Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

Voxel

Svérázná dvojice černých superpolicajtů zvládne naplácat na zadek všem drogovým dealerům v Miami. Spousta hlášek, vtipných situací, několik přestřelek a gigantická automobilová honička centrem města. Příběh odpovídá standartům amerických akčních filmů :-). Řekl bych, že jednička měla lepší příběh, dvojka má lepší, velkolepější a déletrvající akci. ()

agent_barton

Plnohodnotné pokračování úspěšného prvního dílu s větší dávkou akčních a komediálních prvků. Dvojice W. Smith & M. Lawrence na mě působí ještě sehranějším dojmem než v předchozím dílu. Avšak bez některých pasáží by se film mohl klidně obejít (přejíždění mrtvých těl nebo Marcusova "schovka" v márnici). Ve výsledku bych však film hodnotil na úrovni jedničky (7,5/10). ()

Djflash

Druhé pokračování Bad Boys spatřilo světlo světa osm let od natočení prvního dílu Hlavní osazenstvo zůstalo beze změny i včetně režiséra Michaela Baye, který si to célé vzal opět na starost, a jak mu to šlo ? No moc dobře ne. První problém jenž mě napadá je celková délka snímku, která vzhledem k vachrlatému příběhu mně příjde zbytečně dlouhá. Stopadesát minut mi v tomto případě příjde jako dost velká porce pro samotného diváka. Dlouhé to tedy je jak týden před výplatou, Bohužel nemohu tvrdit ,že bych se u toho nijak zvlášť bavil, a to přitom první díl patří mezi mé oblíbené akční komedie. Myslím si, že tím hlavním důvodem, který podle mého názoru sráží tento snímek do průměru je až nesmyslný přehršel akce jež v konečném důsledku může působit jako velká filmová reklama na hollywood, a je nutné podotknout, že to občas také tak působí. Především akční scéná na dálnici či zavěrečná akce odehrávající se v bossově sídle na Kubě je ukázkou ztráty veškeré režisérovi soudnosti. Tvorba akčních scén, které ve filmu uvidíte je takzvaná Bayovská specialita. Pravdou jest, že Bay má tohle zvládnuté perfektně a vidět to je i pouhým okem. Jednu dost velkou vadu na kráse to, ale přeci jen má, je toho totiž moc a čeho je moc toho je přííliš (,ale toho si režisér zřejmě nevšiml) a tím pádem to člověka může po čase přestat úplně zajímat. Komických situací je ve filmu méně a i když se hlavní představitelé snaží seč jim síly stačit, je na první pohled vidět, že akce je zde mnohem přednější než humor a to je škoda. Mizerové 2 jsou tak pouze slabým odvarem svého předchůdce a já jen doufám že pokud vznikne třetí díl takže se alespoň v určitém obrysu vrátí ke svému prvnímu předchůdci. Myslím si, že by to bylo ku prospěchu celé této serie . ()

Dave_Speed

Jednička byla sice kratší, ale i tak se mi to zdálo moc dlouhé. Naopak u tohoto dílu bych uvítal delší stopáž. Will Smith a Martin Lawrence opět nezklamali. Pro mě jedna z nejlepších akčních komedií. Co bych ale vytknul? Určitě totálně nelogickou honičku na dálnici. Ferrari má problém dohnat kamion? To už je trochu moc. ()

maara666

Klobou dolů. Našlapaný adrenalin s vysokým rozpočtem. Automobilová honička nebo projíždění chýší na Kubě jsou naprosto geniální a představují vrchol moderní akční tvorby. Navíc celý film je natočen v teplých barvách, čili je to i pastva pro oči. Nad tím, že policajt bydlí ve vile u moře moc nepřemýšlejte... ()

Paulo.cz

Opravdu jsem se u film ani chvilku nenudil, je to nadupaný akcí od začátku, až do konce. Velmi skvěle natočená je akce na Kubě. A moc mě pobavil skvěle dosazený humorné hlášky Martina Lawrence a Willa Smithe. Někdo tvrdí, že je špatné spojovat akční film a komedii dohromady, ale mě to skvěle sedělo. Dle mého je to o dost víc povedenější než první díl. Je to taková extáze, která Vás nezastaví. 73% ()

Pargin

Určitě nemůžu pochopit lidi, co tomuto filmu dají špatné hodnocení.. Ano, každý má jiné fantasie a ne každý má rád tento druh filmu, ale přece tento film, si nezaslouží horší hodnocení než předchozí Mizerové.. Vždyť tyto byli snad ještě lepší.. Takže nejde vynachválit.. :) ()

KapitanKuraz

Neviem čo proti tomu majú niektorý ľudia, mňa to pobavilo takmer tak ako jednotka až na pár nudných chvíľ, no stále na štyri a pol *. Martin Lawrence a Will Smith sú super dvojka a scénka s extázou, no skoro som umrel. Proste je to taká časová výplň hluchých miest v programe, keďže to v poslednej dobe ide nonstop na AXN. ()

Vladimus

Maximálna šľahnutosť. Občas vtipné, občas vyslovene sprosté. Ultrabayovsky sprosté. Aj keby som pristúpil na fakt, že Bay iba vtipkuje (a nie je pri režírovaní na drogách) a samozrejme to nemyslí vážne, aj tak je to pridlhé a ozaj sprosté a verím, že niečo z toho čo tu človek uvidí sa len tak ľahko nerozdýcha. (v dobrom aj zlom). ()

Ondr4H

Pár posledních filmů Míši Zálivu, kde děj má podstatnou roli a chemie postav taktéž existuje.O postavy a jejich eskapády máte zájem a lehce si dokážete vytvořit sympatie.Akce je dávkovaná dobře a honičky nenudí ani po letech.Je až děsivé že ta akční složka dnes převažuje u jeho filmů vše a jak to tak bývá, tohle tempo nefunguje věčně.Skrytá reklama je dávkovaná dobře a až s odstupem času zjistíte, že byla převážně v podobě vozidel a to těch luxusních. ()

Kapuce

Bad boys, bad boys, Whatcha gonna do, Whatcha gonna do when they come for you? TOP Film akce sranda drogy prachy Will Smith prostě všechno at už konečně je ta trojka :) ()

Bogrant

Radikálne odlišný film oproti skvelej jednotke. Pokračovanie Bad Boys je totiž omnoho prepálenejší, nechutnejší, tvrdší a vulgárnejší snímok, ale streleným spôsobom i zábavnejší. Staré dobré duo v ňom navyše opäť náramne exceluje a celkovo to má viacero slušných vychytávok, nekontrolovateľnej akcie a hlavne perfektných hlášok, pri ktorých tolerancia voči Bayovmu zblázneniu sa, je znesiteľná i po niekoľkých reprízach. Jednoducho ma to stále baví a keď sa prestane porovnávať, funguje to tak ako má. ()

Bragi66

To se fakt nedá, přestože to režíroval Michael Bay. Spojení akčňáku s komedii se tady nějak nepovedlo a trapní černouškové to neutáhnou. ()

draxxi

Uz jen proto, ze je min ujecena, libi se mi dvojka vic nez jednicka. I kdyz ke konci uz na sebe zase jecej v jednom kuse. Mame tu ale spoustu megalomanske akce , nekolik super honicek a hromadu cernyho humoru. Logika i nejaka verohodnost tu nehrozi, takze vypnout mozek, popcorn, colu a bavte se... 16/4/2021 72% ()

soukyd33

Hlášky, akce, a zase hlášky. K tomu občas super scény. Šílená honička kolem drog může začít. Bohužel tu jsou i hluchá místa, ale Martin Lawrence je dokonale utěsní. (Je zde hlavní tahoun humoru.) Poznámka: Akční scény se stále stupňují, a závěrečná honička je TOP. Poznámka: TOP scény jsou: Krysy, Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Tranda

Příběh: 7/10; Humor: 9/10; Akce: 10/10; Napětí: 6/10; Hudba: 8/10; Vizuál: 9/10; Atmosféra: 9/10; Zábavnost: 9/10; Herci: 8/10. 8/10 ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí