšie príbehy a aj najneuveriteľnejšie postavy. Chvíľu som uvažoval či by tejto biografii nesedela skôr plnohodnotná dráma, ale fakt je, že takáto fargoidná čierna komédia funguje výborne. Herci vystupujú zo svojích rolí a komentujú pre diváka vierohodnosť tejto hranej rekonštrukcie, čo je fakt sranda. Robbie a Alisson "prečo do pi*i som v druhej časti filmu tak málo ?!?" Janney sú absolútne brilantné a hlavne vďaka ním má tento film vysoké kvality. Vlastne neviem prečo nedám aj poslednú hviezdu. Ale to nie je moja chyba ! 75 % ()

JB001

Krasobruslení je sport, který mne nikdy nezajímal, a tudíž jsem si film pustil jenom kvůli Margotce, a nelituji. Výborný životopisný film. To však neznamená, že teď to krasobruslení začnu sledovat. ()

malahradna

Zábavná jazda životom Tonye. Tak zvládnutý životopis? som už dávno nevidel. Bavilo ma to od začiatku až do konca, veľmi netradičné vstupy, keď postavy hovoria priamo na divákov. Výber hercov bol excelentný, výprava a kamera tiež. Trošku mi vadilo to štylizovanie starších hercov do role mladých a miestami hluché miesta. Inak spokojnosť. ()

90. Oscary - výsledky

11.12.2017

Margot Robbie a Lady Gaga touží po Oscarech

Margot Robbie a Lady Gaga touží po Oscarech

24.09.2017

Na internetu se často řeší, že je málo filmů s ženskými hrdinkami. Určitě vás tedy potěší, že se blíží hned dva ambiciózní projekty, které budou stát na slavných dámách a právě dostaly datum premiéry… (více)