Epizody(10)

Krmelec. Nálevna uprostřed lesa, která je neobyčejná. U Muflona jsou štamgasty Zajíc a Medvěd. A řeší stejné problémy jako lidi. Zvířata si s nimi totiž v mnoha ohledech nezadají. Tak se v novém seriálu internetové televize Stream.cz hlavně pije, strašně žvaní a hodně paří, jen pod režijní taktovkou Jelena a podle scénáře, který psal Slimák. Takže vlastně jako v každé jiné hospodě. (Stream.cz)

vabambule

taková milá ptákovina. Jde o nadsázku, sarkasmus. Záleží na druhu humoru diváka. Ne vždy je chuť, ale když je, pobaví. Herecké ,,výkony" jsou spíše nevýkony, ale jde opravdu spíše o divadelní srandu a jakýsi nápad. ()

Bohdy67

Docela originální. Pan "air bank", klasický Liška a "kliďas" Šimčík spolu s dalšími méně či více známými herci v nálevně uprostřed lesa kde o zábavu a trapné situace není nouze. Ovšem co je trapné pro lidi, nemusí být pro zvířátka. Takže u krmelce je veselo a o to tady jde :) 68% ()

Whitehorse

Mě se to líbí. At si každý rádoby znalec a intektuál mele co chce... Lepší než většina pokusů o humor ve smrduté kotlině kde včera znamená dnes... ()

Kelinej

Mám rád podobné nízkorozpočtové miniatury, zvlášť když si je herci užívají jako malé děti. Některé díly jsou slabší a trapnější, to se ale v tomhle žánru stává. Zkušený scénárista (mj. spoluautor Tondy Blaníka) Robert Geisler navíc ví, jak klenout a pointovat příběhy, takže výsledek nepůsobí jako povrchní improvizace, nýbrž jako kompaktní povídka. Za mne je Krmelec U Muflona ideální desetiminutový večerníček pro dospělé. ()