Reklama

Reklama

Černočerná komedie Já, Tonya přináší divoký a stěží uvěřitelný příběh, který by vydal hned na několik životů. Vzestup z ničeho až na vrchol, touhu, vášeň, pád na samotné dno a jeden z největších skandálů sportovní historie. Tonya Harding patřila svého času mezi nejlepší krasobruslařky světa, všichni si ji ale budou navždy pamatovat ve spojení s šokujícím útokem na její soupeřku Nancy Kerrigan. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (447)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Zábavný film z, pro mně, nepříliš atraktivního prostředí krasobruslení. Musím uznat, že ty její jízdy byly natočené poutavě. Hlavní tahák je ale buranský prostředí, ve kterém se hlavní hrdinka pohybuje. Fascinoval mě ten špekoun a nechápal jsem proč se furt vracela k tomu manželovi, když jí furt jen dával do držky. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Zábavné až slzopudné. Robbie jako Harding a Janney jako její matka jsou báječní. Myslím že film je dobrý tím, že není pojat jako suchopárná kronika hrdinčina života ale je vystiženo to podstatné neviditelné kouzlo. Ovšem od všeho je tu trochu - těžké dětství, obtížné vztahy sportovní zákulisí, násilný útok, až je to nakonec o ničem. Je to takové dokumentárné nestranné - nefandí se žádné straně. Až nevíme o čem se vypráví. ()

Reklama

eLeR 

všechny recenze uživatele

V období incidentu som krasokorčuľovanie sledovala celkom intenzívne. Jasné, že mi bola Tonya nesympatická, ale ako prvá skočila trojitého axela, a to sa cení. Spracovanie jej životného príbehu poňal Gillespie vskutku originálne, ja som sa kráľovsky bavila ... a podľa všetkého to ani Tonye extra nevadilo. Muzika tiež výborná a herci detto. Kto ale na seba strhol úplne moju pozornosť bol bodyguard a medzinárodný expert v boji proti terorizmu Shawn v podaní P. W. Hausera ... to teda bol zákuštek. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Výborne natočené po každej stránke, avšak osobne som sa nemohol preniesť cez skutočnosť, že vrcholový športovec, ako Tonya Harding, žije sťaby vidlák s navyše neuveriteľne drbnutým a násilnickým megachujom, čo ma sralo celý čas a kazilo mi to tak zážitok z filmu rovnako, ako i fakt, že do úlohy 15 ročnej baby drbli takmer tridsať ročnú ženskú! S týmto to trochu prehnali... ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„CELEJ MŮJ ŽIVOT MI ŘÍKALI, ŽE ZA NIC NESTOJÍM…“ /// Z Olympijskejch her rovnou na stránky bulvárních deníků…Tonya Harding a příběh jejího života – a vono teda je vo čem vyprávět! A ten zvolenej způsob je parádní! Tonya totiž nebyla žádná princeznička (tak nějak jsem to vo krasobruslařkách předpokládal…). Dokumentárně hranej hranej životopis o tom, co bylo před a po tom co „gilloolylovali“ Nancy Kerrigan. Fakt jsem byl překvapenej, jak je to působivý… ovšem takovejhle příběh nevymyslíš. To se kurva muselo fakt stát, protože tolik kreténů v jednom příběhu… prostě Fargo podle skutečnosti! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) (Ne)rozumím: Jedu pozadu, pak dopředu po levý noze a pak se nějak vymrštím a udělám tři a půl otoček… 2.) Zjistím, proč si blbý holky nemaj brát idioty. 3.) Thx za titule „JustMeeKatie“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * (ale černej!) AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (48)

Zajímavosti (27)

  • Herečka Allison Janney jako mladá trénovala, aby se stala profesionální krasobruslařkou. Když jí bylo 17 let, vážně si poranila koleno, když propadla skleněnými dveřmi. Hrozila jí amputace, naštěstí se uzdravila, ale s bruslením musela přestat. (Streeper)
  • Díky vytrénované postavě Margot Robbie, která navíc měří 168 cm, působila její Tonya Harding mnohem souměrněji, než tomu bylo ve skutečnosti. Skutečná Tonya Harding totiž měří pouze 155 cm, přičemž měla oproti ostatním krasobruslařkám té doby solidní svalovou hmotu, kterou následně využila v boxu. (Martrix)

Související novinky

90. Oscary - výsledky

90. Oscary - výsledky

05.03.2018

Výroční 90. ceny americké akademie znají své vítěze. Nejprestižnější ocenění a díky tomu také „nejoblíbenější chlapík Hollywoodu“ se předával v Dolby Theatre, jak už je tomu dlouhou dobu zvykem.… (více)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Začíná se nám finalizovat žebříček TOP 10 nejlepších celovečerních filmů, uvedených v české a slovenské distribuci v roce 2017: 1. Thor: Ragnarok, 2. Wind River, 3. Logan, 4. Paddington 2, 5. Dunkirk… (více)

Na Zlaté glóby vyrazí Spielberg i Nolan

Na Zlaté glóby vyrazí Spielberg i Nolan

11.12.2017

Jak určitě víte, filmové ceny většinou není zas tak těžké předpovídat. Letošek ale bude jiný, jelikož zatím nemáme žádného velkého favorita, což názorně předvádějí nominace na 75. Zlaté glóby. Kdo se… (více)

Margot Robbie a Lady Gaga touží po Oscarech

Margot Robbie a Lady Gaga touží po Oscarech

24.09.2017

Na internetu se často řeší, že je málo filmů s ženskými hrdinkami. Určitě vás tedy potěší, že se blíží hned dva ambiciózní projekty, které budou stát na slavných dámách a právě dostaly datum premiéry… (více)

Reklama

Reklama