Epizody(13)

Místní vyhnanec Roman Mercer musí ovládnout své potlačované psychické schopnosti, aby zachránil jeho vzdálené ajlašské město před paranormálními silami. (Netflix)

Recenze uživatele Rathe k tomuto seriálu (1)

Ghost Wars (2017)

Pilotní díl mi přišel jako nejhorší díl z celé série a chtěl jsem to po něm hned ukončit. Všechny ty vizuální efekty, co byly použité, byly tak otřesný, že jsem to fakt málem nevydržel. Nicméně jsem nakonec dokoukal celou sérii. Herci byli pro mě všichni neznámí. A asi není divu, protože mě 90% z nich svými výkony nepřesvědčili. Jediná zajímavá postava pro mě byla Val. Nejhorší bylo asi to, že scénáristé nedokázali vymyslet zápletku s duchy na dostatečně dlouho a jak tam začali přidávat různé kokony, které vypadali jak ukradnuté ze Stranger Things, tak už to začalo dřít. K tomu ještě přidali nějakou halucinační příšeru a šlo to úplně do kytek. Duchové sami o sobě nebyli taky nijak zajímavý a prostě celkově mi přišel seriál odfláknutý. Jediné, co se dá snad vyzdvihnout, je nádherné městečko a některé záběry v něm jsou opravdu nádherné. Cliffhanger na konci nebyl tak lákající pro mě a doufám, že se na 2. sérii vykašlou. ()