Uprchlík (S02E01) (epizoda)

Fugitivus

Akční / Drama / Dobrodružný / Historický

USA, 2012, 56 min

Je to pešek prostě. Mít perfektní casting, který se opírá o hlavní postavu, jenže osud tomu chtěl tak, že herec zemře. Liam McIntyre je fajn náhrada, ale rozhodně to není Spartakus, alespoň pro mě teď ne. Zatím to ani zdaleka nedosahuje kvalit první série, je to fajn, ale rozhodně ne tak skvělý. Snad se ještě dočkám nějakých soubojů v arénách.(1.5.2018)

Jelikož jsem netušil, že představitel Spartaka, Andy Whitfield, zemřel, byl pro mě obrovský šok, když se najednou objevil cizí chlápek a všichni ho oslovovali Spartacus. Je to obrovská škoda, Andy měl nevěřitelné charisma a nejspíš ho budu mít už napořád zafixovaného jako "pravého Spartaka" a bude mi dlouho trvat, než si zvyknu na nového představitele, Liama McIntyrea. I přesto si však myslím, že je Liam perfektní náhrada. Druhá série začala více než zajímavě a jistě je na co se těšit.(26.8.2017)