Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

angloumene

Hollywoodská projekce zjevně zacílená na evropské publikum. Rozkošná Mila, která ve filmu pochybuje sama o sobě (a tím pádem je ještě rozkošnější) nabere svojí BFF a vyrazí na divokou evropskou cestu, kde odhalí své super-špiónské schopnosti a utuží přátelství. Cestou samozřejmě potkají nějakého toho maniaka, absolventa Harvardu a sexy alfa samce. Padne taky pár vtípků a proběhne i pokus a přečtení názvů několika českých měst. To všechno zní, jakože by se mohlo jednat o celkem zajímavou lehkou, letní zábavu. Jenže ono ouha. Film nedrží moc dobře pohromadě, je zbytečně předvídatelný a hlavně spousta vtipů vůbec nevyzní. Kdyby nebylo pěkného obličeje Mily Kunis, fakt by nebylo na co se dívat. ()

cmenda

Docela jsem byl překvapen jak se dá slušně udělat akční komedie a vcelku kvalitní ,vlastně mi na tomhle nic moc nevadilo a celkem jsem se i bavil přitom očekávání zas tak velká nebyly. ()

Kejf.

Dokonale do sebe zapadajici kombinace akcnich a vtipnych scen, kdy obe balancovaly na hrane dokonalosti. Jen tezko bych vybirala nejlepsi scenu... Zasadne nechodim do kina na komedie, protoze jich je opravdu malo dobrych, ale tady vubec nelituju! “Bobíka” - ta mladá Ruska byla hustá! ()

Jaro_slav

„Komedie s Milou Kunis“ stačilo by napsat. Friends with Benefits to není, ale potvrdilo se mi, že má fakt komediální talent a pořád ten božskej hlas. Takže se asi kouknu na Naštvaný matky, nebojaksetojmenuje, a na Labuť, abych zjistiť, jak je na tom ve vážnejch rolích. Slabších 70%. ()

WayDott

Taková holčičí Mission impossible :-D Hodně velká slátanina. Ale k zasmání super. Milu Kunis mám jako herečku ráda, nezklamala. Mužské obsazení potěšilo mé oko :-) ()

Marys

Ako béčková zábava od ktorej nikto veľké divy nečaká, to splnilo účel do bodky. Pobavili sme sa, prežili jeden večer a ideme ďalej. Baby neurazia, Mila Kunis ostáva vlhkým snom, zároveň to ale nesiaha najmä po scenáristickej stránke na žiadne vyššie méty. Hlavne mi nešlo do hlavy ani po zhliadnutí celého filmu, kto bol vlastne záporák a pre koho pracoval. Taká ženské logika. Bez urážky. ()

jerenymo

Tragédie bez komediálních scén, která skáče z města do města bez špetky rozumu. Pouze několik (asi tři) vtipných momentů, které bohužel tu skoro dvouhodinovou nudu nezachránily. Mila naprosto zastíněná Kate McKinnon. Škoda... ()

majec4

Podla mojho nazoru filmu uskodili stopazou, lebo 117 min je fakt vela. Poslednu polhodinu som uz fakt trpel. Film bol miestami aj vtipny, hlavne vdaka McKinnon, no dve hodiny sledovat ako dve totalne amaterky cestuju do Europy aby spionovali bolo uz fakt vela. Vytacala ma Kunis, to dievca je mozno aj inteligentne, no uz by si mohla vybrat aj nejaku lepsiu ulohu. Ci len Holywood na nu kasle? Zapletky boli citatelne, kazdy kto videl podobny film tusil ako sa to vyvinie. 3* davam asi fakt len kvoli McKinnon, aj ked miestami aj ona poriadne prehravala. Tymi feministickymi recami na veducu agentury ma ale strasne bavila - spomienka na tie sceny mi ostane dlhsie ako si budem pamatat nazov filmu. ()

TheSpearCZ

Tohle je přesně moje gusto oddechové komedie, který já můžu a upřímně jsem takovou parádu ani nečekal a poslední dobou nemůžu najít (naštěstí :D) nějaký horší film, který by se mi vyloženě nelíbil. Na sexy Milu Kunis je krása se koukat a když se do toho připočte absolutní královna zábavných momentů Kate McKinnon, tak se ani nedivím, že musím hodnotit takhle vysoko. Akce je nečekaně výborně zrežírovaná, dostáváme se do několika měst po celé Evropě a dějově je to taky zajímavé s pár zvraty. Bavil jsem se nečekaně skvěle. PS. Ta ruská záporačka připomínající Elizabeth Olsen byla výborná! Čisté 4* ()

noelcoward73

Na film jsem se rozhodl zajít do kina zejména kvůli mé oblíbené herečce Mile Kunis (je zajímavé, že kromě tří filmů jsem ji dosud viděl jen v komediích). Žánr akční komedie vyhledávám mnohem častěji než například hororová komedie. V tomto filmu se mi líbila vyváženost obou žánrů, perfektně sehraná ústřední dvojice, zajímavý nápad, výborné režijní zpracování. Kdybych mohl, tak dám klidně 6 - 7 * - film mi zkrátka přišel dokonalý ve všech ohledech. ()

Bozvav

Tento film mne nachával scela chladnou až do chvíle, kdy jsem zjistila, že je hodnocen překvapivě vysoko. To vzbudilo mou zvědavost natolik, že jsem šla do něj. Úvod co se akce týče parádní, dialogy sice trochu přehrávané, ale rozjezd rychlý a skvělý. Různé situace byly sice kapánek přestřelené, ale zábavné, Sam Heughan neodolatelný, holky měly šťávu a až na poněkud unylý konec parádní akcička. Prostě bláznivá špiónská komedie se vším všudy. Za mne 85%. ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům