Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  *****

  Will Smith - (Mike Lowrey) +++ Martin Lawrence - (Marcus Burnett) +++ Jordi Molla - (Juan Carlos ´Johnny´ Tapia) +++ Peter Stormare - (Alexei) +++ Gabrielle Union - (Syd) +++ Theresa Randle - (Theresa Burnett) +++ Joe Pantoliano - (Kapitán Howard) +++ Otto Sanchez - (Carlos) +++ Michael Bay - (Šofér v aute) +++ Produkcia: Jerry Bruckheimer +++(2.4.2007)

 • kleopatra
  *

  Michael Bay tady přebíhá od akčního filmu ke komedii a já si myslim, že už mu vážně hrabe. Občas se sice zasmějete, ale spíš se přistihnete se zvedlým žaludkem - "vyšetřování" v márnici je vážně velká sranda. Film je plný vyložených nesmyslů ( z pytlíku vypadnou jen 2 tablety extáze a skočí přímo do sklenice) a stupidních blábolů. Co si asi Michael Bay myslí o lidech, pro které takové veledílo ušil přesně na tělo?(15.9.2004)

 • POMO
  ***

  Zvrátený, vulgárny, hyper-deštrukčný fetiš pre 'moderné publikum', natočený s retardovaným scenárom na stole a extázou v palici. Je to zábavnejšie a elektrickejšie, ale tiež špinavšie, hektickejšie a zmetenejšie než jednotka. Vrátane akčných scén, ktoré majú hodne ďaleko k elegancii tým z THE ROCK. Najkomickejšiu figúrku si - bohužiaľ na veľmi malom priestore - strihá Pantoliano, škoda je i nevyužitého vysokopotenciálu ruského slizáka Stormarea. Hlavný záporák je OK. Celkovo miestami VEĽMI vtipná a svižná, a miestami úplne hluchá a tupá zábava. Alebo... Bay, utrhnutý z reťazí a zbavený citu pre mieru a najmenšieho pudu ľudskej sebazáchovy. Wusaaa! ***1/2(15.8.2003)

 • golfista
  *

  Michael Bay ztratil soudnost. Myslet si o divákovi, že mu stačí k filmovému zážitku pouze dobře řemeslně natočený reklamní videoklip natažený na 150 minut dialogama, které rámují "příběh" o ničem, to mě urazilo.... Já akční filmy moc nemiluju, ale Bayův styl ve Skále mi příjemně vyrazil dech. Dokonce Armageddon neodsuzuju jako mnoho jiných a pokles formy v Pearl Harboru jsem považoval za výjimku. Ale že klesne takhle hluboko, to jsem nečekal !... Když jsem se po několikátém "přetečení" únosné míry vkusu podíval na hodinky a zjistil, že to bude trvat ještě hodinu, tak se mi zvednul kufr - fakt ! :) .... Když se podíváte na trailer, uvidíte VŠECHNO podstatné a další dvě hodiny se můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.(16.2.2004)

 • Shakers
  *****

  "Modrá síla vy rasisti. Maiamská policie. To čumíte dva negři." Ťažko povedať, že či je prvý alebo druhy diel lepši. Pre mňa sú obe časti také rovnaké. Rozdiel je len v tom, že tu je viac akcii a viac hlášok (Buď dáš tu pistoli dolů a já ti z milosti možná flusnu jednu do ramene nebo si dál hraj na Bonda a já ti jí zavrtám pěkně do hrudníku). Posledná polhodina výbuchov a naháňačka s Hamerom ma posadila na zadok. Ostal som pozerať s otvorenou papuľou. Bay je proste majster vo svojom odbore! 95% - 5*(11.10.2009)

 • - Při závěrečné honičce, kdy Hummer H2 projíždí chatrčemi, je možné si všimnout kamery umístěné na levém boku (pohled zpředu). (pemap)

 • - Při natáčení se používaly dva vozy Ferrari. Po většinu času jezdí Will Smith v Maranellu 575M, při kaskaderských kouscích bylo alw používáno Maranello 550 patřící režiséru Michaelu Bayovi. (Ai.ma)

 • - Píseň hrající v tanečním klubu je "Stuck In The Middle" od kapely Starecase. (Ai.ma)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace