Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

george82

Nevím co se Vám nelíbí. Spojení Smith a Lawrence prostě funguje a je jedno, jak bezduchý scénář má dvojka oproti jedničce. U tohoto filmu jde podle spíš o pobavení, než něco jiného. ()

Jaromír

Při filmu jsem se celkem bavil :) ale někdy zklouzával do pěkného kýče (mnohdy navíc pěkně nechutného). Pokud nehledáte ve filmu nic světoborného a stačí vám zběsilé honičky, střílečky a místy nějaká ta vtipná hláška, tak budete spokojení. ()

McMastamind

Komedie natočená v duchu pozitivní diskriminace. Negři pěkní, negři hodní, negři fízlové, negři frajeři..... Mám tohle zapotřebí? Rasista rozhodně nejsem, ale tento film rasistický je. Vše doplňují slaboduché dialogy a afektovaté herecké výkony. Příběh na nic. Jdu blejt. 1* za Henryho Rollinse, který je narozdíl od hlavních představitelů opravdu tvrďák a za prostřelený zadek M. Lawrence. ()

N3O

Typický případ druhých dílů. Všechno musí být větší, rychlejší, výbušnější, nabouchanější, zábavnější a rozmáchlejší. Jenomže tady spousta věcí pokulhává. Dvojka Mizerů je tak nějak lepší v těch maličkostech než jako celek. Hlášky Lawrence se Smithem, Pantoliana nevyjímaje mají pořád šťávu. Některý scény jsou ale dost zvrácený (márnice, pohazování mrtvol po ulicích.. apod.). Bay tady opravdu ztratil veškerou soudnost a snaží si leštit svoje ego. Obecně mám s tímhle filmem dost problém. Vždyť to má být pokračování akční jízdy s hláškama a ne fetišistická zvrácenost. Doufám, že trojka jednou vzniknuvší bude mít alespoň truchu hlavu i patu. ()

Benzinka

Dokonalá akční jízda našlapaná spoustou hlášek. Dvojice Smith a Lawrence jsou bezkonkurenčně nejlepší policejní duo vůbec.. Každá minuta byla zhltnuta jako malina. Navíc další bludišťák navíc za záporáka. Jordi Mollà aka Johny Tapia skutečně luxusní. Jen tak dál Michaele a prosím nezruš připravovanou trojku... Prosím :) 95 % PS: "Lima" ať si pustí broučky :) ()

BlueFourOne

Dvojku jsem si oblíbil mnohem více než Mizerové 1. Zvráceně akční a humorné, bavil jsem se neskolane parádně. Humor, akce, napětí, všechno tohle tlačené dvojicí Smith a Lawrence skrz 147minut v rozličných situacích, které mě neodpoutaly jinam a nenudily ani na vteřinu. Po Skále další nejlepší adrenalinová exhibice mistra Baye, u mě jedině za 5*:) ()

Dinsberg odpad!

Bay tímhle filmem nejspíš překonal i hranici vlastního dobrého vkusu. Vyčítat filmu brutalitu nemá smysl, pokud se jedná o umělecký záměr. Paul Verhoeven, proslulý holandský direktor spousty bizárií, dokázal většině brutálních scén dát vyšší symbol. Prostě nebyly ve filmech jen na oko, ale sdělovaly velmi syrovým způsobem divákovi něco zásadního. V Bayových filmech postrádám cokoli jako je symbol či elementární smysl. Vše je jen pro oko diváka, který se má těšit z pohyblivých obrázků. Ano, možná jsem náročný divák, ale taky mám občas chuť dát si nějakou oddechovku, natočenou s jednoduchým námětem, béčkovými herci a takřka nulovým rozpočtem. Na rozdíl od tvůrců těchto snímků se Bay považuje za superhvězdu filmové branže. Podle stavu jeho konta to měřitelné je, ale vyjma Skály a řekněme prvních Transformers nenatočil nic, co by mu mohlo zajistit uměleckou nesmrtelnost. Podle mě to je jen megaloman, který své až chorobné úchylky ukájí na natáčení podobných nesmyslů jako jsou právě Bad Boys. ()

helrohir

Tak toto Bay, mierne povedané, prehnal. Vo všetkom! V stopáži filmu, pretože akčná komédia plná stupídnych dialógov a scén "pre efekt" v podstate prázdnom príbehu nemôže mať viac než tých 120 minút. V súdnosti, keďže z viacerých scén je človeku skôr zle než zábavne a príšli často sa vám do mysle vkráda pocit, že príbeh o extáze nebol náhodný a Bay si jej v tej dobe asi doprial viac než je zdravé. A v konečnom dôsedlku Bay prestrelil aj s akciou, pretože neustále prestrelky a auto naháňačky postupom vyvolajú stereotypný pocit "už zase?". Dve hviezdy za pár hlášok a prvú trištvrte hodinku, keď som ešte netušil, ako sa neskôr budem trápiť. ()

Syna.1990

Když nevím co, tak po tomhle filmu vždy velmi rád sáhnu. Neuvěřitelně vtipné scény a super akce. Dvojice Will Smith a Martin Lawrence jsou naprosto špičkový komikové a v tomto snímku to dokazují!! Marcus na extázi? K tomu nejsou potřeba další slova. ()

Pitryx

Nevidím mezi prvním filmem a tímto nějaký rozdíl mimo absenci hezké herečky. Opakuje se zde variace dvou uřvaných poldů, kteří mi akorát lezli celý film na nervy. To plusko je za scény na pitevně /95+/. Jinak to celé nestojí za nic moc. Zbytečně dlouhá stopáž. Podívat, a zahodit. 2015021513347/13926 ()

Brano

Rovnaká hlúposť ako aj prvá časť. V negatívach by som sa už iba opakoval. Nezaujímavý dej a tragická dvojka Smith a Lawrence, ktorá je opäť trápna. Najmä druhý spomenutý. Bay nech sa radšej venuje sci-fi. V tom si ho vážim. Toto som nevydržal ani dopozerať. Veľmi slabý film a ešte k tomu ta stopáž. /20%/ ()

jayman

Síce to má všetky údajné atribúty akčného filmu, svojské čaro, fungujúce duo a aj humor, je to bayovsky ploché, lineárne a hlúpe. What you expect is what you get. ()

Nathaniell

To co bylo v jedničce dobrý, je tady tak trochu dokonalý: Humor? Přidáme víc! Akčnost? Do nebes! Surovost, syrovost a brutalita? NEŠETŘI, prosím. :-D :-D O osm let mladší jedničku jsem nikdy moc nemusel a nikdy jsem nepochopil, co měl na ní můj bratr rád. Vždyť je utahaná a nijaká. Ale pak přišla dvojka a hle: Ten retardovanej námět někdo nakopal kofeinem. :D :D Nebo spíš Metem. No to je jedno, každopádně chci říct, že lepší pokračování jsem si ani nedovedl představit. Když mi brácha řekl: "Pojď, mrkneme na Mizery dvě." Šel jsem jen proto, že mi nedošlo, na co se jdu dívat, jelikož blbý a stupidní filmy v zájmu vlastního blaha zapomínám. Ty jo, ještě, že jsem zapomněl. :-) 5* ()

horor2

Po prvním zhlédnutí jsem byl na vážkách. Pak jsem si to pustil znova a už to mělo ty správné vajca, jako prostřelená prdel alá Matrix zpomalovačka na úvod :-) Další případ, nový obal + nový dabér Smitha v češtině. Je to opět jízda! :-) ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí