Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

okkac

Na nic si to nehraje, zlomové to není, ale za 80 minut zabaví opravdu hodně. Má to nadhled, záměrně přehnané (a tedy i trochu vtipné gore) a dělá si to srandu ze žánrových kliše. U některých dialogů jsem prsknul smíchý ("Proč nemá tričko?", "Tohle není Sám doma!") a Bee je ta nejvíc sexy a a cool chůva jakou si mladý kluk může přát..než teda někomu zapíchne nůž do hlavy. 6,5/10 ()

URBAN

Takto si přestavuji odpočinkovou komedii v roce 2017. Na nic si nehraje, je plná vtipů, zajímavých postav a dostanete přesně to co jste čekali. Stopáž byla pro tento typ filmu ideální a nenašlo se moc hluchých míst. A bylo to trochu jako Sám doma, který zabloudil do černé komedie. ( 13.10.17/Netflix ) ()

Cedr

Plné skvělých a neotřelých nápadů, které se bohužel utápí v těžce nevyrovnaném scénáři. Scénář je tak jednoduchý, že na něm vlastně nejde nic zkazit... resp. nemělo by jít. Babysitter to však hnojí jak jen může. ()

Lachtaan

Budu spadat do té většiny, která se k The Babysitter dostala jen a pouze proto, že včera dorazilo její pokračování, jinak bych o téhle bláznivé komedii vůbec nevěděl. Casting je až na hlavního hrdinu a úžasnou Samaru ubohý až běda, ale jako střídmý odpůrce gore a slasher hororů jsem si tuhle blbinku náramně užil a hned jdu zkusit dvojku. [viděno na Netflixu 11.9.2020] ()

UhLee

(4.5/10). Nejlepší na tomto rádoby vtipném horrorů je ten prvotní pocit překvapení, kdy jste jako hlavní hrdina a milovník kultovních filmů Cole naprosto v háji z toho, co se tam právě stalo.. Pak už to jsou jenom krvavé lázně, které jste si však nějakým nedorozuměním neobjednali a místy to působí až trapně.. Kolem a kolem se mi však místy film líbil a byly zde i vtipné místa a herečky na které se parádně koukalo. ()

Motinski

Jeden z tých prijemnejších slasher úletov ktorý ma aj celkom bavil a množstvo krvy v ňom nepôsobilo na silu. Chůva na zabití má štavu, rýchlo ubehne a niektoré nápady boli dosť originálne. Tak skoro si to ale asi nepozriem. ()

oveckaoa

Docela slušný úlet. Několik sektistů honí po barákoch děcko co chce zabít. Když pominu konec (na zabití ženské nemusel rozhodně ničit barák stačilo jí sebrat tu brokovnici a odstřelit ji) tak se to dá. Dokonce jsem se tam i u některých scén zasmál vede ta scéna s tím černochem od krve a tou ženskou s prostřeleným prsem. ()

viperDavid

Ono nestačí dát do filmu sexy blondýnku. The Babysitter je až moc absurdní než aby jste to brali vážně. Teda oni komedie se vážně ani neberou, ale tohle je takový moc přehnaný. Tím to docela podělali....tak jsem to přehodnotil, ten film je skvělej ()

Johnny.ARN

Solídna oldschoolovka, kde klon Margotky a jej parta prežívajú celkom zábavný večer. Spočiatku to bude vyzerať ako nepodarená komédia zo stredozápadu, potom ako krutoprísny krvák. Ja som sa bavil. 2 z 5 ()

Yoshimitsu

Podobný námět jako bylo Better Watch Out. Zapomněli tady podotknout, že jde i komedii, která tomu dává pořádný odlehčující grády. Svůj úkol to splňuje zpočátku je to dost nenápadné, ale po posledním polibku ve hře flaška jsem čuměl, jak puk a začala pořádná krvavá jízda. Dávám 70% ()

ywo666

Absolutna chujovina. McG si natocil film sam pre seba a obcas sme nasli spolocny vkus. Je tam velmi vela zleho, ale co mam robit ked som sa viac krat dobre zasmial a obcas len neveriacky cumel. Co uznavam McGmu su obcasne uplne wtf momenty. Robbie Amell solidne pobavil. Ken Marino ma malu ulohu ale pobavi skoro vzdy. A aj Chris Wylde vedel rozosmiat. 3* ale viem pochopit hocijake hodnotenie. ()

hroubek

Nemá cenu tady cokoliv obhajovat, jelikož moc dobře vím, že je to béčková jednohubka, která má v sobě více z komedie, než z hororu a to je moc dobře. McG natočil velmi slušnou podívanou, a několikrát mě překvapil, že má ve filmu dost zajímavé nápady a také je zajímavě realizuje. Jasně pořád jsme ve vodách hororové komedie, přesto nelze filmu upřít práci s postavy, nějaký jejich vývoj,a i celkem fajn pointu. Po herecké stránce je to dost v pohodě a hlavní hrdina Judah Lewis to uhrál. Ale ruku na srdce, já jsem měl celou dobu stopáže oči pro Samaru Weaving, která si svou roli naprosto užívá a je v ní skvěla a hodně sexy. Film má spoustu chyb a tempo parkrát zbytečně zpomalí, ale to je drobná výtka. The Babysitter je dost slušná hororová komedie, která neurazí a při správné náladě dobře pobaví. ()

lykan9

The Babysitter je pro mě velikým příjemným překvapením. Přesně takhle má podle mě vypadat hororová komedie. Místy jsem se smál, až jsem se za břicho popadal. Film jsem viděl jen jednou a už mi v paměti utkvěle skvělé hlášky. Herci byli skvělý, zejména nádherná Samara Weaving, která skvěle zahrála nejen část, kdy představovala prakticky klaďase, ale výborně si poradila i s přeměnou na záporáka. Film jsem neviděl dříve jen proto, že mě před lety trailer nijak nezaujal a až teď, kdy mě navnadil trailer na dvojku, tak jsem jedničku z povinnosti shlédl. Díky bohu za to. Teď už se jen modlit, že dvojka nebude mít opačný efekt. ()

JohnSmith

Uff, po první nezajímavé a nudné polovině začíná masakr, při kterém vlastně malý kluk vymlátí partičku satanistů. Nezní vám to jako blbost? ()

Guzo

Svěží hororová komedie se sympatickou Samarou Weaving v jedné z hlavních rolí. Chvílemi režie až moc tlačí na pilu (zejména v krvavých scénách), ale jinak hlavně díky krátké stopáži film ani chvilku nenudí. 7/10 ()

Jaro.Krafcik

Premyslené smrti pobavia. Je to skôr taká hororová komédia, na večer jednoducho zabaví. Nápad parádny. Je to brutálne a zábavné pre každého diváka. Ktovie čo robila vaša opatrovateľka po nociach. Prekvapilo... 4* ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)