Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  *****

  Dvojkou BAD BOYS se Michael Bay vrátil přesně tam kam patří. Akční, hláškovací oddechovky mu totiž vždycky šli nejlíp. A když už se vracel vzal sebou dva miamské policajty z oddělení narkotik Mika Lowreyho (Will Smith) a Marcuse Burnetta (Martin Lawrence). Je trochu škoda, že scénář se ztrácí v záplavě bezchybné akce, prokládané trefnými hláškami Willa Smithe a Martina Lawrence, ale nic nemůže být dokonalé. Bay si to však vynahrazuje šílenými scénami z márnice nebo z aut padajícími mrtvolami (snad nebudu za šílence, když se přiznám, že jsem se tehda v kině dusil smíchy). Možná bych se nezlobil, kdyby jsme se dočkali alespoň podobně dobré trojky.(24.11.2006)

 • Shakers
  *****

  Ťažko povedať, že či je prvý alebo druhy diel lepši. Pre mňa sú obe časti také rovnaké. Rozdiel je len v tom, že tu je viac akcii a viac hlášok. Opäť geniálnych. Posledná polhodina výbuchov a naháňačka s Hamerom ma posadila na zadok. Ostal som pozerať s otvorenou papuľou. Bay je proste majster vo svojom odbore! 95% - 5*(11.10.2009)

 • tron
  ****

  „Nemá dnes náhodou koncert Ricky Martin?“ Strhujúci návrat, oproti ktorému pôsobí originál z roku 1995 (ktorý sa mi nikdy príliš nepáčil) ako chudobný bratranec. Režisér Bay a producent Bruckheimer nasadzujú robustné akčné 147-minútové tempo, okorenené výbornou blaxploitation buddy dvojkou Smith/Lawrence. Tvorcovia odvážne a naplno ťažia z vysokej neprístupnosti formou krvavých detailov (vystrelené mozgy z hláv), neskrývaným rasizmom, pre niekoho nestráviteľnými nápadmi (potkany, márnica, sitkomová pasáž medzi elektrospotrebičmi) a celkovou s prepáčením nasratosťou (je osviežujúce vidieť raz za čas spravidla skôr „nezávadného a pohodového“ Willa Smitha ako neovládateľného násilnického psychopata). K tomu bolesťami hlavy trpiaci policajný kapitán Joe Pantoliano a desiatky originálnych nápadov (tanec, bazén, jachta). Gigantická akcia (automobilová naháňačka) a jeden zo sto najlepších akčných filmov svetovej kinematografie (a po SKALE a OSTROVE tretí najlepší od Baya). Diabolsky zrežírované - a to Baya „nemusím“. Kino Považan 2003(8.11.2004)

 • Lima
  *

  Bay se ideálně strefil do xenofobní nálady Ameriky posledních let. Bad boys II. jsou řízná adrenalinová jízda, ze který se mi dělá šoufl. A co na to Martin Lawrence?......."To neřeš. My dva jsme prostě nabušený drsňácký poldové a vy ostatní jste =CENSORED=, který můžem rozmašlovat na kaši, zdemolovat, co nám přijde pod ruku a na zákony serem. Všichni cizinci jsou póvl, že si děláme prdel z mrtvol v márnici, to je nám u prdele, naše těla to nejsou, že jo, he, he, he. To přejíždění mrtvol z funebráku, dyť je to hlína, negře, ne? A Kubánci? To jsou podlidi, takovej lidskej odpad, ty jejich chatrče bych klidně přešmajcloval i buldozerem, že tam můžou bejt ňáký lidi, na to seru, takovej komoušskej póvl."....."A nemyslíš, Martine, že trocha sebereflexe by neškodilo?"......"Vo čem to =CENSORED= žvaníš? Spoustě lidem se to líbilo, i KevSpa byla nadšená! Když na to nemáš, tak proč čumíš na akční filmy?"......"To se pleteš, Martine. Já akční filmy miluju. Jenom tu vaší hyperdrsňáckou pózu nemusím a ty mně sereš obzvlášť, řekl bych, že ses minul povoláním."......"FUCK YOU, MAN!!!!"......"Jo a ještě něco. Při akčňáku mám potřebu se aspoň trochu sžít s hlavní postavou. To u vás dvou nehrozí. Naopak bych vám přál, aby vám někdo nakopal prdel. A nadsamcovi Bayovi obzvlášť."......."=CENSORED=. =CENSORED="..."A tak už se nezlob, Martine."......(17.2.2004)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Trevor Rabin: 1. Intro ,2. Show Me Your Soul - P. Diddy, Lenny Kravitz, Pharrell Williams, Loon ,3. La, La, La - Jay-Z ,4. Shake Your Tailfeather - Nelly, P. Diddy, Murphy Lee ,5. Girl, I'm A Bad Boy - Fat Joe & P. Diddy featuring Dre ,6. Keep Giving Your Love To Me - Beyonce ,7. Realest N*ggas - Notorious B.I.G. & 50 Cent ,8. Flipside - Freeway ,9. Pretty Girl Bullsh*t - Mario Winans featuring Foxy Brown ,10. Model - (Interlude) ,11. Love Don't Love Me - Justin Timberlake ,12. Relax Your Mind - Loon ,13. Didn't Mean - Mary J. Blige ,14. God Sent You - (Interlude) ,15. Why - Da Band ,16. Shot You - (Interlude) ,17. Gangsta Sh*t - Snoop Dogg w/Loon ,(18.5.2011)

 • - Při honičce na mostě je možné si u vybuchujících vozů všimnout zařízení, které vůz na rovné silnici dokáže za jízdy otočit na střechu. (ledofredo)

 • - Kamión, ktorý ukradne haitský gang, bol červený Mack Vision z roku 2000 a jeden z automobilov, ktorý zničí, bol legendárny Volkswagen Campmobile z roku 1976. Vo filme sa tiež objavia veterány Chevrolet Two-Ten z roku 1954 a Chevrolet One-Fifty z roku 1955. (Raccoon.city)

 • - Při natáčení honičky Michael Bay umístil několik kamer do aut a požadoval po řidičích, aby naráželi do padajících vozů. Chtěl tak získat záběry, které ještě nikdo v honičce nepoužil. (Ai.ma)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace