Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (721)

Cival 

všechny recenze uživatele

Bay mě hodně mile překvapil. Poprvé od Skály dokázal svůj nesporný filmařský potenciál přetavit v nadupanou akci. Už jsem si zoufal, že natrvalo zůstane u sraček jako je Armageddon. Rozhodl jsem se mu dát poslední šanci, vždyť Mizerové byli do této chvíle mou nejoblíbenější Bayárnou - díky cool ústřední dvojici a skvělém mixu vtipných hlášek a adrenalinové akce. Dvojka je o mnoho lepší než první díl. Více zbraní, více aut, víc badmotherfuckers, co si zasloužej nakopat prdel, víc krásnejch koček a bohužel i trochu víc minut. To je spolu s bezkrevnými záporáky snad jediná chyba. Bay se vrátil v parádní formě, nepáře se s lidkými komčetinami, ani morálkou. Prostě KUREVSKY DOBREJ NÁŘEZ! Za pět hvězdiček samozřejmě jen ve svém žánru totálního výplachu a při prvním shlédnutí. Napodruhé velmi dobré čtyři. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Nemůžu dát jiné hodnocení. Michael Bay se vrátil s dokonalým akčním filmem. Jde o velmi zábavnou a zároveň zvrácenou zábavu. Většina vtipů a hlášek skvěle funguje a musím říct, že takhle jsem se u filmu nezasmála už hodně dlouho. Nemusím asi zdůrazňovat, že bayovská akce je úchvatná a monumentální. Pro člověka, který jeho filmy zbožňuje, je tahle podívaná hotová extáze. Takhle mají vypadat buddy movies. Většina akčních filmů nesáhá Bad Boys II ani po kotníky, tohle je totiž opravdový nářez jak se patří i s dost násilnými scénami. Will Smith je opravdu cool, Martin Lawrence celkem zábavný, stejně jako Joe Pantoliano. Jen ten Peter Stormare nedostal moc prostoru, to ale vynahrazuje v roli záporáka vynikající Jordi Molla. Michael Bay naštěstí příliš nenapodobuje jedničku a příběh je vystavěn poněkud odlišně, což je jen a jen dobře. Bad Boy Michael Bay je zpátky se vší parádou.... uaaaaaaaaa:-) ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Michael Bay tady přebíhá od akčního filmu ke komedii a já si myslim, že už mu vážně hrabe. Občas se sice zasmějete, ale spíš se přistihnete se zvedlým žaludkem - "vyšetřování" v márnici je vážně velká sranda. Film je plný vyložených nesmyslů ( z pytlíku vypadnou jen 2 tablety extáze a skočí přímo do sklenice) a stupidních blábolů. Co si asi Michael Bay myslí o lidech, pro které takové veledílo ušil přesně na tělo? ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Zvrátený, vulgárny, hyper-deštrukčný fetiš pre 'moderné publikum', natočený s retardovaným scenárom na stole a extázou v palici. Bad Boys II sú zábavnejší a elektrickejší než Bad Boys, ale tiež špinavší, hektickejší a chaotickejší. Vrátane akčných scén, ktoré majú ďaleko k elegancii tých z The Rock. S výnimkou auto naháňačky na miamských mostoch, ktorá patrí k tomu najlepšiemu v žánri. Najkomickejšiu figúrku si - bohužiaľ na veľmi malom priestore - strihá Joe Pantoliano. Škoda je i nevyužitého potenciálu ruského slizouna Petera Stormarea. Hlavný záporák je OK. Celkovo miestami VEĽMI vtipná a svižná, a miestami úplne hluchá a tupá zábava. Michael Bay utrhnutý z reťazí a zbavený citu pre mieru. Wusaaa! ***1/2 ()

golfista 

všechny recenze uživatele

Michael Bay ztratil soudnost. Myslet si o divákovi, že mu stačí k filmovému zážitku pouze dobře řemeslně natočený reklamní videoklip natažený na 150 minut dialogama, které rámují "příběh" o ničem, to mě urazilo.... Já akční filmy moc nemiluju, ale Bayův styl ve Skále mi příjemně vyrazil dech. Dokonce Armageddon neodsuzuju jako mnoho jiných a pokles formy v Pearl Harboru jsem považoval za výjimku. Ale že klesne takhle hluboko, to jsem nečekal !... Když jsem se po několikátém "přetečení" únosné míry vkusu podíval na hodinky a zjistil, že to bude trvat ještě hodinu, tak se mi zvednul kufr - fakt ! :) .... Když se podíváte na trailer, uvidíte VŠECHNO podstatné a další dvě hodiny se můžete věnovat něčemu příjemnějšímu. ()

Galerie (59)

Zajímavosti (41)

  • Při závěrečné honičce, než se dá H2 z kopce dolů, je zřetelně vidět, že má prasklé přední sklo (pohled zevnitř), když je však pohled na vůz zpředu, sklo je v pořádku. Autu také střídavě upadávají zpětná zrcátka. Pokud je má, tak jsou buď jsou černá, nebo stříbrná. (pemap)
  • Během natáčení honičky se naprostým zázrakem nijak nepoškodilo používané Ferrari. Když se ale scéna dotočila, Martin Lawrence při otvírání dveří odřel lak o betonový sloup. (Ai.ma)
  • Michael Bay se mihne v epizodní roli muže, kterému chce Marcus zabavit auto. (Ai.ma)

Související novinky

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí

27.09.2007

Když necháme stranou Mizery 2, v nichž opravdu nebyla nouze o krvavé gejzíry a zpomaleně prskající mozky, Jerry Bruckheimer v posledních letech točil jeden rodinně laděný přístupák za druhým. To víte… (více)

Reklama

Reklama