Snímek Cesta bez návratu, který vznikl podle skutečných událostí, vypráví příběh dvou mužů, stavbyvedoucího Romana Melnyka (Arnold Schwarzenegger) a letového dispečera Jakea Bonanose (Scoot McNairy). Jejich životy se tragicky protnou ve chvíli, kdy letadlo, na jehož palubě je Romanova manželka s dcerou, havaruje. (Bontonfilm)

ConanVJ

Pěkně natočené drama, z kterého čiší čistá deprese a kde Arnie předvádí hodně uvěřitelnou roli. Je to jeden z těch filmů, které bych nevyhledával a nebýt Arnieho, tak bych si to těžko pustil. Určitě to v nejbližších letech vidět nechci. 69% :) ()

Tryskomyš

Už po pár minutách filmu jsem poznala, že jde o tento případ. Viděla jsem ho předtím ve skvělém dokumentárním pořadu Letecké katastrofy. ()

UncleG

Arnold Schwarzenegger je Roman Mělník. Jako takhle: na světě jsou jen dva typy lidí. Ti, co vypadají jako Roman a ti, co nevypadají jako Roman. Někteří dokonce vypadají jako Roman, ale mají jiné křestní jméno. U takových lidí se většinová společnost shodne, že by se měli jmenovat Roman. Naopak, některí Romanové vůbec nevypadají na Romana. A pak je tady Arnold Schwarzenegger, co nevypadá ani jako někdo, kdo by mohl hrát někoho jménem Roman. A hlavně, prosím vás, když už je herec starej a nemohoucí, že by už ani obřímu hadovi v kravavé svatyni hlavu neusek,... Tak to neznamená, že ho můžete začít obsazovat do "charekterních" rolí, v nichž sedí a brečí. Moje hlavní chyba nastala, když jsem se přesně po půl hodině rozhodl proklikat filmem do bodu, kdy se tam konečně začně něco dít.... Nějaký to sekání hlav hadům a tak... A s hrůzou jsem zjitil, že jsem se proklikal až do titulků. Jako co?... ()

kaylin

Arnold Schwarzenegger předvádí, že umí hrát, a co si budeme povídat, mně to v případě tohoto filmu celkem stačí. Příběh je docela dobře dramatický a Arnold předvádí, jak i tuhle rovinu celkem snadno zvládne. Je to hodně tichý film, ale ty emoce v něm jsou, i když jsou až na pár okamžiků celkem potlačeny a je na divákovi, aby si je domýšlel. ()

Britney75

Letecké katastrofy - srážka ve vzduchu. Shodou okolností jsem tento díl viděla nedávno a některé věci ve filmu nesouhlasí. Například to, kdy vyšetřovatelé v tomto kanadském seriálu, kde jsou fakta podloženy očitými svědky nebo černou skříňkou, zjistili, že vina nebyla na dispečerovi Jackovi,( v seriálu to byl Peter! ) který seděl v řídící věři, ale na nesprávných instrukcích, které dostával jak z jiné věže , tak z obouch letounů. Teď si nejsem jistá, ale dispečer Peter měl původně spáchat sebevraždu. Nechce se mi to znovu hledat, ale doporučuji vám si tento díl pustit, pro ověření faktů. Mimochodem tady v obsahu je Arny jako Viktor, ale ve filmu se jmenuje Roman Melnyk. Těšila jsem se, že uvidím něco i z té druhé strany, ale jsem zklamaná, neemotivní a souhlasím s Wacoslav1 :D Samotnou mě to zarazilo, že měl vůbec Arny odvahu takhle vylézt před kameru. No, jsme koneckonců jen lidi :) Každopádně to je to nejmenší, co mi na filmu vadilo. Celkový dojem 1* Podruhé už to vidět nepotřebuji, škoda, šlo by to i lépe :/ ()

italka63

Nebylo to tak špatné, jak je zde prezentováno, vždyť kdo může soudit, pokud to nezažil? Jedním z nejhorším možných způsobů přijít o rodinu a řetězcem nešťastných náhod zapříčinit jejich smrt? Co všechno budete mít v hlavě? Jo, Arnold je vždycky koženej, ale tady to sedlo, protože člověk uzavřený neštěstím do sebe bude těžko hýřit přehnanou mimikou, že. Musím uznat, že stárne s grácií, i ta jeho chůze medvěda po obrně se dala snést. Slušný film. ()

AlistairMir

Arnold dramata umí, už v Maggie to zahrál velmi dobře a i zde hraje žalem zlomeného muže více než věrohodně, ale film trpí nedostatkem silných scén a to je jeho kámen úrazu. Depresivní to je, dvě dějové linie, kdy jedna sleduje Arnolda jako muže co přišel o své blízké a druhá dispečera, který za nehodu mohl, byly dobrý nápad ale díky nedostatku emočních scén tu máme pouze průměrnou podívanou, která mě nedokázala vtáhnout do děje a bylo mi tak, bohužel, vlastně jedno jak to celé skončí (i když jak to skončí bylo jasné každému koho tento příběh tehdy ve zprávách neminul) . ()

stuntmanMIKE

Jaaaaj Arnie Arnie... a taku som mal v teba doveru. Bol si konecne Back ! ...aspon na oko. Uz sa prosim ta vyser na zombie picoviny a dramaticke kusky, kde ronis slzy. Si kurva moj decky vzor, kde si visel v izbe na plagate s cigarou v hube a pasom s nabojmi. A tak si ta chcem pamatat. Viem, ze mas 70 rokov a ze si skurvene ctiziadostivy a ze by si najradsej predviedol rakusku anglictinu na Oscaroch, ale ser na to ! To nie je tvoja parketa. Nikdy nebola. Davas sa dokopy, je to vidiet na tvojej postave a hlavne stale na to mas ! Tak na kiupicu tocis tieto hovna ? Ja viem, ze ti uz ziadny obrezany Itzik rozpocet na velky film neda, ale ak mas tocit tieto ultranudne sracky, tak sa fakt na to radsej vyser, nech si ta pamatame ako Dutcha, Matrixa, T2 alebo Conana (ako jedineho praveho) a nie ako nejakeho picusa, co sa silou mocou snazi hrat vazne ulohy. Vies, ze herectvo ti nikdy neslo a filmy si tahal charizmou a svalmi...tak preco kurva na sklonku kariery skusas nieco nove ? Co od teba chcem, je este jeden kusok. Nemusi to byt film s tucnym rozpoctom, smahnuty trapnou komediou... ani ta nechcem v ulohe nejakeho krutoprisneho vojaka...na to uz pri vsetkej ucte nemas. Co po tebe chcem je jedna rozlucka, kde to das na nekompromisneho stareho pardala, ktory ma v sebe este nieco co chce dat von. Nieco ako Sly s Rockym 6 alebo Rambom 4. Proste rozlucka, ktora je hodna tvojho formatu. takze este toto ti odpustim, lebo si to ty, ale dufam, ze este najdes v spodnom supliku gule a ukazes vsetkym, ze na to este mas....aspon trochu. ()

Vyhy

Asi by se to všem líbilo více, kdyby Arnie vzal samopal a celou leteckou společnost postřílel a pak by se jako robot vrátil v čase a zachránil svou dceru a milovanou manželku. No, tak život ale nefunguje. Na dramatu nevidím nic špatného. I když by se to dalo natočit lépe, bavilo mě to a Arnie zahrál skvěle. Já ho prostě mám rád a jsem za každý jeho nový film vděčný. ()

M.i.k.e odpad!

asi to měla být srdecryvná podívaná a je faktem,že ze začátku to trochu depka je.Pak se ale změní depka z toho co se stalo na depku z toho jaká je to nudná slátanina,která dělá z diváků blbce a nezachrání to ani ukrajinský a smutný Arnold.Ztráta času,proti které je Maggie rychlý akční film...10% ()

rakovnik

Arnold v roli truchlícího pozůstalého nezpůsobil tragédii, ale umím si na jeho místě představit charakterního opravdového herce. Příběh je ale tak silný, že ho utáhne i viditelně bývalý Terminátor, navíc v tak eufemisticky řečeno podivných košilích. Škoda jen konce, ten trochu předchozí ždímání pocitů diváka degradoval, když vyzněl do prázdna. To rozhovor mezi Holanem a Popprem emoce dokázal vytěžit dokonale. ()

Garson odpad!

Ani Arnold Schwarzenegger už dávno není zárukou koukatelného filmu.Srazí se dvě letadla a zahyne kromě spousty ostatních cestujících i manželka a dcera Arnolda a pak se celý film točí kolem něj jako hlavního pozůstalého a kolem zaměstnance letového provozu kterému tato událost kterou zavinil nabourala také rodinný život.Nakonec Arnold vykoná spravedlnost sám a viníka ubodá.To je děs jaké scénáře na sklonku filmové kariéry přijmou kdysi zářící herecké hvězdy. ()

Figu

Velkej a všemocnej Arnie, hrdina a vládce drtivé většiny převratových akčních děl Hollywoodu! Tak to je, vždy bylo a bude!!! Ovšem těmto časům taky už dávno odzvonilo a Arnold výrazněji zajímá už jen svoje skalní fanoušky. Patřím k nim a především proto jsem si pustil Aftermatha... No co dodat? Jedná se o těžkou a nesnesitelnou nudu, které chybí snad úplně všechno... Je vidět, že se herci snaží hrát na city, nicméně je to krutě bez emocí... Nejpříjemnější je závěrečná desetiminutovka! Schwarzenegger vždy zůstane v mým akcí zalitým srdci na "bedně" a už ho z ní nikdy nikdo nesundá, ovšem musím se zavčas rozmyslet, jestli riskovat další takový bijáky bez života a ztrácet tím čas... Nedělejte chybu jako já a navraťte se z této cesty dřív než uplyne 94 minut... Představení ohromné nudy za 40% ()

bourec

Nikdo mi nevymluví,že je takovej problém,najít Guvernátorovi roli v depkoidní krimošce,kde by uplatnil to jediný co mu zbylo,drsnej výraz a zkušenosti z akčního filmu.Protože tohle je děs.drama utahaný jak žvejka,ani jednu z postav nám rejža nedokáže podat tak,aby jsme získali k hercům nějakej vztah,a konec to úplně zabije,protože si vlastně ani nepřejete,aby tohle udělal.Celý na hovno.20%. ()

zette

Arnold nikdy nepatril mezi me favority a i kdyz nezahral spatne, porad ho vidim oveseneho granaty a v maskacich a nejsem tak uplne presvedceny, ze je to role pro neho. Ale asi spis jde jen o me predsudky... Rozpocet asi nebyl nejvyssi a jde to znat. Herecke vykony celkem nicotne. Pribeh spatny neni, zaver taky dobry. Myslim, ze toto drama je lehce podhodnoceno a tak se pri sve nerozhodnosti priklonim ke ctvrte hvezdicce. ()

FAITH.BABE

!!!SPOILER ALERT!!! Nejdokonalejší pocit, když tomu zbabělýmu, práškama nafetovanýmu zjebovi ukáže jak to dopadá, když odmítáš převzít zodpovědnost za svoje činy. Když tam ten chcípák ležel v kaluži krve, měla sem menší orgasmus. Díky za tuhle scénu, zbytek povětšinou slabej, předvídatlnej, kýčovitej a přehnanej, ale nic to nemění na tom, že miluju Arnieho a tak nebejt jeho, asi je mi celej film totálně jedno... #avearnie ()

angel74

Tahle snaha o psychologické drama zrovna moc nevyšla. Úvod vypadal docela nadějně, jenže potom se filmové vyprávění i přes jistou zkratkovitost začalo neuvěřitelně táhnout. Konečné rozuzlení sice bylo poměrně nečekané, ale zároveň působilo dost nevěrohodně, což v případě snímku natočeného podle skutečných událostí považuji za chybu. Navíc se tvůrcům nepodařilo probudit ve mně ty správné emoce. (45%) ()

Arnold nejlepším zabijákem na světě

Arnold nejlepším zabijákem na světě

05.05.2016

Čtvrtý díl Expendables je zatím v nedohlednu a šestý Terminátor se taky nechystá, Arnold Schwarzenegger tedy nemá zrovna napilno. Ještě letos ho uvidíme v dramatu 478, kde bude nahánět leteckého… (více)